Gods of Metal 2007 (2,3,30 Ιουνίου - Μιλάνο)

Έλα ρε που το έμαθες αυτο;;;:-k

μη λες τετοια…μου αρεσουν οι D T, αλλα σαν porcupine για μενα κανεις δεν ειναι…γμτ…

oxiii… kala apo pou to ema8es?! …to site ton “Gods…” den grafei tpt sxetiko:( :frowning:

Οκ, άμα είναι ο καθένας να λέει ότι θέλει να πω και εγώ : ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ : ΟΙ LOUDNESS ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ DIMMU BORGIR. AAAAAA!!! :yahoo: :metal: :yahoo: :metal: :yahoo: :metal:

…perimene ligaki k 8a deis,ean lew o,ti 8elw…k by the way…oi D.T.den mu aresun enw oi P.T.mu aresun k makari na min allaze…

Για όσους το αμφισβήτησαν:
Swedish melodic death metallers DARK TRANQUILLITY have replaced PORCUPINE TREE on the billing of this year’s Gods of Metal festival, which will take place in two separate installments at Idroscalo in Milan, Italy…

Το οποίο το λέει ο… Cozy?? Που ανακοινώθηκε αυτό;; Συγγνώμη κιόλας για την αμφισβήτηση,αλλά πρώτον είμαι ο μόνος από τα άτομα που θα πάμε που έχω internet και περιμένουν από μένα ενημέρωση και δεύτερον το μόνο που δεν έχουμε ακούσει εδώ μέσα είναι ότι θα είναι η Καλομοίρα support στους Manowar (καιι μη μου πεις ότι δεν είναι έτσι). Π.χ. στο topic των Metallica κάποιος είπε για support Rolling Stones και Jethro Tull. Ε, αυτά ούτε στις τσόντες γινονται…

Το οποίο το λέει το …blabbermouth! :yes:

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=67913

Re kati apistous thwmades pou exoume edw mesa!! Opws diavasa elege kai enas typas:“Mou eixe pei h giatrina oti eixe minei eggyo apo mena kai egw fysika den tin pistepsa mexri twra pou tin vlepw na ton vgazei volta ton pitsirika…”:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

OK αδερφέ μου, αυτή είναι η σωστή απάντηση! Δεν υπονοώ ότι κάποιος από εσάς είναι παπάτζας, αλλά όταν ακούς για μια τόσο άσχετη αλλαγή line up και μάλιστα σε festival του εξωτερικού, να μην έχεις τις αμφιβολίες σου. Anyway, σε ευχαριστώ… Πάμε λοιπόν DT για δεύτερη φορά κατά λάθος…

Kala kaneis k zitas dieykriniseis k odws polloi lene to makry k to kodo tus sta diafora forum,omws episis yparxun k para polles grigores plirofories,opote tsekareis tin pliroforia k tin exeis stin akri tu myalu su,ws pi8anotita na einai etsi!!Epeidi tin psaxnw poly me to sygkekrimeno festival,oi piges mu einai kales k den perimena kanena blabbermouth na to prwtograpsei…k na su pw,mesa mu eyxomun na min ginei ayto!!
Poly fobamai,oti me ayti tin allagi mporei k na 8ysiasw tus Anathema gia enan kalytero ypnako…eidika meta tin mera tu Sabbatu pu einai para poly dynati:wink: :wink:

Και εγώ το ευχόμουν,αλλά… Όπως επίσης και να είναι οι Revolver κάτω από τους Scorpions ήθελα αλλά @@. Θα τους φάω για δεύτερη φορά στη μάπα μετά το rockwave… Ήθελα να ήξερα ποιος τους ακούει και πως κολλάνε με τους υπόλοιπους Θεούς…

Χμ! :-k
Άστο καλύτερα, δεν θα σχολιάσω… [-X

Kalws i kakws oi italoi exun diaforetika gusta apo ta dika mas…symfwnw oti einai asteio na paizun oi V.R.meta tus skorpius,alla elpizw na tus peismwsei k na dwsun ena megalo live!!

Να με συγχωρείς κιόλας, αλλά οι Scorpions είναι η αγαπημένη μου μπάντα και μου έκατσε πολύ στραβά. Αν θα σου άρεσε εσένα να τους δεις φερ’ ειπείν πάνω από τους Maiden, τότε πάω πάσο… Δε ξέρω, νομίζω ότι γενικά δεν θα κολλάνε στην ημέρα (ανεξαρτήτως θέσης)

Look, na dw tous Maiden panw apo tous Scorps, ok tha to katapiw aneta giati oi Maiden einai Maiden me oti ayto synepagetai(min arxisw twra na to analyw). Alla oi VELVET REVOLVER??? Re paidaki mou, oute mia trixa apo ta @@ twn Scorps den einai.

Δεν το 'χω παρακολουθήσει κθλ αυτό το θέμα και δεν ήξερα καν τι γίνεται με τη σειρά των σχημάτων.
Πάντως αν γίνει αυτό τότε υπάρχει σοβαρό πρόβλημα…

βασικα η διαφορα στο σετ ειναι νομιζω 10 λεπτα. δεν υπαρχει τοσο προβλημα με αυτο οσο με τη σειρα βεβαια…αλλα κακα τα ψεματα, το billing βγαινει με βαση τις πωλησεις…

Εντύπωση μου κάνει που τους θεωρείς τόσο ξεκάρφωτους…:?
Προσωπικά, οι Eldritch είναι αυτοί, που μου φαίνονται εντελώς άκυροι με το υπόλοιπο billing!

Καλώς ή κακώς, πολύ δύσκολα θα έπαιζαν κάπου πάνω από τους Μaiden…
Πάντως, δεν θα είχα πρόβλημα! Είναι πολυ αγαπημένα μου και τα δύο groups! :yes:

Για να δείς ότι δεν διαφωνούμε τόσο πολύ όσο νομίζεις, διάβασε το post #135 σε αυτό το topic: :slight_smile:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3221&page=17

Το πρόβλημά μου ήταν ατάκες του στυλ “…Ήθελα να ήξερα ποιος τους ακούει και πως κολλάνε με τους υπόλοιπους Θεούς…” :evil:

Δεν τους ακούνε και πολλοί, μόνο αμέτρητες χιλιάδες οπαδών των Guns N’ Roses … αν τυχόν σου διαφεύγει! :slight_smile:
Αναρωτιέσαι πώς κολλάει ο Θεός Slash με τους άλλους Θεούς;
Ρώτα τον Tommy Lee και τον Nikki Sixx, κάτι θα έχουν να σου απαντήσουν! 8)

Μου κάνει εντύπωση για μια ακόμα φορά πάντως, που κανένας δεν γκρίνιαξε για τους Motley Crue που παίζουν πάνω από τους Scorpions…
Καλύτεροί τους είναι; [-X

Για να μην παρεξηγηθώ, αν ήταν η μπάντα του Slash και έπαιζε Guns, όπως “ο άλλος”, τότε ΟΚ. Αλλά πιστεύω (διόρθωσέ με) ότι πρόκειται για νεά μπάντα, με διαφορετικό στυλ και δικό της δίσκο (και καλά κάνει…)
Τέλος πάντων, άλλος πολύ άλλος λίγο θα τραβηχτούμε μέχρι εκεί για να δούμε μια συναυλία της προκοπής και δε θα χαλαστούμε με κάτι τέτοιες λεπτομέρειες… Όσο για τους Motley Crue με αυθεντική σύνθεση, δενομίζω ότι χρειάζεται να γκρινιάξει κανένας. Εξάλλου οι Scorpions είναι δικοί μας άνθρωποι και θα μας κάνουν και prive festival από δω μεριά…
Παρεπιπτόντως, ξενοδοχείο έχεις κλείσει; Έχεις καμμιά ιδέα;