Godsmack - The Oracle

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=bK3fWlaPSf4

““the album is gonna be really heavy. I mean, it’s very aggressive. I’m not really sure; it’s very premature right now. Right now we just finished one track for the Crüe Fest this Summer. But as far as the whole record goes, I think it’s going to be a lot more in your face. I don’t think there’s going to be any 'Voodoo’s or 'Serenity’s on this one. We decided to go balls out!We’re trying for the first quarter ? March/April we’re hoping for.””

yay 8)

Πλυντε κ απλωστε τα στριγκακια σας να στεγνωσουν!

Οι Godsmack επιστρεφουν κ θα πονεσετε

[SIZE=“5”]ΟΛΟΙ ![/SIZE]

:thumbup:
πολυ αστειος οπως παντα!
αμα δεν γουσταρεις στο κατω κατω μην ποσταρεις!

εβγαλα και ρημα :stuck_out_tongue:

Μακάρι να ανακοινωσουν και κανα live μπας και τους δουμε και δαυτους…

το καλοκαιρι ηταν στο crue fest με motley crue και drowning pool νομιζω…φυσιολογικα κατι θα ανακοινωσουν τωρα με το καινουργιο δισκο…

και εγω τους ξερω,αλλα δεν τους εχω ψαξει πολυ.Τους ειχα πρωτοακουσει σε ενα prince of persia παιχνιδι που ειχε το τραγουδι straight out of line.Αγαπημενα μου απο αυτα που εχω ακουσει ειναι awake,tripin,changes και straight out of line.Ποτε θα βγει ο δισκος ξερουμε;

κατα τον Μαρτη-Μαη λενε…αλλα εγω τον βλεπω για λιγο πιο μετα…
@στον αποπανω:κατεβασε και ακου το faceless ειναι δισκαρα…

Ποιο παιχνιδι?

στο prince of persia warrior within εχουν δωσει sountrack…αλλα μονο το i stand alone θυμαμαι οχι το straight out of line :-k

Ακριβως,απο το I stand alone τους εμαθα.

the oracle λοιπόν ο οριστικός τιτλος για το νεο album τους…ας ελπίσουμε να ειναι τοσο ποιοτικο και heavy οσο και τα προηγουμενα τους…

Σκατά στην Oracle!!!

To IV ήταν δυναμίτης! Προσδοκίες υπάρχουν. Για να δούμε…

οπα ωραιος!!ως saints and sinners το ηξερα εγω :-s
θα πω σε κανα μοντ να το αλλαξει…

Στα credits επαιζε το straight out of line!

Το I Stand Alone ήταν για την ταινία Scorpion King.

[SIZE=“5”]Εδω ειναι οι τουαλετες;;[/SIZE] Τι; Godsmack θρεντ;; Δεν πειραζει… [SIZE=“7”]κατουραω κ εδω![/SIZE][SIZE=“1”]Πλακιτσα μονο για τον γκοντσμακ[/SIZE] :smiley:

το ξερω κρισπ…αλλα ηταν και στο παιχνιδι αν δεν κανω λαθος…
(τα κρεδιτς πρωτη φορα τα ειδα!!!#-o)

το καινουργιο single “cryin’ like a bitch” εδω http://www.myspace.com/godsmack
:-s
δεν με τρελαινει κιολλας…ειναι και χαμηλη η ποιοτητα…ας ελπιζουμε οτι θα εχει κατι το καλυτερο το αλμπουμ…

preview ολα τα κομματακια…

και crying like a bitch μιουζικ βιντεο εδω: