Godspeed You! Black Emperor ,17 & 18/12/2010 @ Gagarin205,Athens

Αυτο που ακουσατε.

Dec 17 2010 GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR GAGARIN 205 - ATHENS, GREECE
Dec 18 2010 GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR GAGARIN 205 - ATHENS, GREECE

Τελος.

Δεν είναι στο Ροντέο? Μαλακία…

Κατά τα άλλα κλαίω μαζί με πολλούς εδω μέσα…

Τους φανταζεσαι ολους στιμωγμενους στη σκηνη του Ροντεο; ;p Πεθαινω στη σκεψη και μονο.

Ούτε σε εφιάλτη…

παιδες τι φαση ειναι αυτοι??
δωστε μου τα φωτα σας…

(μην δω κανενα ποστ bleedin με κανα λαμπατερ πολυελαιο κλπ - ικανο τον εχω)

Wiki, google, youtube. Και δεν το λεω υποτιμητικα, το εννοω 150%. Ψαξτε κατι μονοι σας, τα χρονια σας τα χουν ολα ετοιμα στο πιατο. Ξερω πως ακουγομαι σα κανας παραξενος γερος και πραγματικα δεν ειμαι, απλα οταν ημουν στην ηλικια που ψαχνομουν για 5 πραματα, ουτε internet ειχα, ουτε τιποτα, οπως και παμπολλοι εδω μεσα.

κλαίω…

(αλλά αργεί ρε γαμώτο!)-(ό,τι πρέπει για χειμώνα όμως να ζεσταθούμε δεόντως…)

sorry που ρωταω εδω απλα δεν τσεκαρω ποτε τιποτα απο utube myspace google και λοιπα…
μαζευω γνωμες αλλων αν μου φανει ενδιαφερον απο αυτα που θα μου πουν κατεβαζω στο αμεσο μελλον δισκογραφια και ακουω χρονολογικα - αν οχι περιμενει…
οτι μαρεσει το αγοραζω…

Αν καποιος βαριεται να ψαξει για τον εαυτο του, γιατι να ασχοληθει καποιος αλλος;
Και το λεω αυτο ενω ειμαι ανθρωπος που συνεχεια προτεινει νεες μουσικες.

οοοοοοοκκκκκκκ…
μπορει να θεωρεις οτι βαριεμαι - παντως να ξερεις οτι αυτο δεν παιζει με την καμια (οχι μονο για τους συγκεκριμενους αλλα για οποιοδηποτε band)…
η ωρα να τους τσεκαρω θα ερθει ετσι και αλλιως το θεμα μου ειναι το ποσο συντομα…
δεν συνεχιζω αλλο το offtopic - sorry guys…

θελουμε κ σαλονικη ωρε αδερφια

φιλος ΓΑΜΑΝΕ. ενταξει τωρα σε ψησα?

και οντως τι θα γινει πια με αυτο το πραγμα με την αθηνα?

Σάββατο βράδυ…γυρνάς και βλέπεις αυτή την ανακοίνωση!!! :bounce: :bounce: :bounce:

Ναι ρε deathakia. Καλό είναι να ρωτάς, αλλά ψάξε.
Τους συγκεκριμένους από ένα κομμάτι τους, σε μια ταινία τους έμαθα. Μου άρεσε και το όνομα και όρχησα να ψάχνω
Δηλάδη πλέον με την διαδρομή wiki -> youtube -> torrent είναι πολύ εύκολα τα πραγματα ξερωγώ

ρε παιδες δεν ειπα οτι ειναι δυσκολο να ψαξω ή χρονοβορο ή θα μου κοστισει κατι ή και γω δεν ξερω τι αλλο…
1 γνωμη ζητησα…
αν ειναι τοσο δυσκολο οκ ξερω γω σορρυ κιολας…

ναι ρε φιλος αλλα τι θες να κανει ο αλλος? να περιγραψει τον ηχο τους? εχουν μεγαλα κομματια και ειναι ινστρουμενταλ. ενταξει τωρα? τι πιο ευκολο απο το να ακουσεις ενα κομματι στο γιουτουμπ για να καταλαβεις πανω κατω και αμα σ’αρεσει κατεβαζεις. τοση ωρα θα ειχες ακουσει 5.

ε τι θα γινει…θα κατεβεις αθηνα και οσον αφορα φιλοξενια μην αγχωνεσαι θα σε στρωσω εγω…somnabulist που εισαι??? τρεχα αγγλια εσυ…:Ρ

Σκατά στην Alterground.

άντε να δούμε τι θα κάνουμε με δαύτους. τιμές εισιτηρίων δεν ανακοινώθηκαν ε?

3 φορές σε 10 μέρες; Not bad :stuck_out_tongue: