Godspeed You! Black Emperor ,17 & 18/12/2010 @ Gagarin205,Athens

Απίστευτο μου φαίνεται. Αν μου λέγαν πριν κάποια χρόνια ότι θα τους δω λάιβ δεν θα το πίστευα. Δεν έχω λόγια.

μουνάκι ΙΩΑΝΝΗ ούτε για αγγλία ψήνομαι αυτήν τη στιγμή ούτε για αθήνα, πάντως από αθήνα εννοείται προτιμώ αγγλία :ρ

κατά τ’ άλλα, ήμαρτον, τη δική σας γνώμη ζήτησε το παιδί όχι της βικις ούτε του γιουτουμπ, γουστάρει να του κάνουν ψηστήρι, αν δεν μπορείτε, πούλο και μην του πρήζετε την πούτσα.

κουλ σταφ…

πολύ όμορφα νέα!

Να δούμε και τικετ.

Επίσης στις αφίσες των λαιβ της alterground λεει για dillinger escape plan. Τι παιζει?

Φέρτε τους Θεσσαλονίκη. :papas:

double that

ΚΑΙ Ω ΘΕΟΙ … ΚΑΙ ΜΑ ΤΟΝ ΤΟΥΤΑΤΗ για το λαιβ

και ας πει καποιος στο deathakia (περα απο το κραξιμο) . Δημιουργησαν το ποστ ροκ … αν κοροιδευεις τετοιες μπαντες δεν εμφανιζεσαι ξανα στο τοπι , αλλιως ακους κ αποθεωνεις μαζι μας :wink:

???
ειπα εγω κατι τετοιο???
εκτος αν αναφερεσαι γενικα…

στο myspace της alterground λεει κατι για gagarin…:-s
μαλλον λαθος θα ναι :stuck_out_tongue:

α καλη φαση. τοτε ισχυει.

αυτο μαλλον για οκτωβρη

Θα είναι τέλεια, εκτός απ’ τους “ποστρόκερς” της κακιάς ώρας που θα έρθουν απλά για να δώσουν το παρόν και θα μιλάνε όλη την ώρα σπάζοντάς μας τ’ αρχίδια όπως πχ και στους Mono.

ισχύει.

Ασε που προβλεπω και κανα sold out, μιας και οι ποστ τοκ φανς αυξανονται ραγδαία.

Καλα θα’ ναι παντως. Μενει να δουμε την τιμή

Ωραία, σκατά στην αλτεργκράουντ. Μετά τους Μέλβινς θα χάσω και γκύμπε.
(Εκτός αν είναι στο γκαγκάριν 25 ευρώ τίκετ)

Α και τι Dillinger ρε μαλάκες. Όχι οι Ντεπ στους σιχαμένους ρε ποθστη μου!

triple that στον παντα αγαπητο μπλιντι
μας πηρανε τους Μελβινς , μας πηραν Γκυμπε … εεεε παραπαει με Ντεπ … μετα τι δηλαδη ? Darkthrone * ? :lol:

deathakia γενικα λεω ρε… που θες να ξερω τι ακους :stuck_out_tongue:

*Φανταζομαι τεραστια αφισα Darkthrone και καπου κρυμενο με μικρα γραμματα ο ντραμερ της διασημης νορβηγικής μπάντας θα πίνει μπύρα στο ροντεο - εισοδος 25 ευρω - φοιτητες , αγαμητοι και κατι λιγοι φασιστες 23 λογω των προβληματων που ηδη εχουν

Νταξει ρε μλκ, αφου αλλάζει μαγαζί, δωσ’ της κι εσύ μια δεύτερη (ν-οστή) ευκαιρία! Μη χανετε τετοια λαιβ ρε!

3 alterground events έχω παρακολουθήσει. Και τα 3 ήταν συγκλονιστικά σαν λάιβ. Αλλά το πριν και το μετά ήταν τόσο ΣΙΧΑΜΑ ρε γαμώτο που δε γουστάρω καθολου.

Ρε συ εγω σου λεω να το ξανασκεφτεις.

Εχασα για άλλο πιο σημαντικό λογο τον jello, και σχεδον εκλαιγα για 2 μερες… Δεν ειχα το κουραγιο καν να διαβασω τις κριτικες σας στο θρεντ. Ε Αρνουμαι να χασω λαιβ για τετοιο λογο πλεον (οχι ο,τι εχω ηδη χασει πολλα λαιβ για αυτο το λογο βέβαια, αλλά λεμε). Ειναι φυσικα και οι προτεραιοτητες που βαζει ο καθενας κλπκλπ, αλλα σου λεω τι ισχυει για μενα

εγώ θα κλείσω από τώρα αεροπορικά για να κατέβω και στις 2 συανυλίες…
πείτε όμως, γιατί τέτοιο μίσος… φταίει το μαγαζί ή ο διοργανωτής…
και κατά πόσο επηρεάζει μια εκδήλωση εαν είναι μαλάκας αυτός που την κάνει?

σε τετοιες συναυλιες τη μουρμουρα δεν τη γλυτωνεις με τιποτα…

εχω ακουσει ελαχιστα κ μου αρεσαν… αν ειμαι εξω το ψηνω να ερθω…8)

Υπερβολικά.

δηλαδή?