Godspeed You! Black Emperor ,17 & 18/12/2010 @ Gagarin205,Athens

Τι δηλαδή?

Φαντάζομαι ότι με το “μαλάκας διοργανωτής” αναφερόσουν στο να είναι μαλάκας στα της διοργάνωσης. Ήχος, ορατότητα, εξοπλισμός είναι τα βασικά και μετά πάνε τα υπόλοιπα (εξαερισμός, αριθμός εισιτηρίων ώστε να μπορούμε να αναπνεύσουμε κτλ.). Αν όλα αυτά είναι μάπα λες να μην επηρεάζεται το όλο live?

Έχει να κάνει βέβαια και με το ποια μπάντα παίζει και με το τι ζητάει ο καθένας από ένα live.

Kάνω καρέ.

Και φαντάζομαι εύκολα μια 45αρα το εισιτήριο σ’όποια τρύπα παίξουν.

αφού είναι γκαγκάριν, δε θα πω όχι σε μια νορμάλ τιμή. επειδή όμως νορμάλ τιμή είναι κάτω από 30 ευρώ και δεν το βλέπω να συμβαίνει, μάλλον θα τους δω έξω. ελπίζω να βγει σύντομα ανακοίνωση για να κάνω τα κουμάντα μου.

Παιδιά Gagarin είναι και τις 2 μέρες…το έχει γράψει απο την αρχή ο Angmar…Το μέρος παίζει τρομέρο ρόλο και μέχρι στιγμής δεν έκανε μαλακία με το βασικότερο στοίχειο του live…άντε να δούμε και τιμές…

πάντως είναι βλακία να χάνετε συναυλίες ψιλο-μοναδικές για τέτοια!!! :roll:

Τι τέτοια?

όποιος και να 'ναι ο καραγκιόζης πολλές φορές πάμε για την μουσική… και ναι! το ξέρω ότι οι συνθήκες μπορεί να μην είναι οι άριστες, το ξέρω ότι δεν θα πάω στο Μέγαρο, αλλά εαν θέλω να ακούσω κάτι θα πάω εκεί… ας μην πάμε στα ‘δε’υτερα’ όχι όμως να χάνουμε κάτι μόνο και μόνο για ένα ή δύο μ@λ@κες!

Ρε είναι τεραστιο και γνωστο θεμα αυτό.

Μη το ξανανοιξουμε σ’ αυτο το θρεντ

Για να δούμε πoιοι (δεν) θα πάνε λόγω alterground.

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει για ποιο πράγμα συζητάμε.

Εγω πάντως αν δε πάει πάνω από 35 ευρα το τικετι θα πάω

Ντάξει ρε παιδιά gy!be δεν είναι russian circles & shora για να κάνει 20 ευρώ το εισιτήριο…Δηλαδή sigur ros & gy!be δεν είναι ονόματα για 30 ευρώ ? μην το παραχέσουμε τώρα…

Το έχω πει πολλές φορές 5 πάνω 5 κάτω σημασία έχει να σέβεται με τις συνθήκες που δημιουργεί σε ένα live ο επιχειρηματίας τους πελάτες του…Και τα μέχρι στιγμής δεδομένα είναι gagarin και τίποτα άλλο…

Και εγω riverside δεν είδα με τον μαλάκα λόγω rodeo…υπομονή

δεν παίζει ρόλο, πολλές φορές ακούς και ξεχνάς… τα λέμε το 2ήμερο (μάλλον!)

30 ευρω το εισητήριο προπώληση, 38 στο ταμείο…η προπώληση θα ξεκινήσει άμεσα…

Πληροφορίες και on line αγορά εδώ:

νταξει κομπλε βολευουν και ημερομηνιας στης οποιες θα γυρισω απο ιταλια αρα τωρα μενει μονο το διλημμα 17 η 18 του μηνος!

Το κράξιμο πάντα πιάνει τόπο. Άσε που παίζει να βαλε το χέρι του και το συγκρότημα.

για gy!be και γκαγκάριν είναι νορμάλ τιμή τα 30 ευρώ, όχι παραπάνω όμως ε. σκέψου ότι παίζουν και 2 μέρες…

εγώ δυστυχώς την πάτησα. είπα ότι θα πάω αν έχει τικέτο κάτω από 30 ευρώ κι έπεσε ακριβώς πάνω στο όριο… το ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ των παρευρισκομένων πώς θα το γλυτώσουμε?

νομιζω πως μια χαρα ειναι η τιμη,ο χωρος ειναι γνωστο κλασικο γκαγκαριν αρα κ εκει οκ

πλεον εχετε να αγχωνεστε μονο για τα πληθη των χιπστερς που θα σκασουν για το ‘cool’ της υποθεσης κ δεν θα βαλουν γλωσσα μεσα καθως θα πινουν το ποτο τους κ θα κυττανε το i-phone τους 4ης γενιας

επισης αλτερ φερνουν κ τους low frequency in stereo, παλι στο γκαγκαριν

τι εγινε ρε παιδια (φωνη παπαδοπουλος-απαραδεκτοι) ? επαιξε τπτ με την ‘ιστορικη’ συναυλιακη ποντικοτρυπα ? πως κ εφαγε διπλο ακυρο το βροντεο ?

Μια χαρα, μια χαρα.

Θα το παλεψω για διημερο.

Ειδικά για G!YBE, νομίζω ότι όσο και να προσπαθούσαν δεν θα χώραγαν στο ροντέο ούτε το κοινό, ούτε καν η μπάντα.

Χώρος ΟΚ, τιμή ΟΚ, μένει να αγοράσουμε κάνα ναρκωτικό σπρέι και να ψεκάζουμε τους παρλαπίπες.