Gogol Bordello, Kultur Shock

Μην ανησυχειτε θα σας κανω φουλ ριπορτ με φωτος και βιντεακια :slight_smile:
Επειδη σας αγαπαω βρε.

Ακου εκει 14,30.Τζαμπα πραμα ρε φιλε.8)

Τον παιρνεις…

:expressionless:

Θεριο μεχρι αυριο να εχεις μιλησει ε. Τα νευρα μου δεν ειναι καλα.:expressionless:

AAAAντιστρακταααμπποοοολ.:expressionless:

Tρου μεταλ γκραντπα:

Γκογκολ!

Εντάξει, ύστερα απο αυτή τη φωτό δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Εκεί που τους είχα ανυψώσει στον Όλυμπο, τώρα φτάνουν το Έβερεστ. Πες ρε, ήταν καλή η συναυλία? Πες!

Οι Gogol Bordello είναι απλά :respect: !!

φωτό απο wiki:

Tους άλλους που αναφέρθηκαν πρώτη φορά τους ακούω, τι λένε?

Ποια φωτο απο βικι ρε φιλος.
Παρε φωτο απο θεριον:

Μπαν στον κυριο:!:

:emoticon που πλανταζει στο κλαμα:

Λοιποοοον.

Το λαιβ ηταν σολντ αουτ,αλλα νταξ δεν εγινε και σε κανα τεραστιο κλαμπ,κανα 700αρι-800αρι ατομα να ειχε.
Αρχικα βγηκαν κατι βλαμενα χαζοχαρουμενα που μου σπασαν τα νευρα,αλλα αναγκαστηκαμε να τα υποστουμε για κανα μισαωρο.Το γερμανικο κοινο παντως,ως γνησια ζωακια,χοροπηδουσε συνεχως πανω κατω και ας μην ειχε ιδεα ποιοι παιζουν.Στο τελος ανεβηκε και ο σαικο ο τραγουδιστης των Γκογκολ μαζι τους και ειπαν ενα περιεργο πραγμα,σαν μιξη των τραγουδιων των βλαμενων με το Immigrant Punk.

Μετα απο αυτους ομως,ανεβηκαν στη σκηνη τα θεομουρλα παλικαρια και το παρτυ αρχισε.Τρελο σετλιστ,απιστευτη ενεργεια και χοροπηδηχτο απο τον τραγουδιστη και ολο το κοινο.Μεγαλη μορφη οπαππους με το βιολι και το αμανικο Slayer,πολυ ωραιος και ο ακορντενιστας και ο μπασιστας,αν και ο τελευταιος δεν ηταν καθολου κινητικος.
Ο τραγουδιστης δεν σταματησε τα ποζεριλικια και το περα δωθε στη σκηνη,ενω ειχαν και 2 ομορφιες στα περισσοτερα τραγουδια να τραγουδαν μαζι τους και να χορευουν.Τη μια την ερωτευτηκα:(
Τελοσπαντων,με τα λογια δεν περιγραφεται.Κοντα στο 2ωρο συνεχομενο χοροπηδηχτο και απιστευτη ενεργεια.Παρα πολυ διασκεδαστικο λαιβ,και εξαιρετικες εκτελεσεις των τραγουδιων,και με επιμηκυνσεις στα περισσοτερα.
Μικρο παραπονο οτι δεν παιξαν ολοκληρα τα Forces of Victory και Immigrant Punk,αλλα σε medley μαζι με το Harem In Tuscany.
Κατα τ’αλλα περασαμε γαματα και ανετα τους ξαναβλεπω αν δοθει η ευκαιρια.Δεν ειναι ακριβως συναυλια,αλλα ενα 2ωρο ασταματητο παρτυ.

Σετλιστ(δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι ακριβως αυτο,αλλα νταξ):

Ultimate
Not A Crime
East Infection
Bible
Wonderlust King
Zina-Marina
Mishto!
Tribal Connection
Οh No
60 Revolutions
American Wedding
Start Wearing Purple
Think Locally Fuck Globally

Alcohol
Forces of Victory,Immigrant Punk σε medley
Harem In Tuscany (Taranta)
Baro Foro
Undestructable σε μιξη με super taranta και καποια αλλα,κανα 8λεπτο συνολικα.

Ανεβαινουν και οι φωτος και τα βιντεακια στο ραπιντσεαρ για οποιον θελει.Λινκ λιαν συντομως.
Παρτε αυτο για προθερμανση:

Tι σας εχω βρε?
Παρτε να’χετε.

370 ΜΒ ειναι,φωτος και μερικα βιντεος,αλλα νταξ,οι γκογκολς θελουν θυσιες και υπομονη.8)

http://rapidshare.com/files/73090084/Gogol_Bordello_27-11.part1.rar
http://rapidshare.com/files/73094971/Gogol_Bordello_27-11.part2.rar
http://rapidshare.com/files/73099350/Gogol_Bordello_27-11.part3.rar
http://rapidshare.com/files/73107682/Gogol_Bordello_27-11.part4.rar

Α ρε Θεριέ!!! Well done, θα φροντίσω να τα κατεβάσω όλα. Τι να γίνει, ίσως τους δούμε και μεις κάποια στιγμή. Μέχρι τότε… :roll:

Θελουμε και δωθε τετοια ε!! HotBeez ακους?

τους ακουσα προσφατα και μα ρεσαν αρκετα

φίλε αν μας πεις ότι οι gogol το 80 βγάλανε δύο καλτ hair metal album που πούλησαν 80 κόπιες έκαστο, διαλύθηκαν και ξαναπαίζουν φέτος με αλλαγή σε μέλη και ύφος, μπορεί να τους φέρουμε στο ΑΝ…

χοτ βιζ

Κακιιιιιιιααα!!

Εγω τα ειδα αυτα,ωραια ηταν.

Λοιπον παιδες, το χετε ακουσει δαυτο? Κι αν δε το χετε να το κανετε συντομα.

Ειναι το ντεμπουτο τους σε πιο τσιγγανικους ρυθμους, αλλα παντα με party διαθεση. Χωριζεται σε δυο μερη τα Movement One και Movement Two. Τα δυο κομματια που κλεινουν το πρωτο μερος (God-Like και Nomadic Chronicle) ειναι απλα απιστευτα! Το ντουετο στο God-Like με την Sally Norvell (των Congo Norvell, επισης ποιητρια και ηθοποιο -επαιξε στο Paris, Texas) ειναι μαγεια…

Κριμα που δεν παιζουν τιποτα απο αυτον τον δισκο στα live τους…

Μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε τοσο.Θεωρω τα underdog world strike και super taranta πολυ καλυτερα και ξεσηκωτικα.