Goin Through

Αφού το χουμε ξεφτιλίσει εντελώς το όλο θέμα,είπα να βάλω και αυτούς τους λούυυζερς σε 1 τόπικ απολύτος ανοιχτό στο θάψιμο.

Φτυάρια,αξίνες,όλα έτοιμα…αρχίστε να θάβετε παρακαλώ:D

Έχω μια υπόνοια/ίδια είναι τα δρώμενα/μάλλον με γουστάρει φίλε η δική σου γκόμενα

ύμνος (σε συνεργασία με τον αξεπέραστο καλλιτέχνη “Θηρίο”)

Εκτος του ότι είναι ο ορισμός της καγκουριάς, ο ΝιΒο (τα χέρια μου) έχω ακούσει ΄΄οτι έχει κάνει και διάφορες φασιστικές δηλώσεις, πράγμα εξαιρετικά επικίνδυνο αν σκεφτεί κανεις την ηλικία των ατόμων που τους ακούνε…

Δεν τους παλευω μια.

Έχουν κάποια καλά, άσε που είναι και γαύροι…εγκρίνονται! 8)

Δεν το 'ξερα…και τραγουδάει και ράπ έ?Ε ρε Public Enemy που του χρειάζονται!

Κάτι τέτοια είχα ακούσει για τους F.F.C. ή τους Terror X Crew,όχι για GT.:-k

Σκατοψωνάρες είναι.Τους έχω γνωρίσει όλους από κοντα.Καθηγητής μου υπήρξε ο dj Rico μέλος των ΝΕΒΜΑ και μέλος του family γενικότερα.Έχει γράψει την πλειψηφία των τραγουδιών των Going Through και δεν φαίνεται πουθενά.Παντού φαίνεται η μούρη του Βουρλιώτη του **πάρη

Toυς FFC τους ακούω πρώτη φορά, οι TXC είναι πασίγνωστα εθνίκια.

Δεν πρόκειτε να ακούσω κομμάτι τους ξανά.

F%$k nationalism!

Ελεος.

Ξεπουληθηκαν.Εχουν 1 καλο τραγουδι αλλα μου τη σπανε.Ειναι ηλιθιοι εντελως.Διαφημισεις,ακριβα εισητηρια κλπ.

Για τον π**τσο καβάλα είναι.Πως θέλει να λέγεται rapper την στιγμή που κάνει συνεργασίες με Βίσση,Πιερίδη,Πασχάλη και έναν σωρό άλλους;Εκεί που έχεζαν οι rappers έβγαιναν κάτι τυπάκια σαν τον Βουρλιώτη.Πιο παλιά παλευόντουσαν τα τραγουδάκια του τουλάχιστον…αλλά ξέχασα,τότε ήταν στην freestyle με τους Active member και ο B.D.Foxmood του έγραφε στίχους όπως το “μια ώρα απο τον χρόνο”.Τον έκανε γνωστό,και το ευχαριστώ είναι να τον κράζει τωρα.

Ειναι απλα ελεος!Εγω δεν θα τους κραξω!νταξει αυτο θελουν να κανουν αυτο κανουν αμα θελαν να το παιξουν σοβαροι θα το εκαναν!Με το να τους κραζεις επισης κανεις αυτο που θελουν να ακουστει το ονομα τους!
Αυτος που κανει τις παραγωγες τους ειναι περισοτερο απο αθλιος!Πηγε και εκανε παραγωγη για κομματι ετοιμη loopa απο το Reason!Ελεος…

Σε κάποια δόση είχα πετύχει στη ΝΕΤ στην εκπομπή της Δρούζα ένα μέλος τους, το Θηρίο (nice name :lol: :lol: :lol: :lol: ) να κάνει και “φροντιστήριο” για τα tattoo. :lol: :lol: Ο ορισμός της καγκουριάς. (γιθα να μην παρεξηγούμε μου αρέσουν πολύ τα τατου, αλλά αυτός έλεγε μ@λ@κιες).

Το “θηρίο” ήταν στους Βαβυλώνα,δηλαδή έκανε low bap,δηλαδή ήταν στην κόντρα με αυτούς που έκαναν hip-hop.Το θηρίο τώρα μπήκε στο family του Βουρλιώτη,δηλαδή πέρασε στην απέναντι μεριά…ξέχωρα του οτι τραγούδαγε και σε “μπουζούκια” τον χειμώνα…ιδεολογία σου λέει μετα…

Δεν μ’αρεσει αυτο που κανουν, δεν εχω ασχοληθει ποτε με το hip hop ή rap, το μονο που μου αρεσει απο αυτους ειναι ο Βουρλιωτης!:oops: Ναι, μην με κραξετε… δεν νομιζω να ειμαι ανωμαλη!:stuck_out_tongue: :-s

Τοπικ για την Βανδη πως και δεν ανοιξαμε ακομα?

ΕΛΕΟΣ!

πω Ρε.Οι τοπ pozers.Αισχος.Αμα ψαχνετε ελληνικο ραπ η χιπ χοπ,Ημισκουμπρια ΟΚ?

Μην ξηγιέσαι έτσι ρε, έχουν βγάλει και τραγούδι για το Θρύλο! :stuck_out_tongue:

Απο τη μία το όλο εθνικιστικό παραλήρημα, που απ’ ότι κατάλαβα υποστηρίζουν… Απο την άλλη οι απαράδεκτες συνεργασίες τους, η σκυλοποίηση του χιπ χοπ, είναι αρκετοί λόγοι για να μη τους γουστάρω μία. Είναι οι μικροαστοί του χιπ χοπ, που θέλησαν να το βάλουν στα σαλόνια (και εν μέρει το έκαναν).

Δεν είναι κανένας γνώστης της χιπ χοπ σκηνής, απο όσα ξέρω όμως ένα θα πω. Active Member.

Δεν νομιζω να εχουν καμια διαφορα οι γκοινκγ θρου με τα ημισκουμπρια… Και οι δυο καραγκιοζηδες ειναι… Μονο χιπ-χοπ δεν ειναι αυτο…