Goin Through

Κι ομως εχουν. Τα Ημισκουμπρια δεν παιρνουν στα σοβαρα τους εαυτους τους…Και ειναι σαφως καλυτεροι.:stuck_out_tongue:

Το ειπα αυτο επειδη ο παοκτσις νομιζει οτι τα ημισκουμπρια ειναι χιπ-χοπ…

Το εχω ακουσει κι ειναι επιεικως απαραδεκτο! Sorry! :stuck_out_tongue:

Όντως αλλά η σκέψη μετράει!!! :lol: :stuck_out_tongue:

ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ = :respect: + πανέξυπνα άτομα. :wink:

Ειχα ορκιστει στον εαυτο μου οτι οποτε δω τον νιβο μπροστα μου θα του σκασω μπουκετο αλλα οταν τον ειδα στο μολλ εκανα μεταβολη και αρχισα να τρεχω :lol: :lol:

Ναι, κι εγω αυτο ηθελα να τονισω. Οι Ακτιβ Μεμπερ μπορει να μην ειναι του γουστου του καθενος, αλλα τουλαχιστον ειναι πρωτοποροι, εχουν ποιοτητα και πανω απ’ολα σοβαρους στιχους.

γνωριστε κανενα σοβαρο περαματιωτη να σας πει και για τους active member!και γω γουσταρω καποια κομματια τους στιχουργικα,σεβομαι οτι ητανε απο τους πρωτους,αλλα εχουν και αυτοι βρωμικη τη γουνα τους σε σημειο να τους σιχαθεις.

Τα παλιά των Goin Through μου αρέσουν…στα τελευταία έχουν δώσει έμφαση στη φιγούρα,παραμελώντας το στιχουργικό θέμα…πάντως το κλιπάκι για το 10 ακριβώς τα σπάει.:wink:

Κατι εχει παρει και μενα το αυτι μου…

Και διορθωση, οι μεμπερ δεν ειναι χιπ-χοπ, ειναι λοου μπαπ…:wink:

ουσταδιαλα!

οι active member δεν είναι low bap?? (μη με παρεξηγείτε είμαι άσχετος:roll: )

Ναι, είναι.

Επίσης, οι Goin Through ΗΤΑΝ πολύ καλή μπάντα. Αλλά τα χουμε πει, μόνο TXC.

Edit: Απόδειξη για άνωθι GT σχόλιο είναι το εξής κομμάτι ας πούμε:

Αυτό είπα,παλιά ήταν καλοί.Αυτό δεν είναι το κανονικό video clip.To κανονικό έγραφε στο τέλος ποιός το έγραψε το κομμάτι…Β.D. Foxmood,δηλαδή ο Μιχάλης απο τους Active Member (ο χοντρούλης).Τώρα θα τους γράψει ο Φοίβος!

θεικο

Γιε. Και από συζήτηση με Μάνος:

This life is too good to last says:
ναι ρε παλια
This life is too good to last says:
βγαζανε μικρους υμνους
This life is too good to last says:
απλα ας πουμε αυτο το κομματι (κομματαρα λεω γω) ειναι παντελως αγνωστο
This life is too good to last says:
ενω το γυναικες πασιγνωστο.
This life is too good to last says:
γαμημενη χωρα

Αυτά λέω γω.

Σωστός!

Εκανες χοντρη ζημια…αλλα τετοια εχεις?

Goin Through συγκεκριμένα;

Ε το χιτάκι. Τα παλιά τους γενικά δεν υπάρχουν σε γιουτούμπ , τα έχω ψάξει πολλάκις. Κρίμα.

Οχι απαραιτητα goin through…αυτο δεν μου πολυαρεσε…

Καλά, δε νογάω και πολλά ούτως ή άλλως, αλλά άκου άπαντα Terror X Crew. Για μένα η καλύτερη ελληνική μπάντα σε κάθε ιδίωμα. Στο γιουτούμπ έχει άπειρα.