Goin Through

Στηρίζω σαραντάρες μιλφς

Αν και το βιντεοκλιπ ειναι τιγκα στη αντιγραφη συμφωνω μαζι σου.:smiley:

Παντως ο TNS κονομησε καλη γκομενα,δε μπορω να πω.

και πρεπει να ειναι και ταπα.Στηριζεις και ταπες;

Στηρίζω δεκάποντα τακούνια

M.I.L.F.:Μom Ι would Like to Fart.τετοια ειναι η λυτρα

Στηρίζω και γκόμενα TNS

Και ποιον δεν έχει πάρει στο Family ο Βουρλιώτης… Μέχρι και οι Professional Sinnerz πήγαν, να δούμε τι θα κάνουν κι αυτοί από εδώ και πέρα.

Ειναι το η αθλια μπαντα που εβαλε την ραπ - χιπ χοπ ( τι σκατα παιζουν) στα μπουζουκια για τα λεφτα

οι sinnerz ειναι καπως καλυτεροι,αναλαφρο και ευπεπτο χιπ-χοπ αν και δεν ξερω αν αυτο τους βγαινει απο μονο του ή πανε για τα φραγκα παντως τωρα που μπηκαν στο φαμιλυ θα μυηθουν απο τους βασιλιαδες του wanna be gangsta hip hop

Και ο Ταραξιας πηγε στο Family με σκοπο τα λεφτα τα οποια δεν ειδε κι εφυγε.Μαλλον κι αυτοι ετσι θα κανουν.

τακι τσαν-σουζη Φοβεροι στιχοι ε…:lol::lol:

#Νταξει τι να πω για το νιβο(μην αφοδευδω) και την παρεα του?
#Καγκουρια στο μεγιστο, δηθενιά, πολλα ασπρα ρουχα, πολυ ασπρο γυαλι ηλιου της μοδας και πολυ κακοπαιγμενη fake χιπχοπ/ραπ μουσικη

Tι δουλεια εχουν τουτα στο “Groups & Artists”;; :-k

Ε, group είναι, που θες να μεταφερθεί το topic;

Ναι, αλλα και λεει και “Artists”.

Αρα, ας πανε στο Offtopic. :slight_smile:

Για ‘σένα, δηλαδή, οι Goin’ Through δεν είναι artists;

Mπα.

(καμια σχεση η αποψη μου αυτη με το χιπ-χοπ σαν ειδος)

Εντάξει.

Απλώς να ξέρουμε τη διαφορά στο ‘‘δε μας αρέσει κάτι’’ από το ‘‘αυτό δεν είναι μουσική’’.

Το θηριο εχασε κιλα λεει…:lol::lol: Να δω τον μπουλη λεπτο και τπτ αλλο!:roll:

λοιπον…οι goin through ειναι μια τοσο για τον πουτσο χιπ χοπ μπαντα…ναι οκ κραζω και δεν πρεπει αλλα ετσι ειναι.Με ενοχλει η αισθητηκη τους(συγγνωμη αλλα δεν εισαι μαυρος κυριε βουρλιωτη)η μουσικη τους τα παντα…δεν ξερω ισως νομιζουν οτι ζουν στο μπρονξ αλλα δεν ειναι ετσι.δεν εχω κανενα προβλημα με το χιπ χοπ,εχω με αυτους…Σορρυ για το κραξιμο αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου…