Goin Through

εγώ νομίζω ότι οι γκόιν θρου είναι πολύ παλαιότεροι. Πρέπει να ξεκίνησαν κάπου το '90-'91…

εγω ακουω απο ολα τα ειδη, ελαχιστα, ομως, black.
αλλα γουσταρω τρελα power…μπαμπα Καισαρα…:stuck_out_tongue:

yeap λαθος…οι Terror X Crew ηταν τον πρωτο καιρο στην F.P.


Listening to: The Gutter Twins - Belles (Vetiver Cover)
via FoxyTunes

Νομιζω ουτε αυτοι.

Οι ΝΕΒΜΑ ηταν σιγουρα.

Ο Βουρλιοτης έκανε χαμαλοδουλειές στα ημισκούμπρια τυροπιτες πορτοκαλάδες και τέτοια μέχρι και κομπάρσο σε βίντεο τους "Βουκολικο vid "

Ας πω κι εγώ την μ@λ@κία μου :stuck_out_tongue: Είμαι άσχετος με το είδος αλλά θυμάμαι από μικρός ότι αυτοί είχαν κάποια κομμάτια που είχαν κάτι να πουν. Μετά το γύρισαν και είναι όλο πόζα και κακό, παίζουν παντού και δεν λένε τίποτα τα τραγούδια τους. Όλα είναι γεμάτα ματαιοδοξία και αυτό φαίνεται και στα απαράδεκτα βιντεο κλιπ τους. Βέβαια ο Βουρλιώτης φέρθηκε έξυπνα και έχει βγάλει πολύ χρήμα. Θα τους έβαζα πάντως στην ίδια κατηγορία με τον Χατζηγιάννη, δεν ξέρω αν αυτό είναι τιμητικό για μια “χιπ χοπ μπάντα”.

το πρωτο μου σιντι,πριν να αρχισω να ακουω αληθινη μουσικη ηταν δικο τους.και πραγματι εχουν καποια ωραια τραγουδια και ναι,μου αρεσαν.αλλα απο το βεντετα και υστερα,ειναι η επιτομη της ποζεριας,των γελοιων στιχων,των ανθρωπων του συστηματος και ειναι μια ξεφτιλα γενικως.επισης πολυ σπαστικος ο βουρλιωτης

την εχουν δει 50 cent και αλλους gangsta(my ass) rappers που γυριζουν βιντεοκλιπ με αμαξια,χρυσες καδενες και γκομενες.οπως λενε και σε ενα τραγουδι τους πουλανε την μαγκια τους σε cd και παιρνουν για δωρο ενα σουπερ δονητη.Τους εδωσε και εκπομπη ο αντ1 τρομαρα τους.Ενας απο αυτους σε μια εκπομπη φορουσε μπλουζακι ac/dc.ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ[-X

Toυλάχιστον ο Χατζηγιάννης δέχεται αυτό που είναι. Δεν το παίζει “κάποιος”.

Εδω ρε στα πρωιναδικα καποιοι φορανε μπλουζα motorhead…:lol:

Μιας και το ανεφερες κατι εχει παρει τ’αυτι μου οτι ο Μιχαλης Παπαθανασιου(ο πληκτρας τους)επαιζε με τους Rotting Christ τις πρωτες μερες τους(το ανεφερε το παλιο επισημο site των Going Through).

Ο βουρλιωτης παλια ηταν καλος ετσι,ναι μεν στην πορεια χαλασε παρα πολυ αλλα καλο ειναι να μην τα ισοπεδωνουμε ολα,εχουν γραψει καποια κομματια καλα.

αν θυμαμαι καλα σε προσφατο αφιερωμα στο χαμερ στους ροτιν ο παπαθανασιου ηταν πληκτρας τους.Παντως οι δυο πιο αχωνευτοι του φαμιλυ για εμενα ειναι ο νιβο αν και στην αρχη τον πηγαινα και το θηριο που απο το lowbap εφτασε να τραγουδαει σε κεντρα με την μαστροκωστα

στηρίζω Μαστροκώστα όμως!8)

Κι ο αμπαλος ο TNS.

Που τον κονομησε ρε αυτον ο Βουρλιωτης?

αλλος ασχετος…παντως ρισπεκτ στον djs.τον εβλεπα πριν απο 2 χρονια στο street beat και το παιδι ειναι απο αλλον πλανητη.Πολυ γελιο μιλαμε

Να μην υπηρχε ο Βουρλιωτης(τον οποιο ο TNS βριζει σε τραγουδι του)να τον κανει μαγκα και θα σου λεγα γω,ουτε στη λαικη δε θα ηταν τωρα.

Παντως πλακα πλακα φτιαχτηκε και αυτος.Τα κονομαει,εχει αραβωνιαστικια μοντελο και κανει συμμετοχες με καλλιτεχνες μεγαθηρια οπως η μαρω λυτρα

Στηρίζω Μάρω Λύτρα!

ρε σκατα ειναι.επειδη στα βιντεο κλιπς την χτιζουν με μεικ απ δεν σημαινει τιποτα.Ασε που ειναι χαλαρα
40αρα και το κρυβει.