Goldlog - Snug as a Bug In a Rug


Αυτός εδώ παιδιά είναι ένας πολύ όμορφος pop δίσκος που για να λέμε την αλήθεια δεν είναι και τόσο POPular όσο θα μπορούσε να είναι και ξέρετε γιατί; Κάθε μουσική τελικά όταν δεν βγαίνει από μια πολυεθνική είναι πολύ πιθανό να συναντήσει πρόβλημα. Έτσι λοιπόν και οι καλοί μας Goldlog έβγαλαν από την Karmakosmetix τον δίσκο τους το 2005. Τσεκάρετε τους στο myspace τους εδώ αν και δεν έχουν ανεβασμένα τα καλά τους κομμάτια! Στο έκτο κομμάτι του δίσκου συμμετέχει και ο τραγουδιστής των In the Woods… Jan Kenneth Transeth ή γνωστότερος ως Transit. O οποίος έχει βγάλει κι αυτός έναν πολύ όμορφο σόλο δίσκο, γενικά παρακολουθείστε τη φάση και δεν θα βγείτε χαμένοι, θα τα πούμε σύντομα.

υγ. λινκ για τον δίσκο σε pm όποιος θέλει!

θελω λινκ.

που ειναι ο νορβηγος θεσσαλονικιος???

Χαχαχα, signal τον ξέρεις ρε;
Άστον αυτόν, λινκ θες;

Zoonchild;;;

Μόνο αυτός, σε όλη την Ελλάδα.

αγαπαμε zoonchild
απο εποχες mIRC (metal-temple και σια)

μας εμαθε ωραιες μουσικες
πριν το downloading μπει στη ζωη μας

απο τι μου λεγε εψαχνε ατομα στο ροκιν
να προωθησει τις δουλειες των μελων των in the woods
βρηκε αποδεκτες?

ον τοπικ
με ενδιαφερει το αλμπουμ
οπωτε pm
why not???

Αποδέκτες δεν βρήκε, ατομα με κοινό πάθος θα έλεγα =)

τι νικ ειχατε ολοι εσεις στο irc; πχ ο BAN λεγοταν ^CeRvAnTeS^.

χαχαχαχα, και πιο παλιά λεγόμουν Barahir!
Αλλά τότε ήμουν 16 χρονών και βλάκας.

edit: επίσης, φίλε είσαι οφφτοπικ.

επισης στο vampire freaks κυκλοφορουσε με νικ progster. ή μικρος progster, κατι τετοιο =Ρ

πάει το καλό μου image :frowning:

=( ησουν 16 ρε φιλαρα!

Ακριβώς φίλε μου LEoPaRdaLs!
Έχω logs με Anndragon γι’αυτό κάνε πίσω μαϊμού.

βγαλτα εξω, κανενα προβλημα.

επισης LEoPARDALS λεγομουν, το “ο” μικρο. δεν επαιζα με εναλλαγες μεγαλο μικρο, τι’ μαι γω κανας 16χρονος;;;;;

χαχ!

εξτρα τριβια για οποιον ειχε παρει το Live at the Caledonien Hall των In the Woods, στην συλλογη που υπηρχε μεσα(Karmakosmetix promosampler), οι Goldlog ειναι οι This Boys Band…:slight_smile:

επισης μελος των Goldlog ειναι και ο Kenneth Silden που συμμετειχε στα Quite Offspring & Accoustic Verses των Green Carnation

δηλώνω ενδιαφέρον λοιπόν. Γιατί του μπανάκου δεν του χαλάμε χατίρι.

Να δω πότε θα προλάβω γιατί πρέπει να λιώσω λίγο το yoga. :smiley:

pinks!
Επειδή είμαι internet thief και λίγο τον πίνει η φάση όταν πάω ν’ ανεβάσω κάτι, το απόγευμα που θα λείπω από το σπίτι θα το αφήσω ν’ανεβάζει και θα έχετε το βράδυ και οι 3 που έχουμε μιλήσει το λινκ σας!

Στο Sing your song (Ι+ΙΙ) με πήρανε λίγο τα μέλια. Υπέροχο.
Δεύτερη ακρόαση στα καπάκια λοιπόν.