Goldlog - Snug as a Bug In a Rug

Λοιπόν.

Το κατέβασα έτσι για το χαβαλέ και για να δείξω στον θρεντστάρτερ ότι υπάρχουν άτομα που ενδιαφέρονται γι’ αυτά που γράφει. Δεν είχα κανένα σκοπό να του δώσω ιδιαίτερη προσοχή γιατί η αγουστιά του είναι γνωστή και παροιμιώδης. Και όλα αυτά για να πω ότι δεν άκουσα το δίσκο με την προκατάλειψη που έχει το 90% εδώ μέσα για τους μισούς δίσκους: ότι θα ακούσει κάτι γαμάτο, και όντως να του ακούγεται γαμάτο με τη μία και να το εκθειάζει δίχως δεύτερη σκέψη.

Εν προκειμένω, ο δίσκος είναι πραγματικά φανταστικός ε, δεν το περίμενα με την καμία. Με κατέκτησε με την πρώτη ακρόαση. Υπέροχος. Πρώτος έρωτας από μέσα το (K)night Of Protection.

ΤΙΜΙΟ σλατζ, με καθαρά σημεία που και που και εξπεριμένταλ μέρη με τρομπέτες κτλ. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

εδιτ: Και το bubblebie ε. Αχ το bubblebie

:blink:
βλαμένος είστε κύριε?

Άσε μπας και το ακούσει κανείς ρε.

np: (K)night Of Protection ενδ Bubblebie στο ρηπήτ

Παιδιά να ξέρετε ότι με κάθε repeat γίνεται καλύτερο, δοκιμάστε!

Ω ρε φίλε, το ΕΞΑΣΚΗΜΕΝΟ μου αυτί δε χρειάστηκε καν ρηπήτ. Φαντάσου

Κοίτα τι έπαθε αυτό το κουνούπι από την οργή μου

Γιατί προκαλείς την τύχη σου;

Α, να τονίσω πως αμέσως μετά το πέταξα πάνω στο κάλυμα της πολυθρόνας για να ταυτιστώ πλήρως με τον δίσκο.

αυτο δειχνει πως κουβαλας πολυ οργη μεσα σου φιλε.

ο κύριος ψεύδεται.
Hello Bestfriend λέμε! :stereo:

Λοιπόν όσοι δεν τ’ακούσατε έχετε περιθώριο 7 μέρες ακόμα.
Εάν μέχρι τότε δεν έχω λάβει πιεμ για λινκ, θα θανατώσω όλους όσους μετά το πέρασμα τον ημερών έρθουν και μας σκοτίζουν λέγοντας πόσο γαμάει ο δίσκος και πως τους άλλαξε τη ζωή κλπ κλπ.

Δεν μπορουμε να τσεκαρουμε τιποτα σε youtube/myspace ?

Έχω το myspace στο πρώτο ποστ της σελίδας αλλά αν δεν ακούσεις τις κομματάρες που δεν έχει εκεί και με συνεχή ροή τον δίσκο, δεν λέει. :frowning:

Sing your song partII και η καρδιά περιβόλι φίλτατε μπληντιν.

Από προχθες και φτάνω 100 πλεης. Ελάχιστες φορές τέτοιο κόλλημα

Πρώτη ακρόαση πολλά υποσχόμενη, ευχαριστώ μπανούλη για λινκ. Θέλω να το ακούσω όμως υπό διαφορετικές συνθήκες πριν ξαναποστάρω εδώ. Εκεί που τεντώθηκε το αυτί όμως ήταν στην τριάδα Hello Bestfriend-I 'll make you understand-Goodnight/Sleeptight.8)

-Παρακαλείται ο θρεντστάρτερ με κόπυραιτ να το ποστάρει στο “όμορφοι δίσκοι για να κλείσετε τη μέρα σας”
-Kαλά αυτός ο μάνος είναι άσχετος. Άκου σλατζ το ματζέστικ μπλακ.

Έχετε παρατηρήσει πως όλοι λέμε στις πρώτες ακροάσεις οτι γουστάρουμε διαφορετικά τραγούδια ε;
Αυτό ξέρετε τι σημαίνει ε;
Πως ο δίσκος όλος γαμάει και θα το ανακαλύψετε όλοι με τα πολλά ακούσματα που είπα σε προηγούμενη σελίδα.

αμα παρεις κ seal of approval απο εμενα που δυσκολα επικροτω κατι εισαι σε καλο δρομο φιλε μπανουλη :stuck_out_tongue:

Μη με λέτε μπανούλη γαμώ το σπίτι σας, μου χαλάτε το black metal image.

[SIZE=“1”]Μόνο στο δίδυμο bleedin-red rum επιτρέπω. :p[/SIZE]

Χαχαχ με τίποτα δεν αρέσει στον αουέηκ αυτό. Έχει ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ! :Ρ

Tα ΓΑΤΟΝΙΑ αυτά τα κομμάτια τα πιάνουν με την πρώτη ακρόαση φίλτατε.

ετσι ειμαι , δε μπορω να αγαπαω με εκπτωσεις :stuck_out_tongue:

μαγκες ΤΡΟΜΕΡΗ σειρα λεμε

the wire , θα ανοιξω κ τοπικ ειναι σειρα-κολαση

ενα μικρο , τιμιο οφφτοπικ για ολους εσας.

οκ μπανουλη :stuck_out_tongue: συνεχιζουμε κανονικα !!!