Goldlog - Snug as a Bug In a Rug

Άπειρα pinks σε Ι Love Ingjerd;The song. Mάλλον βρήκα το τραγούδι του δίσκου.

Kαι στο Τhe End, πανέμορφο κλείσιμο.

Μιλάμε δε χορταίνεις να το ακούς το δισκάκι. Η ντροπαλή φωνή της κοπελιάς, άλλο πράμα ρε παιδί μου.

να την και η Ingjerd, αυτοπροσωπως

btw, αντρογυνο ειναι οι 2 τους, μην ελπιζετε λυσσαρες,…=Ρ

το εβαλα να το ακουσω τωρα

ωραια φωνητικα κ παραγωγη

me likes it :stuck_out_tongue:

Bump γιατί άκουσα από σπόντα 1 κομμάτι, δεν ξέρω πιο και το θέλω, αν υπάρχει ακομα το λινκ ας στείλει κάποιος ένα πουμου…

Τώρα το είδα αυτό… Link please

Ο χρήστης έφαγε μόλις σήμερα μπαν γιατί έκανε μερικούς τύπους ρόμπα, τα παράπονα σας στους mods.

όμορφο πράγματι.

βγήκε ο νέος δίσκος εδώ και λίγο καιρό, χορεύω.

BANούλη, μπορώ να έχω λινκ και για τα 2? Το πρώτο το ψάχνω καιρό εκεί που ψάχνω συνήθως και δεν το έχω βρει. ευχαριστώ.

το κομματι με το οποιο κλεισανε το λαιβ τους εδω
υπαρχει στο νεο cd?

δεν το θυμάμαι εκείνο το κομμάτι, αλλά μάλλον ναι

bump γιατί άκουσα ότι βρήκα στο youtube και μάρεσε.

Θέλω λινκ και για τα δύο αν γίνεται.

bump!

οχι για τους Goldlog ομως, απλα η Karmakosmetix εχει νεα κυκλοφορια και μαλλον καποιους απο εσας θα σας ενδιαφερει. Εδω παιρνετε μια ιδεα (και μπονους, βλεπετε ποσο γραφικο και γλυκουλινι ειναι το Kristiansand)

http://www.youtube.com/watch?v=4aDZ9jUxaME&feature=related

και εδω μια ενδιαφερουσα live εκτελεση απο τους Thelma & Clyde(επισης Karmakosmetix)

πιες: πως στο καλο κανω να φαινονται τα βιδεο και οχι μονο τα λινκς :oops:?

bump!

Οποιος μπορει,ας μου δωσει ενα λινκ και για τα 2 αλμουμς.Ειδικα αυτο το Snug as a Bug In a Rug το ψαχνω εδω και καιρο και δεν το βρισκω με τιποτα.Δεν σκεφτηκα να κοιταξω εδω ο κεφτες!:oops:

Ευχαριστω εκ των προτερων!

αν παντως το θελεις και σε CD, μπορεις να το βρεις στην ξεφτιλα τιμη των 4,90? στην blackscaped.de, αμαρτια ειναι