Good Morning!

Καλημέρα!! :smiley: :smiley: :smiley:

Και τί μέρα! Ετοιμάζω βαλίτσες και φεύγω για λίγο… Σας αφήνω το σπίτι να το προσέχετε και να ποτίσετε τα λουλουδάκια μου… Τα κλειδιά τα έχει ο you-know-who… 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Kαλημερα κι απο μενα! :slight_smile:

Rock Sugar,sweety… σ’ευχαριστω για τα κλειδακια!lol :stuck_out_tongue:
Ευχομαι να περασεις οσο καλυτερα μπορεις και να προσεχεις!!! :slight_smile:
Καλο ταξιδι!!!

Thank you, dear!! Ξέρω θα ησυχάσουν κάποιοι που φεύγω, έστω και για λίγο… :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:
Φρόνιμα τώρα, γιατί θα σου πάρουν τα κλειδιά οι άλλοι:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

προσέξτε τι γράφετε ω ρε…επικίνδυνο θέμα για topic…

γεια σας γεια σας! μολις γυρισα απο την θαλασσα…
ελιωσα φαει υπνο παραλια κ κιθαρα… θα μπορουσα για παντα να τα κανω αυτα… :stuck_out_tongue:
αυριο ομως back to reality :wink: :wink:
δεν πειραζει θελει αλλαγες η ζωη για να εχει ενδιαφερον…

… ναι οντως ξεκινα το πλεξιμο … ερχεται και χειμωνας … :roll:

egw pali edw pou eimai den exw thalassa alla exw dikh mou pisina! xaxa kai voutaw opote thelw :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1](sorry gia ta greeklish alla to katastima den exei ellhnika sthn allh akrh toy atlantikou)[/size]

Πού πάεις μάμα? :frowning: Ωστε άλλος πήρε τα κλειδιά, ε? :x
oh, I hate you both :evil: Soul Thorn/ Rock Sugar!
Δηλαδή, αύριο μεθαύριο, ποιός θα κληρονομήσει την αμύθητη περιουσία σου; Και κινητά… κι ακίνητα… και βίλες… κι αυτοκίνητα… Με βλέπω κουτόπαιδο :?

Witch, συγχωρεμένη από μένα για τα greeklish! :wink: :slight_smile: (ρίξε μια βουτιά και για μενα στη πισίνα μωρε… :? ) Μαύρισες καθόλου τουλάχιστον?

Καλά να παιρνάς στη μαμα πατρίδα! (κατα βάθος πάντα ήμουν Αμερικανάκι στο πνεύμα :roll: )

…Αυτο και αν φαινετε … :roll: :roll: :roll:

γκμπμμμμμμμμμμ…

Illusion… ΘΑ ΣΤΟΝ ΦΑΩ!!!

AΛλήθεια λες μωρε?

αχου… φαίνεται λέει…

πωπω χαρά…

Πρόσεχε μόνο μην βαρυστομαχιασεις… :stuck_out_tongue:

Εννοας κατι ??? :?:

Να σε φαει αργα και απολαυστικα και οχι γρηγορα και μας βαρυστομαχιασει το κοριτσι…Τι αλλο θα μπορουσα να εννοω; :roll:

καλως σας βρήκα συμπολίτες της Δύσης…
Πρωί πρωί βλέπεις στο Λίβανο, μωρά μες το αίμα, μανάδες να σπαράζουν , εικόνες καταστροφής, κτήρια γκρεμισμένα,
και τα πετρέλαια ανεβασμένα…
Εμεις ασφαλείς καταδικασμένοι σε ισόβια κάθιιρξη σε έργα καταναγκαστικά, δουλεύουμε από το βράδυ εως το πρωί σα σκυλιά…
καταναλώνοντας στο mall Cd,ρούχα και καλλυντικά,…
Μετά αναρωτιώμαστε γιατί θα μας σφάξουν ,μια μέρα ξαφνικά σα τα αρνιά…
Το ερώτημα που τίθεται αν οι σημερινοί πολιτικοί , μπορούν να δώσουν λύσεις, στα προβλήματα, αυτών που τους εκλέγουν , η έχουμε αποδεχθεί τη κατάντια ,στη κολυμπίθρα του Σιλωάμ…
Και οι βόμβες πέφταν αδιάκοπα…ουρλιάζοντας σα σόλο κιθάρας, παραμορφωμένο στο max,
Fade to black…

Παίζει να είναι το πιο ανατριχιαστικό κι αληθινό post που έχω δει εδώ μέσα…
=D>

Εύχομαι να ξημερώσει μια καλύτερη μέρα για όλους στον πλανήτη… [-o<

Πέμπτη απόψε 11 η ώρα έχει πάρτυ αποχαιρετιστήριο γιά καλό καλοκα’ιρι στο Lazy με sorrofull wings…Scorpions,Whitesnake, Priest ,Floyd, Toto ,UFO ,και άλλα πολλά…
Ελπίζω να σας δω όλους γιά να χαιρετηθούμε…
Εμένα θα με γνωρίσετε γιατί κτυπιέμαι μπροστά,
Lazy Club Λ. Πεντέλης 1, Βριλήσσια, Έξοδος 12 Αττικής Οδού 210.68.95.535

Cute pic! :stuck_out_tongue:

Kαλημερα σε ολους! :slight_smile:

Καλημέρα,καλημέρα…Άλλη μια εβδομάδα φτάνει στο τέλος της, λίγες ώρες έχουν μείνει για να φύγουμε και από την δουλειά (που δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί ήρθα αφού δεν έχουμε τίποτα να κάνουμε) και να πάμε επιτέλους για κανά μπανάκι…Πολύ ζέστη σήμερα τελικά, ουφ!!! :roll:

Καλημέρα- καλημέρα! Δροσούλα και σήμερα… :slight_smile:

Καλή χρονιά σε μαθητές και φοιτητές! Καλά μυαλά!!! :stuck_out_tongue: