Good Morning!

Καμιά αφίσα θα βάλεις;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

μολίς πάω για ψώνια θα βγάλω και θα σου δείξω γιατι δεν με πιστέυεις…

Eγώ σε πιστεύω… Οι άλλοι δεν πιστεύουν αυτά που λέω…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αρχηγέ μου για πάρτη σου και για να το βουλώσουν οι άπιστοι…

enjoy! mouts

ΑΧ Σ’ αγαπώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αμοιβαία τα αισθήματα… αγάπη μου :wink:

Γι αυτό το λόγο θα έρθεις και στην συναυλία

Good Morning dear forum users!!!
Επέστρεψα μετά από 10ήμερες διακοπές (σας έλειψα ρε;; ) και οφείλω να ομολογήσω πως αν και ανανεωμένος με έχει πιάσει μια μικρή μελαγχολία μιας και πέρασα πραγματικά απίστευτα: Νέα μέρη, νέες εικόνες, νέα πρόσωπα, νέα cd/dvd στη δισκοθήκη! Τι άλλο θέλει κανείς;
Άντε καλό χειμώνα και καλή σεζόν και επίσημα!
Το βραδάκι Gotthard…τα λέμε εκεί! 8)

[size=1]Θέλω κι άλλοοοοοοο!!! (photos to come soon!!)[/size]

Διακοπες Οκτωβρη μηνα???
Πως και ετσι? Που πηγες ρε χαμενε??? Καλο πηξιμο το χειμωνα!!!

Cozy welcome hoooome!

Καλημερα σε ολους!Σημερα ειναι μια δυσκολη μερα καθως εχω δουλειες αλλα ΚΑΙ πυρετουλη… :cry: :stuck_out_tongue:

Μου τη σπαει να ειμαι αρρωστη και επισης, μου τη σπανε οι πυρετουληδες!
(Κακη, ψυχρη και αναποδη μερα να εχουμε! :? :stuck_out_tongue: )

Thaaanks :wink: !!
Good Morning λοιπόν…
Πλέον ο Cozy βλέπει “διαφορετικά” τον κόσμο…Όχι δεν είχα “Near death experience” που θα λεγε και ο Ros, όμως μετά από αρκετά χρόνια αποφάσισα να αποχωριστώ τα γυαλιά…Κοινώς…έβαλα φακούς επαφής!!!

Α και…περαστικά :smiley: !!!

Ελπίζω τώρα που τον βλέπει διαφορετικά να μπορεί να διαβάσει τον τίτλο του topic “Good Morning” και να μπει στο πετσί του :stuck_out_tongue:

:lol: Θες να ανοίξουμε και “good afternoon” ή “good evening”;; :stuck_out_tongue:

Cozy μεγιες τα ματια! :stuck_out_tongue:

Καλημερα… τι καλη δλδ… δευτερη μερα με 38 πυρετο.Δεν θελω αλλοοοο! :?

Καλέ τι ωραίο thread είναι αυτό?!:slight_smile:
(Κάτι πράγματα που σου βρίσκουν αυτοί οι επισκέπτες αξημέρωτα…:? )

Και χρησιμοποιώ τόσες μέρες (και) για αυτό το σκοπό το βαριέμαι.πείτε ότι σας κατέβει… δηλαδή λέω ότι μου κατέβει και μετά…

[SIZE=“2”]Καλημερούδια σε όλους και σε όλες!!![/SIZE]

Είναι Παρασκευή, έρχεται το σαβ/κο, θα βγούμε να φάμε και να πιούμε!:slight_smile:
sofi-k please…γίνε καλά!

Με άλλα λόγια…ξανά περαστικούλια!