Good Morning!

paidia mou na eiste oloi kala! nai eimai SWEDEN kai einai gamata! thoma den kanoun aposursh stis ellinides, alla stous ellines giati oi souidoi einai oloi san montela![size=1] (to ksera allwste ki apo ton johan ax)[/size]
meta to neo etos loipon tha to skeftw an tha epistrepsw lol!
me to loipon koritsia viasteite… :smiley:
ilia mou sorry gia ta greeklish alla!..

Δώσ’ τους πολλά φιλάκια & από μένα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Που είσαι βρε κοριτσάκι? Μια χαρά σού’κατσε τελικά! Τις βλέπω όλες να έρχονται για μαζική εξόρμηση.

Εμένα πάλι… ποτέ δεν μου άρεσαν οι βόρειοι. Τους αφήνω όλους για σας!

Να μας γράφεις νέα σου, φιλάκια και να προσέχεις!

Δώσ’ τους πολλά φιλάκια & από μένα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα[/quote]
osa theleis, :lol:

Δώσ’ τους πολλά φιλάκια & από μένα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα[/quote]
osa theleis, :lol:[/quote]

Αν συναντήσεις εκεί έξω κανέναν John Norum ή Joey Tempest, πες τους ότι έρχομαι…

Επίσης πες τους επίσης ότι ήταν, είναι και θα είναι ΘΕΟΙ…

Βασικά δεν είναι πρωί αλλά δεν ήξερα που αλλού να γράψω και να εκφράσω τη χαρά μου. Πέρασα ΑΜΚ ρε!!! Άντε γειά! Άντε γειά!!!

Είσαι off topic, διέγραψε το! :lol: :lol: :lol:

Καλημέρα! Σε 2 ώρες δίνω μάθημα και μετά από αυτό μου μένουν μόλις άλλα 2 μαθήματα και ερωτώ. Μετά από 1,5 μήνα διπλής εξεταστικής, μπορεί κάποιος να μου θυμήσει πως είναι η ζωή όταν δεν έχουμε εξεταστική;

Ποιοι είναι οι σκοποί της ζωής μας πλεόν? Αναπνέουμε με τον ίδιο τρόπο? Με το κλείσιμο των σχολών 1,5 μήνα το Μάη και με διπλή εξεταστική τώρα, πώς ακριβώς διαφυλάξαμε την ποιότητα της παιδείας μας?

Το τελευταίο ερώτημα μου ξέφυγε, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω στα τζιμάνια της σχολής μου που πίστευαν ότι διακόπτοντας την παροχή παιδείας, διαφυλάσσουμε την ποιότητα της. Κάτι σαν το “πόλεμος για τη διαφύλαξη της ειρήνης”. Τέλος πάντων.

Ο μόνος λόγος που σοβάρεψα σε αυτό το post, είναι γιατί χθες κοιμήθηκα στις 4, διαβάζοντας για την κίνηση του λιπαντικού μέσα σε ένα εγκάρσιο έδρανο κύλισης. Όπως καταλαβαίνετε, νεύρα τσατάλια… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Υπόσχομαι να ξαναγίνω γραφικός σύντομα…

ΟΚ Δεν θέλω να το κομματοποιήσω, αλλά από τότε που πήγαινα σχολείο δάσκαλοι και καθηγητές εκβίαζαν τις εκάστοτε κυβερνήσεις, “για μια καλύτερη Παιδεία”… Δηλαδή για παχυλούς μισθούς τετράωρης και εννιάμηνης εργασίας και δυνατότητα ανάπτυξης της παραπαιδείας για επιπλέον εισοδήματα…
Ελπίζω η κυβέρνηση να μην υποκύψει στον εκβιασμό, όπως οι προηγούμενες… και οι φοιτητές του φόρουμ να έχουν γράψει καλά…

καλημέρα… ή καλησπέρα τέλος πάντων…

βασικά έχω τρομερό πονοκέφαλο από την χθεσινοβραδινή κραιπάλη για αυτό να μιλάτε χαμηλόφωνα, να μην μιλάτε όλοι μαζί και να μου φέρεστε με αγάπη.

Κατάλαβες rangel?!?! :?

Κανεις λαθος, δεν φταινε οι εκπαιδευτικοι, ουτε εκβιαζουν καμια κυβερνηση, ισα-ισα με τις απεργιες ριψοκινδυνευουν τα νοικοκυρια τους, το ξερω πολυ καλα πιστεψε με.

Κανεις λαθος, δεν φταινε οι εκπαιδευτικοι, ουτε εκβιαζουν καμια κυβερνηση, ισα-ισα με τις απεργιες ριψοκινδυνευουν τα νοικοκυρια τους, το ξερω πολυ καλα πιστεψε με.[/quote]

Δε νομίζω να κάνουν απεργίες και στα ιδιαίτερα…

Ξερεις δεν κανουν ολοι ιδιαιτερα, ειδικα οι πιο παλιοι, αλλα και σε μια απεργια 2 μηνων (1997 πριν το συστημα Αρσενη) τα ιδιαιτερα δεν σου εκαναν τιποτα οικονομικα, σχεδον ολοι πηραν δανεια τοτε,το εζησα καλα και το ξερω. Αν θες παντως να το συζητησουμε το θεμα, προτινω να το κανουμε αυτο την Πεμπτη που θα υπαρξει νεα συναντηση (για μπαλα), γιατι αυτο το θεμα δεν μπορει να αναλυθει στο φορουμ (πιστευω) γιατι εγω εχω πολλα να πω πανω σε αυτο το θεμα, συμφωνεις?

Καλημέρα… βρέχει τις πουτάνας όλο το βραδυ και δεν έχει σταματήσει καθόλου.
Ένα αμάξι κόλλησε στην ανηφόρα λόγο βροχής και βρώμισε μέχρι και το δωμάτιο καμμένο λάστιχο.
Υπάρχει κανεις από Βόλο εδώ? θέλω να πάει να δει το σπίτι μου και να μου πει αν είναι ακόμα εκεί, ή το πήρε η βροχή.
Ζητάω πολλά?

_Σήμερα γιορτάζει η Ευλαμπία… όλη μέρα θα τραγουδάμε το τραγούδι του Yiokarini…

Καλημερα all!
Χειμωνιαζει… χουχουλιασμα οεο!Να μην εβρεχε μονο και θα ημουν ευτυχισμενη!

:slight_smile:

oxtamhnhs ergasias!
Pernoun poly 1300 euro douleyontas 5meres tin evdomada, 4-5 wres tin mera kai 8 mhnes ton xrono???

Καλημέρα!! :smiley: … 'Οπως είπε κ η γειτόνισσα deathbitch, έβρεχε καρέκλες χθες αλλά ήταν πανέμορφα :-({|= …Λέτε να βρέξει κ απόψε? :-k Εδώ για βροχή το πάει πάλι [-o<

Μέρα! (Σπέρα δλδ αλλά τέσπα…)
Χθες πήγαμε WASP που ήταν ένα χάλι αλλά μετά πήγαμε Texas και είχε πλάκα! Και ήμασταν λαός! Kourou, Telisvas, chk_chillin, tinkerbell, sofi-k, princess_of_the_dawn, nihilist κι εγώ! (ξέχασα κανέναν;)
Άντε τα λέμε αύριο μούρες!

Καλήμέρα από την Στοκχόλμη…

Καμιά αφίσα θα βάλεις;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: