Goodys vs Mc Donalds

ποια προτιματε???προσωπικα…mc donalds…αγνοω πληρως τις μακακιες που λεγονται γυρω απτα φαγητα τους…και τα 2 το ιδιο σκατα ειναι…

συμφωνώ αλλά μ’αρέσουν περισσότερο τα goodys.

και γω προς γκουντυς μερια.ισως λογω μεγαλυτερης γκαμας φαγητων.
αλλα αυτες οι πατατες των μακ δεν υπαρχουν!

εδώ έχω κάνει διατριβή:p.Τα γκούντις έχουν αρκετά καλύτερο φαγητό αλλά για να φας κανονικά κανονικά και να χορτάσεις θες 10-12 ευρώ.Ενώ στα μακ ντόναλντς με 5,90 παίρνεις 4 τσίκεν μπέργκερ και μία κοκα κόλα μεγάλη και νιώθεις χορτάτος.Εγώ προτιμώ μακ ντόναλντς λόγο τιμής,γιατί η ποιότητα πάνω κάτω τα ίδια είναι

Προτιμώ Goodies, είναι πιο νόστιμα και δεν κάνει μπαμ η πλαστικούρα :stuck_out_tongue:

Προσπαθω να τα αποφευγω μιας και οταν εχω επιλογη τιμω σουβλατζιδικα (ααααααχ)

Αλλα το McFlurry ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

Ε πες το ντε.Ετσι εξηγουνται ολα.

ιδεα μ η εχεις ΚΑΙ εσυ κατι με τα mc donalds?αφου τα τροω και δεν παθαινω τπτ -ετσι μ λεν τουλαχιστον- τοτε γιατι να σταματησω?

Ετσι νομιζεις.

ρε τα αποτελέσματα από τέτοια φαγητά θα φανούν μετά από χρόνια.Μην περιμένεις την επόμενη μέρα αφότου τα φας να γίνει κάτι(εκτός από σπάνιες περιπτώσεις,δηλαδή να τα τρως κάθε μέρα όπως στο σόυπερσάιζ μι).Για αυτό να προσπαθείς να μην τρως τόσο συχνά σε τέτοια μέρη

Και τα 2 αλλα πιο πολυ McDonalds.

Όταν περνάς έξω από Mc Donalds μυρίζει κάπως έτσι:

Eτσι μυριζα και γω οταν δουλευα στο σαπιοσαλαμαδικο το ποντικατζιδικο…

+1!!!

τλκ τα μακντοναλντς ειναι γατα η ποντικι?

Έλα ρε που μου’χετε και παράπονο.

Πηγαίντε ρε στρατό να φάτε τηγανητό γκοτζίλα του 1960, και μετά μου λέτε για πχιότητα γκουντυς και μακντόναλντς!

Πες τα ρε, πήξαμε στους φλώρους. Έχω την εντύπωση ότι το απόθεμα που είχαμε στη δική μας αποθήκη πρέπει να ήταν από το “Godzilla vs. Megalon”, εξαιρετική παρτίδα.

Η δική μας παρτίδα δεν ξέρω από ποιό σέσσιον ήταν, αλλά σίγουρα είχε προλάβει Beatles στις demo μέρες τους.

Πες τα ρε παλιέ.:smiley:

Οφτόπικ για να μαθαίνουν οι νεότεροι

Εσύ που δεν είσαι από Αθήνα, μη μασάς. Τώρα που τα Γκούντις κλείνουν σιγά σιγά, ο ιμπεριαλισμός του γνωστού Αθηναικού σαντουιτσάδικου “ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΝ” θα χτυπήσει και την πόρτα της γειτονιάς σου. Και τότε θα μας πεις τι σημαίνει βρώμικο…

Μετά το από πάνω ποστ, προτείνω να αλυσοδεθεί προληπτικά ο Μάκιντος, να κλειδωθεί το τόπικ, και να αρχίσουν οι εργασίες συντήρησης στον σέρβερ, γιατί μόλις το δει, δε θα μας σώζει τιποτα…