Goodys vs Mc Donalds

#-o#-o Το 'χα ξεχάσει αυτό! Κι άνοιξα τους ασκούς του Αιόλου:roll:

Goodys - Πανάκριβα[-X:!:
Mac Donalds - Καλύτερα αλλά τρως και άλλο στο σπίτι, αλλά τα προτιμώ8):!:
Άρα Wendys, K.F.C., και American House στον Πειραιά ίδιο όπως ήτανε από την δεκαετία του 80:!:
Λίγο τσιμπιμένο και αυτό, αλλά που αλλού θα βρείτε μπιφτέκι ζυμωμένο και όχι πλαστικό, και ζαμπονοσαλάτα στο κλαμπ σάντουιτσ…μιαμ μιαμ:!:

Ανεκαθεν προτειμουσα mc αλλα μεχρι τη μερα που πεταξα το μπιφτεκι στο σκυλο μου κ αυτος δεν το εφαγε…ταραχτηκα κ απο τοτε σταματησα να παιρνω με μπιφτεκι επιλεγω το vergie των χορτοφαγων που βλεπω κ τι εχει μεσα:wink:

Για δώσε παραπάνω ίνφο, για μας που δουλεύουμε (άρα ζούμε) Πειραιά. Στο Πασαλιμάνι κοντά ή κάνω λάθος?

?:lol:

Golden Χ2+cheese απικλο+πατατες+κοακολα beats all

Goodys.(Τα λιγοτερο σαπια απο αυτα τα 2)

Ναι Πασαλιμάνι εκεί δίπλα ήταν το K.F.C., αλλά δεν πρόσεξα αν είναι ακόμα.
Πασαλιμάνι αν ρωτήσεις στάνταρ θα σου πουν, μιλάμε 30 χρόνια μαγαζί:!:

…ααα και για Θεσσαλονίκη…Derlicatesen:wink::!:

Εκεί είναι ακόμα.

Ναι,ειναι γαματα και καθαρα αν κι εχω καιρο να φαω απο κει.Αληθεια τωρα που το ειπες τα Wendy’s υπαρχουν ακομα?

βασικα…τωρα τελευτεα π εφαγα απο “Το Γυραδικο” στην τουμπα σκεφτομαι να περνω λεωφορειο και να πηγαινω απο κει να τροω οποτε ειμαι κεντρο…

Τα Wendy’s είναι μια γλυκιά ανάμνηση, έχουν φύγει εδώ και 6-7 χρόνια αν δεν κάνω λάθος:!:

Στου Goody άνετα. Τα mc βρομάνε και είναι πιο πλαστικά. Ντάξει και τα 2 σκατά είναι επί της ουσίας.
Golden, club, chicky’s κορυφή.

Όταν τρώω από fast food επλέγω Goodys, τουλάχιστον τρώω ελληνική βρωμιά…:smiley:


Now playing: Streetlight Manifesto - The Big Sleep (You’re Impossible)
via FoxyTunes

Kανενα…Αν θελετε να γινετε πυρηνικα αποβλητα συνεχιστε να τα τιματε…:lol:

Έχω πάρα πολύ καιρό να φάω απ’ τα εν λόγω μαγαζιά. Όταν το κάνω προτιμώ Mc Donalds, έχει αυτά τα burgers με 1 ευρώ, παίρνεις 2-3, μια πατάτες και μια κόκα και ξεμπέρδεψες. Τα Goodys είναι για ανορεξικούς.

+φουλ.Με κάλυψες απόλυτα:p

GOODYS για σταρ κλαμπ η κλαμπ σαντουιτς

μακ για το μακ φλερρυ και τα τσιζ με 1€

Ετσι ρε, κοτοπουλαδες γαμω!2 χρονια εκει μεσα μου δινουν την δυνατοτητα να τρωω τσαμπα πλεον οταν πηγαινω:D

Δεν ξέρω αν φταίει το ότι πάω αρκετά συχνά, αλλά τα goodys μου φαίνονται μια χαρά.
Καμία σχέση η γεύση σε σχέση με τα McDonalds που δεν εχουν καθόλου μα καθόλου γεύση…
Είναι βέβαια λίγο ακριβά, αλλά ψηφίζω goodys.

σπιτικο φαι απο τα χερια της μανας.