Goodys vs Mc Donalds

Φιλε αυτοκρατορια του γυρου.Ακουσα πως Ο γιος του πρασσα παντρευτικε την κορη του γυραδικου η κατι τετιο.Ενωση των βασιλειων του τεραστιου πιτογυρου

O πρασσας παιζει να ειναι ανετα χειροτερος απο γκουντις και μακντοναλτς μαζι.

goodys,παραειναι πλαστικα τα μακντοναλντς,ΑΛΛΑ,εχουν μιλκ σεικ με 1 ευρω οπωτε βοουυρ…

λοιπον τα γκουντυς εχουν μεγαλυτερη ποικιλια αλλα τα μακ ντοναλντς ωραιοτερες πατατες και μιλκσεικ.και τα δυο γενικως τα ιδια σκατα ειναι,αλλα πιο υγειινα(νομιζω)τα γκουντυς

Ισχύει, κάθε φορά που τον έκλεινε το υγειονομικό έλεγε πως έκανε ανακαίνιση.

Aλλωστε δεν ειναι τυχαιο πως στην περιοχη γυρω δεν υπαρχουν αδεσποτα.:!:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

yep,4 times so far

Μεχρι 5 χρονων εμενα πασαλιμανι διπλα στην πλατεια αλεξανδρας, και εκει μενω οποτε ανεβαινω πειραια.
Οπως καταλαβαινεις ειχα 5 βηματα μακρια μαζεμενα kfc, american house, goodys, mcdonalds και ενα αλλο με κρεπες που δεν θυμαμαι πως το ελεγαν, γνωστο παντως(τωρα πια εχει γινει μαρκς εντ σπενσερ)
Τα mac τα μετεφεραν καπου απεναντι απο τα καραβια πλεον και νομιζω αντικατασταθηκαν απο πιτα παν(ή υπηρχε ηδη αυτη? Πφ)
Τα αμερικαν χαουζ τα αγαπω οσο δεν παει, η ομελετα τους τα σπαει και τα ναγκετς κοτοπουλου επισης!
Στην κοντρα γκουντης-μακντοναλντς λεω ασσο δαγκωτο, χανει σε πλαστικο.
Αγαπαμε green και cheesακια, παντα χωρις πικλες.:slight_smile:
(μεγαλος ερωτας και οι πατατες των mac, μια εποχη ειχα εθιστει στη βρωμια τους.)
Αλλο ενα συν των mac ειναι η χαμηλη τιμη. Και με ενα ευρω να εισαι τρως δηλαδη εκει περα.
Απ’την αλλη, σαν φαν των σιζαρς, τα γκουντις παλι κερδιζουν.

Μια διατριβη απο τη ρανια στο ροκινγκ με αγαπη.

Fridays λέμε. Jack Daniels burger και την άλλη την πατάτα τη γεμιστή με τα μπεηκον.

Ανάμεσα στα 2 προτιμάμε McDonalds, αλλά γενικώς πάρα πολύ σπάνια τα επισκεφτόμαστε.

Δεν έχω φάει ποτέ Mc Donalds.
Μαρέσουν τα Goodys και περισσότερο αυτή που δουλεύει στα Goodys κοντά στο σπίτι μου.

Αν λες αυτη που νομιζω πρεπει να εχω φωτο της απ το myspace!

:lol::lol::lol:

Τιποτα απο τα δυο !

Aπο τα Fridays ειχα φαει μονο τα θεσπεσια γλυκα τους και αυτο το εβλεπα αλλα ποτε δεν το αγορασα.

Πλεον δεν υπαρχουν Fridays στην Πατρα :lol: #-o

fridays rulez λεμε,αν και ψιλοακριβουτσικα…jack daniel burger ειναι σουπερ ντουπερ,και τα τσικεν ναγκετς ειναι καραγαμω…τα τιμαω μια φορα το μηνα περιπου…

Ριμπς ρε μετριοι!

θα έπρεπε να υπάρχει επιλογή “τα γειώνω όλα και πάω για πίτες”

Γενικά, δεν έχω πρόβλημα με το junk εκτός από mcdonalds που είναι πολύ σάπια για μένα… Ούτε τις πατάτες δεν μπορώ να φάω…

εννοειται μακ…τρως πλαστικο τελος:lol:
αλλα η μεγαλη αγαπη ειναι μια…
KFC:D:D:D

Δηλαδη εμεις οι εργαζομενοι τι να πουμε; Παιδια, αυτα φαινονται μετα απο μεγαλο χρονικο διαστημα…Τι να πουν οι προισταμενοι και οι διευθυντες που δουλευουν σε Goodys και σε Mac καμια δεκαετια και βαλε.
Ψηφιζω Goodys γιατι αν δεν τιμησεις το σπιτι σου, θα πεσει να σε πλακωσει!:stuck_out_tongue: Mac ειχα φαει μια δυο φορες μικρη πριν καμια 10αρια χρονια και ουτε θυμαμαι καλα καλα πως ηταν!Ψιλοαδιαφορα μου φανηκαν!Αυτα!:):smiley:

Εγώ πάντως είχα πάει πέρυσι σε kfc (στην ομόνοια συγκεκριμένα) μετά από χρόνια. Καλά ήταν αλλά δεν τρελάθηκα…

mc donalds …Οι τιμές τους δεν συγκρίνονται…ποιότητα τα ίδια σκατά.:stuck_out_tongue: