Goodys vs Mc Donalds

Οι διευθυντές με τα λεφτά που βγάζουν τρώνε κάθε μέρα στο χίλτον:p.όσο για εσένα μπορείς να φέρνεις κάτι από το σπίτι και να μην τρως εκεί:p

Mε το ταπερακι της μαμας θα πηγαινω στη δουλεια; Ρομπακι!!!:p:p

:lol:

:yes:

+1

Σκατα και αποσκατα. Τα MC ιδιως δεν παιζονται στην βρωμια. Παντως εξεπλαγην δυσαρεστα με αυτα που διαβασα εδω μεσα. Δεν περιμενα να υπαρχουν τοσοι σκουπιδοφαγοι. Να πεις οτι δεν εχουμε 1002 γαματα φαστφουνταδικα στο Ελλαντα…

έλεορ,στα κέι εφ σι το σουβλάκι κάνει 2 και κάτι και είναι πολύ μικρό και άθλιο

Εχουν τα κφς σουβλακι?

νομίζω,έχω να πάω καιρό και μπορεί να το έχω μπερδέψει με άλλο μαγαζί:p

χθες γυρισα απο 3ημερη Αθηνα…και μιας και 3 μερες ετρωγα σκατα κ ετυχε να φαω και απο mc και απο goodys…αλλαξα γνωμη …καταρχας…οσον αφορα την τιμη για τ 1 ευρω τ χαμπουργκερ…παρτε 1 απο μακ και ενα απο γκουντης και βαλτε τα διπλα …το χαμ του μακ ειναι πολυ μικροτερο απο αυτο των γκουντης και περισσοτερο πλαστικο…επισης…μιας και επαναφεραν τα richie barbecue στα γκουντης ξεχναω πλεον τα μακ…

goodys:p

κι εγώ συμφωνώ… αλλά δεν έχεις επιλογή “κανένα από τα δύο”!!!
άλλωστε προτιμάω τις καντίνες… 2 που ξέρω…

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα τα καλυτερα βρωμικα ειναι τα Burger King…:stuck_out_tongue:

Και που τα βρίσκεις εκτός U.S.A.;:-k:!:

Εχω φαει burger king στη σιγκαπουρη:!:
Μεγαλη μαπα.

Εγώ στη Βιέννη.

Επίσης κάλτσα!

Εγω στο Βερολινο.

Καλα ηταν.

Κυπρο , Αμστερνταμ, Αγγλια, Σκωτια (πισω ρε νουμπαδες)

ΓΚΑΜΑΝΕ

ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ!

(παλία ήταν καλά πλέον δεν τρώγονται!)

Αν το παμε σε ξενες αλυσιδες τοτε τα KFC και τα Subways ειναι τα καλυτερα. Παρολαυτα ακομα και οταν ειμαι στο νησι το πολυ να φαω 1 φορα τον μηνα απο αυτα τα μαΓκαζια.

Παντως οποιος καταφερει να ξεκολησει το τυρι απο το μπιφτεκι στο cheese των μακ ειναι μεγαλος μαγκας και του αξιζει ενα αγαλμα στο συνταγμα :stuck_out_tongue:

Goodys… αν και ακρίβηναν πολύ γαμώτο… :frowning:
κατα τ’αλλα κ τα 2 είναι… junk food…

Μπεργκερ κινγκ.
Μακ
Μα πανω απο ολα κει εφ σι.