Goodys vs Mc Donalds

Παιδια μου μην τρώτε σαχλαμάρες! Τρώτε υγιεινά. Ρε άντε φάτε κανα σουβλάκι!!!:p8):har::bleh:

Οχι γουρουνοπουλο, κυριε μενιροφορε? :stuck_out_tongue:

Και δη άγριο γουρουνόπουλο.

Ψηφίσαμε Goody’s, αλλά η αλήθεια βρίσκεται στο Burger King…

Όπως τα λέει ο δικός μου εδώ.

Όχι δηλαδή, πείτε μου ποια η διαφορά μεταξύ Burger King και McDonald’s εσείς που λέτε Burger King. Πεθαίνω να την ακούσω, πραγματικά.

υπάρχει αισθητή διαφορά στις γεύσεις. τα burger king κλίνουν ελαφρώς προς wendys ενω βασικό σημείο της καμπάνιας τους είναι “30% μεγαλύτερο μπιφτέκι από τα McDonalds”, κάτι που ισχύει. γιαυτό και τα δεύτερα έβγαλαν το quarter pounder

τι μαθαινει κανεις απο ενα μουσικο φορουμ :stuck_out_tongue:

καρκινος ρε μλκες!!!

ευχαριστούμε! :slight_smile:

Goodysssss, τα McDonalds δεν τρώγονται :stuck_out_tongue:

ασε και περυσι δω στο χωριο μου δεν ειχε και οποτε κατεβαιναμε εδιμβουργο το γλενταγαμε, και ηρθα φετος και εχουνε ανοιξει δυο (2)!

Βεβαια θα με πιασει η νοσταλγια για τα σουβλακια σε μια-δυο βδομαδες και δεν θαχει, υστερα, τιποτα σημασια και νοημα :frowning:

Αngus Burger for the fuckin win

E τα γυραδικα που ανοιγουν ελληνες στο εξωτερικο εχουν ωραιο γυρο…βεβαια χωρις λαδι κτλπα κτλπα αλλα μια χαρα…βεβαια δεν ξερω αν εχει εκει που εισαι…

μπα δεν εχει.

Το Corfu ειναι μονο που ειναι κατι τουρκοι ντυμενοι ελληνες (τρου στορυ), και πουλανε τα ντονερ για gyros

Μενα μ’αρεσουνε και τα Friday’s.

Το Jack daniels burger στα fridays ειναι οτι νοστιμοτερο εχω φαει ever.Αληθεια.

Ναι ρε πουστη. Σ’αγαπαω εσενα αποπανω. Γενικα εχει κατι μπεργκερς κολαση και ηδονη. :smiley:

yeah but its not fast food.

Jack daniels burger? Μπεργκερ περιελουσμενο με ζακ δανιελ? :-k:?
Συγχωρηστε την αγνοια μου, δεν εχω δοκιμασει ποτε