Goodys vs Mc Donalds

Ναι αλλά η γεύση είναι αντιστρόφως ανάλογη της ποιότητας. :wink:

Δεν ισχυει παντα αυτο :stuck_out_tongue_winking_eye:

Στα φαστ φουντ ισχύει.

Μα εννοειται πως μιλαμε για τα φαστ φουντ. Αφου ουτως η αλλως το σπιτικο φαι εχει και ποιοτητα και γευση. Παντος και στα φαστ φουντ, δεν ειναι 100% αυτο που λες για ποιοτητα/γευση

Τα Mc Donalds εχουν πολυ στεγνο και ανοστο φαγητο Goodys και παλι Goodys.Περα απο τα burgers εχουν και φοβερες σαλατες.

Γενικα Goodys αλλα το qurter pounder me bacon δεν υπαρχει

Ποστάρεις που ποστάρεις μία φορά το μήνα πλέον και αυτή είναι για junk food! :lol:#-o:lol:

Μια σαλατα σιζαρς στα γκουντις,4,5 ευρω περιπου,δεν παιρνω καλυτερα 2 πιτογυρα,τουλαχιστον θα φυγω με γεματο στομαχι.

Αν τα γκουντις ειναι χαλια,τα μακ ειναι 100 φορες πιο χαλια,μια φορα εφαγα και απο τοτε δεν…

Αυτο που ειναι σπαστικο στα γκουντις οταν παραγγελνεις να σε ρωτανε χωρις εσυ να εχεις πει τπτ,“θα πιειτε κατι?,αναψυκτικο?”,με το ζορι να σε ψαρωσουν να παρεις και αναψυκτικο δλδ.

εξαρταται.αν ειμαι βολτα τροω γκουντης,αν ειμαι για σκειτ η αλλες ιδρωτισιμες δραστηριοτητες εκμεταλευομαι το 1 με 1 και το γεγονοσ οτι σε μιση ωρα θα εχω διαθεσιμη τουαλετα και παιρνω 5 μπερκγκερσ

καλά… σοβαρά μιλάμε τώρα ?

υπάρχει κάτι που να συκρίνεται με το Big Mac ?

+1
Παρομοια αηδια σπανια θα βρεις.

Ρε τι μαλακιες ειναι αυτες που λετε?
Για να χορτασεις σε φαστ φουντ θες το λιγοτερο 15 ευρω.
Για να χορτασεις με σουβλακια θες το πολυ 5 ευρω.
Για γευσεις δε το συζηταμε ε…

Ρε, καλα σας τα λεει ο Τολκις. Ναρκωτικα παιρνετε???
Γινεται τωρα να συγκρινουμε τα σουβλατζιδικα/γυραδικα με τα Γκουντις, μουντις και δεν συμμαζευεται???

εγώ γιά να χορτάσω, παντού τα ίδια δίνω :stuck_out_tongue:

Μα τα σουβλατζιδικα δεν υπαρχουν πουθενα στη συγκριση. Το τοπικ ειναι Μac vs Goodys.

Τα βάζω εγώ.
Νταβατζιλίκι!

Θα βγαλω το Pickaxe :lightsabre:

ναι αστα να πανε. :lol:

οφτοπικ… Ειδα το αβαταρ και σκαλωσα. .για ενα δευτερολεπτο νομιζα πως ηταν ο νταλαρας :lol:#-o

Λολ!Νταλας με doubleneck :lol: Aν και μονο αυτος μενει να παιξει μαζι του μιας και οι αλλοι 2 απο το guitar trio ηδη το καναν

Τα 1Ε των μακ δινουν οντως μια αξιοπεριεργη απολαυση. Ακομα και το τοστ! Αλλα γενικα γκουντις και ακομα πιο γενικα κι εγω κει εφ σι (υπερβολικα γρηγορα μεσα σ’ολα)!