Goodys vs Mc Donalds

θένκς!

Ω, τι μου θύμισες!! :smiley: :smiley:

Goody’s ειναι αρκετα ακριβα…αρα macdonalds…για θεμα βρωμιας δεν μιλαω το εχετε λυσει εσεις :slight_smile:

εγω παντος προτιμω αντι για 1 ευρω να δωσω 2.5 και να παρω ενα golden ή ενα premier αλλαντικων, παρα να φαω το burger με 1 ευρω απο τα μακ

Goody’s. Μπορεί να είναι πιο ακριβά, αλλά είναι και πολύ πιο νόστιμα…

E MaC!! Είναι πιο φτηνά,πιο ωραία (για μένα) κα πιο κοντά μου!!! :smiley: :smiley:

goodys γιατι πρωτον ειναι ελληνικα και δευτερον τηγανιζουν με ελαιολαδο και τριτον γιατι ειναι πολυ πιο νοστιμα:p

Kανενα !

Ο Γκουντης.

McDonalds αν και απ’οτι βλεπω εχουμε μεινει πισω :frowning:

χαχααχχαχ αγνό παρθένο ελαιόλαδο χρησιμοποιημένο σε 100 τηγανιές ε

ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΑΤΑ. Μήκους ενός μέτρου είναι μερικές

Εαν πάμε να βγάλουμε πιο είναι πιο “υγειινό” από το άλλο θα γελάει και το ποικιλόχρωμον ερίφιον:lol:

το thread εχει γεμισει 22 σελιδες,

νομιζω οτι κατι δεν παει καλα.

Τρώμε κι από σένα, ρε, μην κλαις! :stuck_out_tongue:

big mac και μετά big tasty… οργασμός γεύσεων, όχι σαν τα ξενέρωτα νερομπούλια των goodys

βασικα για μενα τα γκουντις ειναι ακριβα και τα πιατα τους “ψιλοαδεια”…πληρωνεις δηλαδη 5.50 $ για 4 κοτομπουκιτσες και λιγη σαλατα,ενω στα KFC με 4.80 οποιοδηποτε γευμα και να παρεις σκας…

Βασικα προτιμω σουβλακια

καλως ηρθες στο φορουμ

Γκούντις μακράν! Και γευστικά και ποιοτικά (παρότι με μικρή ίσως διαφορά) και σα μενού με επιλογές είναι ανώτερα. Τα Μακ είναι απλώς πιο οικονομικά…

Goody’s εννοειται.Οι πατατες (και οχι μονο) των Mc ειναι σαν να ειναι απο καουτσουκ.