Οι Gotthard live στην Αθήνα!

Δηλαδή αυτό τώρα γιατί μου το κάνετε;
Παρακαλάω εδώ και τόσα χρόνια να φέρει κάποιος τους Gotthard…
Μιλάω ακόμα και με τον ίδιο τον Steve Lee και με διαβεβαιώνει οτι απλά περιμένουν μια πρόταση και θα έρθουν και πάτε και μου τους φέρνετε Νοέμβριο που θα φυλάω σκοπιές…
Καλά ρε Dirty αφού τόξερες οτι τότε δεν μπορώ δεν έβαζες λυτούς και δεμένους να γίνει πιο νωρίς η συναυλία;
Τι να πω τώρα…
Αναζητείται ΒΙΣΜΑ για άδεια λόγω συναυλίας Gotthard…

πολλαπλασιαζε επι 5 τις πωλησεις και θαζεις το νουμερο που τους ακουνε ,τωρα
ποιοι θα πανε στις συναυλια ,ειναι αλλο θεμα , για τους συγκεκριμενους , εχω την
εντυπωση οτι κερδιζουν εδαφος σε γενικη εκτιμηση,μπορει να γινει καμια εκπληξη

Το συγκεκριμενο συγκροτημα πιστευω οτι με τη συναυλια του εδω θα αυξησει τον αριθμο των ακροατων του και τον αριθμο των πωλησεων του και αυτο γιατι μολις περισυ αρχισε να γινεται στην Ελλαδα κουβεντα για αυτους απο το μεγαλυτερο μερος του κοινου, δε λεω καποιοι απο σας τους ξερετε εδω και χρονια αλλα η πλειοψηφια (και εγω μεσα) περισυ με το Lipservice τους εμαθε. Οποτε τους συμφερει πιστευω να κανουν τη συναυλια εδω γιατι με λιγη προωθηση θα μαζεψει κοσμο.

εγώ τους gotthard τους είχα πρωτογνωρίσει από το rocking. μετά έτυχε να βρω διαθέσιμα άλμπουμ και κόλλησα! Είναι φοβερή μπάντα! Δεν πιστεύω ότι θα έχει μόνο 200 άτομα αλλά σίγουρα δεν θα το γεμίζει το gagarin λόγω promotion!

Τα λες που τα λες όλα, πες και που θα παίξουν…

Άντε να το πω εγώ… Gagarin…[/quote]

Eγώ προτείνω εκεί που έπαιξαν και οι HIM

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπα αμα αρχισουμε και χορευουμε θα στριμωχτουμε λιγο.

Δύσκολο… Η μπύρα εκεί έχει 10 ευρώ…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Και χωρίς πολύ μπύρα δεν χορεύουμε…

Δύσκολο… Η μπύρα εκεί έχει 10 ευρώ…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Και χωρίς πολύ μπύρα δεν χορεύουμε…[/quote]
10 * 20=200 ευρώ 8O
ωχ πολλα ειναι εχεις δικιο, εγω παντος και θα γεμισω και θα χορεψω :wink:

Τα λες που τα λες όλα, πες και που θα παίξουν…

Άντε να το πω εγώ… Gagarin…[/quote]

Eγώ προτείνω εκεί που έπαιξαν και οι HIM

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Καλά θα ήταν γιατι είναι ωραίος χώρος, αλλά μάλλον 22/11 θα σπάνε πιάτα μάλλον εκεί μέσα… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ανέφερε κανείς ότι είναι Τετάρτη? Νομίζω πως μειώνει σημαντικά τον αριθμό αυτών που θα πηγαίναν στο live υπό άλλες προϋποθέσεις.

Δηλαδή, για να δει τη συαυλία ένας άνθρωπος που ζει και εργάζεται εκτός Αθηνών θα πρέπει να πληρώσει τα κέρατά του και να γυρίσει του σκοτωμού μετά το live?

Το έχω κάνει πολλές φορές και θέλω να δω τους Gotthard τρελά…Αλλά έτσι όπως το σκέφτομαι τώρα ούτε παρέα θα παίζει, οπότε τα έξοδα κίνησης θα είναι μεγάλα και τρελή ταλαιπωρία για να το κάνω μόνος μου. Και το έχω κάνει ήδη αρκετές φορές… :cry:

Ελα ρε Outshined μαζι θα παμε 240Χλμ στην εθνικη πινουμε λιγες μπυρες, βλεπουμε το live και μετα παλι βουρρρρρ για πισω με τερμα τα γκαζια. εγω κατεβαινω απο Καρδιτσα αν εισαι στο δρομο μου γιατι οχι?
Αχ αυτα τα αυθημερον σκοτωμα ειναι , ασε που θα μου παρουν κανα διπλωμα καμια ωρα , στο τσακ την γλιτωνω παντα.

Χεχε, καλή φάση θα ήταν αλλά είμαι ψιλομινάρας (από Πάτρα δηλαδή) άρα δεν συμπίπτουμε…

Σκότωμα είναι, λεφτά είναι. Τουλάχιστον δε φοβάμαι να μου πάρουν το δίπλωμα γιατί πρόλαβα και το έχασα μόνος μου… :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Είσαι τρελός ρε; Το μισό forum εκεί θα είμαστε! Άντε έλα να γνωριστούμε και μετά κανονίζουμε για μπύρες σε κανένα Texas μαζί και με ALICE και τους υπόλοιπους από δω!! Άντε μπράβο :wink:

Ετσι… ετσι…εξαλλου ολοι μια οικογενεια ειμαστε :slight_smile:

Σιγά τους μανάβηδες δεν θα έρθω…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Λέμε καμια μαλακία να περνάει η ωρα

3 Noεμβρίου στο Gagarin Αθήνα (support Kingdragon)
4 Νοεμβρίου Θεσ/νίκη

Θα γίνει τρελός χαμός !!!

Tα tickets ποτε βγαινουν και ποσο κοστιζουν, μηπως γνωριζει κανεις?

Αλήθεια,στο FIREDANCE ποιος παίζει το solo στο κομμάτι ξέρετε?χεχεχε :twisted: :twisted:

Vivian Cambell…