Grand Magus - Triumph And Power (31 / 01/ 2014)

κλασικο Grand Magus κομματι…

Με κίνδυνο να φανώ εμπαθής με την μπάντα, που να μην μου αρέσανε κιόλας, πολύ μέτριο κομμάτι. Τραγικά αδιάφορο. Ελπίζω να έχουν πολύ καλύτερα από αυτό στον δίσκο.

Αμέ, κάτι “The Hammer Will Bite” & “Dominator” είναι για πολλές παρτούζες.

τραγουδι που μιλαει για τον Ελρικ και την Καταιγιδα,ειναι εξ ορισμου τραγουδαρα:wink:

Εμένα μου φάνηκε καλούτσικο. Σίγουρα περιμένω καλύτερα κομμάτια.

Η εισαγωγή πάντως είναι καράMANOWAR!!!

εγώ πάντως το λιώνω εδώ και κάτι βδομάδες

συμφωνώ με ποτοφγκολντ για τις παρτούζες στο Dominator όπως και το Fight, αλλά πραγματικά δεν βρίσκω τραγούδι που να υστερεί. βγάζει αγνό ανόθευτο επικό συναίσθημα. Θα σας δαγκώσει στα αυτιά (the hammer will bite). Μεγάλη κυκλοφορία

Βαριές οι δηλώσεις σου στο ρηβιου για καλύτερο Grand Magus δίσκο και ανοίγει η όρεξη. Άντε να το ακούσουμε κι εμείς επιτέλους :smiley:

ίσως ήμουνα λίγο υπερβολικός λόγω της πρόωρης εκπσπερμάτωσης που μου προκαλούσαν τα συνεχόμενα ακούσματα :stuck_out_tongue:
κονταροχτυπιέται όμως στα ίσα με Iron Will

3 μέρες έμειναν, πότε θα ληκάρει επιτέλους :x

Με οσα ακουω περιμενω μεγαλα πραγματα και ευχομαι να μην απογοητευτω. Μεχρι στιγμης η κορυφαια δουλεια τους ειναι το Iron Will και ακολουθει απο κοντα το Hammer Of The North.

Πηρα σημερα το λιμιτεντ απο γνωστο ελληνικο μεταλλομαγαζο και ξεκινησε το λιωσιμο.
Ηδη τραγουδαω απεξω το single και το fight.
Νωρις να πω αν φτανει μεγαλεια Iron Will αλλα παμε καλα, πολυ πολυ πολυ καλα.

ΥΓ. Τωρα πως το ενα απο τρια μεταλλομαγαζα στο κεντρο το εχει στα ραφια και τα αλλα δυο στις αποθηκες (καθως δεν τους επιτρεπεται να το βγαλου πριν την επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας που εχει δοθει απο την εταιρεια -δικα τους λογια) δεν ξερω…sounds fishy ομως.

YΓ. Μετα λυπης μου διαπιστωσα πως ο Σειρινακης δεν δουλευει πια εκει που δουλευε (μενω εξωτερικο και δεν ξερω τι παιζει συχνα…)

αυτό ακριβώς!

ακομα???

Βγήκε, σύμφωνα με αυτό εδώ, http://hasitleaked.com/2013/grand-magus-triumph-and-power/, αλλά εγώ δε βρίσκω τίποτα :frowning:

Στα γνωστά τα μέρη…

link σε pm αν γινεται…

Βοηθηστε μας και μας που δε τα ξερουμε τα μερη αυτα!! :stuck_out_tongue:

Γελάω :’)

Μεγάλο δίσκο έβγαλαν πάλι, άντε να έρθουν λάιβ και να παίξουν πάνω από 90’ να γουστάρουμε

Εξαιρετικός δίσκος. Σκέτο ατσάλι

Πολυ καλο με μια πρωτη ακροαση κ η τελευταια 3αδα του δισκου ειναι απιστευτη!!! Το τελευταιο μεγαλο επος!!! και dominator και και…!!! δε μπορω να σταματησω…!! μεχρι και το steel versus steel που δε με ειχε τρελανει στην αρχη μου ακουγετε γαματο τωρα…!!