Grand magus

Έκανα search και δεν βρήκα τίποτα οπότε έφτιαξα τόπικ.

Πολλοί είπαν ότι το καινούριο τους (που μαμάει) είναι καλύτερο από το Iron Will (που μαμάει επίσης). Άλλοι λένε ότι το Iron Will είναι ότι καλύτερο έχουν βγάλει.
Τα πιο παλιά τους δεν τα 'χω ακούσει ακόμα, αλλά δεν θα αργήσω.

Ψηφίζω Iron Will με μικρή διαφορά απο το καινούριο.

Let the battle begin! :lightsabre:

iron will και τα μυαλα στα καγκελα:metal::metal::metal:

Wolf’s return και δεύτερο Hammer Of The North. Hail.

Δύσκολη επιλογή…και τα πέντε, τα σπάνε…επειδή δεν έχω ακούσει το τελευταίο, όσο θά’θελα, λέω Iron Will:):!:

ανάμεσα σε Iron Will, Monument, Hammer of the North, θα επιλέξω το πρώτο λόγω της ΖΗΜΙΑΣ που έπαθα όταν το άκουσα. χιεβυ μεταλ ρε moonια.

πφ, γιατί έβαλες να μη φαίνονται οι ψήφοι ρε.

Hammer Of The North. Ανετα.

Δεν έχω προλάβει να ακούσω το τελευταίο όσο θα ήθελα, άρα Iron Will.

αναμένουμε πως και πως μπινελίκια νομιστεράκι όταν δει πολλ ρηζάλτς :lol:.

Καταρχήν όλοι οι δίσκοι μάγκους γαμάνε κώλους ανεξεραίτως. Προσωπικά, απλά και μόνο λόγω γούστων, προτιμώ το monument. Όχι ότι δεν μου αρέσει η έπικ χέβυ κατεύθυνση που πήραν μετά, κάθε άλλο, απλά η ντουμίλα είναι άλλο πράγμα ρε παιδί μου. Chooser Of The Slain, Ulvaskall και τα μυαλά στο μπλέντερ.

ψηφίζω iron will έτσι μόνο και μόνο επειδή ήταν το πρώτο τους που άκουσα και είχα πάθει πλάκα μαζί του το καλοκαίρι του 2008.
έπεται το μνημειώδες monument (baptized in fire ρε!) και αν και ξινίζω με την χιέβυ μέταλ στροφή τους, έχω να ομολογήσω πως μου αρέσουν ό,τι και να κάνουν.πάντως για καλύτερο το hammer of the north πολύ δύσκολα…

τοσα λιγα ριπλαιζ εδω μεσα???[-X[-X

δε μπορω να επιλεξω αναμεσα στα δυο τελευταια

[B][SIZE=“5”]ΑΤΣΑΛΙ[/SIZE][/B]

[SIZE=“6”]\m/[/SIZE]

Iron Will γιατι ειναι το μονο που εχω. πολυ καλο ομολογουμενως.

η μόνη αντίρρηση που έχω είναι η φωνή. όχι ότι δεν ακούγεται, απλά με το ύφος τους έχω την εντύπωση ότι θα κόλλαγε καλύτερα κάτι πιο δυναμικό.

Νομιζω οτι η φωναρα του JB κολλαει αψογα με την μουσικη :slight_smile:

?!?!?!?

Grand Magus είναι το τόπικ

ε τι να κάνω θα μου πήγαινε καλύτερα μια πιο “βαρβατίλα” φωνή:p με “γρέζι” κτλ

Monument, Hammer δίσκαροι, Iron Will είναι όμως το peak τους.
Το Wolf’s το χα ακούσει παλιά, σαν ήμουν νέος, το 2006, δεν μ’άρεσε τότε και δεν μπήκα ποτέ στον κόπο να το ξανακούσω.

Μπες άλλη μια φορά στον κόπο. Ίδιο στυλ με Iron Will, ένα-δυο τσικ κατώτερο θεωρώ.
Καλά ρε λαλάκες, μετά από τόσο καιρό παραμένω ο μόνος doom enough που έχει ψηφίσει Monument; Απαράδεκτο!

Καλά ρε λαλάκες, μετά από τόσο καιρό παραμένω ο μόνος doom enough που έχει ψηφίσει Monument; Απαράδεκτο!

Αφού ψήφισες το χειρότερό τους!!

Μεγαλη μπαντα και θελω τρελα να τους δω live. Δεν ξερω για αγαπημενο, ειμαι μεταξυ των Iron Will και Hammer Of The North που ειναι δισκαρες αμφοτερα. Ρε συ Elric μια χαρα ειναι η φωνη του JB, εμενα μου κολλαει αψογα με την μουσικη τους, της δινει μια ιδιαιτερη δυναμικη.