Grave Digger 19/09/2014 @ Κύτταρο

http://www.rockhard.gr/rockhard/news/10655-grave-digger-live

Grave Digger μαζί με The Silent Rage

Ώρα Έναρξης: 21:00 - Τιμή Εισιτηρίου: 20 Ευρώ (Τα πρώτα 200 εισιτήρια), 25 Ευρώ (Λοιπή Προπώληση / Ταμείο)
Προπώληση εισιτηρίων
Ticket House, Metal Era, No Remorse Records, Reload Stores

ναι μωρεεε :’) 9 μέρες πριν τους rage! http://www.youtube.com/watch?v=6lWw3Y6xy1Y

…καλή συναυλία και στον σωστό χώρο, και με καλό εισιτήριο:):!:

Τελευταία φορά εντωμεταξύ έπαιξαν μαζί και οι 3 μπάντες, φαίνεται φέτος δεν τα βρήκαν

καλύτερα για να έχουμε και τις 2 μπάντες με φουλ σετ :wink: … πραγματικά στον καλύτερα συναυλιακό χώρο με κομπλέ εισητήριο…

Μια χαρά, δεν τους έχω δει ποτέ. Λογικά, θα τιμήσω.

Τους εχασα και την προηγουμενη φορα που ειχαν ερθει με τους Rage, τωρα εκτος απροοπτου θα τιμησω. Μια απορια, τοσο πολυ σας αρεσει το Κυτταρο?

NAI NAI NAI! :smiley:

…ναι ναι ναι:D :slight_smile: :!:

Το Κύτταρο είναι πολύ συμπαθητικός χώρος.

Όσο για το λάιβ, πιθανώς θα τιμήσω. Λυπάμαι λίγο τους Rage, βέβαια: την προηγούμενη φορά οι Grave Digger τους έκαναν να φαίνονται κάπως λίγοι ως χεντλάινερς στο από κοινού λάιβ, τώρα παίζει να τους κάνουν ακόμα μεγαλύτερη χαλάστρα, κόβοντάς τους την προσέλευση…

Δεν λεω και εμενα μου αρεσει το Κυτταρο αλλα δεν εχει παντα καλο ηχο. Μου κανει εντυπωση να υπαρχουν παντα παραπονα για τον ηχο στο Fuzz και να γουσταρουν ολοι τοσο πολυ το Κυτταρο, προσωπικα δεν θεωρω οτι εχουν διαφορα στον ηχο, εξαρταται απο την συναυλια.

,μια χαρά είναι ο χώρος, έρχονται, πιστεύω και με δισκάρα, από τώρα μετράω μέρες:):!:

Εγω δεν τους εχω δει κιολας, οποτε θα γουσταρουμε παρεα…

…ότι θα μας πορώσει η μπαντάρα, δεν τίθεται θέμα…καλά νά’μαστε και να βρεθούμε εκεί:):!:

…άντε λιγότερο από τρεισίμιση εβδομάδες έμειναν…και κάτι ψιλά:p…ας ανεβούμε λίγο με την μπαντάρα:):!:

ποιος ασχολειται με τους νεκροθαφτες…εδω εχει lady gaga…:metal:

…αν συνεργαστεί και έρθει με τον Metal God, καλοδεχούμενη…αλλά τώρα μόνο Νεκροθαύτες:metal: :band: :slight_smile: :!:

Πανέτοιμος, με εισιτηριάκι από τις αρχές του μήνα και έχοντας λιώσει πρόσφατα την πλούσια δισκογραφία τους. Gaga WHO?

…μια ξανθόψειρα:p :slight_smile: :!:

Εγω πάντως θα πήγαινα να μπώ τσαμπα… οχι για την Gaga φυσικα αλλα για τον “περιβαλλοντα χωρο” :wink:

Φυσικα βεβαια, αφου ειναι την ιδια μερα, δεν υπάρχει αφοβολια του που θα ειμαι. Παμε μωρη αρρωστια…