Grave Digger 19/09/2014 @ Κύτταρο

κ εγω τζαμπανταν θα παω…για ολα ομως τα παρελκομενα…κ στηριζουμε lady φυσικα…απο τοτε που επαιξε με τον ματσετα :respect: εγινε συμπαθεια :slight_smile:

…death to false blondes
…mort aux fausses blondes
…Tod, falsche Blondinen
…morte ai falsi bionde
…στο φόρουμ έχουμε μόνο φυσικές, έτσι?
…μόνο Νεκροθαύτες την 19η Σεπτεμβρίου:dizzy:

:):!:

δεν πάει καλά η προπώληση ladyga έμαθα … αφού οι τρελοί την έβαλαν την ίδια μέρα με gdig καλά να πάθουν

…[B]ΝΤΡΟΠΗ[/B]…ακόμα στο ReLoad εικοσάρια υπάρχουν…μπάλα θα παίζουμε και στο Κύταρο:?:
…μπορεί να με βόλεψε, αλλά [B]ΝΤΡΟΠΗ[/B]
…δυο τικετάκια Νο168, Νο169

:):!:

Ένταξει ρε στεφ δεν είναι λογικό; Έχουν έρθει αρκετές φορές. Δεν έχουν βγάλει κανέναν αξιοσημείωτο δίσκο τα τελευταία δεν ξέρω πόσα χρόνια. Ε, πόσο κόσμο να έχουν;

…τσέκαρε τον τελευταίο…αξίζει…μάζί με το Ballads of a Hangman τα καλύτερα των τελευταίων πέντε χρόνων:):!:

Ε, αν αναλογιστούμε ότι είναι πλέον στον 17ο δίσκο τους, το μόνο που ζητάς από τους Grave Digger (και τους κάθε Grave Digger) είναι αξιοπρεπείς τουλάχιστον δουλειές. Προσωπικά μιλώντας, τα τελευταία 10 χρόνια είναι σταθεροί στο επίπεδο των κυκλοφοριών τους, με τα δύο που είπε ο Stef να ξεχωρίζουν. Και αν δεν κάνω λάθος, τα τελευταία δέκα χρόνια έχουν έρθει μόλις δύο φορές (με τους Rage πριν 2-3 χρόνια και το 2005 όπου η προσέλευση ήταν χαμηλή και πιθανότατα για αυτό δεν ερχόντουσαν και τα επόμενα χρόνια).

πραγματικα απορω που δεν εχει σχολιαστει πουθενα η επερχομενη εμφανιση του Dianno την Παρασκευη στην γιορτη μπυρας.

καπου ειπαμε για τον Di Anno… :slight_smile:

οκ απλα δεν το πηρα χαμπαρι

…να επιστρέψουμε στους νεκροθαύτες…16 μέρες έμειναν…όσοι είμαστε πιστεύω ότι θα ζήσουμε ένα metalικό πάρτυ:metal: :):!:

…σε μια εβδομάδα είναι το live και δεν βλέπω συμετοχή…ας είναι…ας γίνει το live, ας το ευχαριστηθούμε κόσμος και συγκρότημα, και όλα καλά:):!:

Πουλάω εισιτήριο για το live των Grave Digger. Τιμή προπώλησης (20e). Όποιος ενδιαφέρεται pm.

…ώρες που θα εμφανιστούν ξέρουμε?:):!:

Οι πόρτες ανοίγουν στις: 20:15
THE SILENT RAGE: 21:00 - 21:45 (45 λεπτά)
GRAVE DIGGER: 22:15 - 23:45 (90 λεπτά)

…θα περάσουμε υπέροχα:metal::metal: :):!:

Το μόνο σίγουρο. :metal:

Ψηνομαι τρελα…:metal:

Τελικα η ζωη ειναι πολυ απροβλεπτη… Σημερα δεν θα ειμαι στην συναυλια των Grave Digger γιατι θα ειμαι στην συναυλια της Lady Gaga… 8O

Πραγματικα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για τιποτα σε αυτη την ζωη…

Καλα να περασετε μαγκες και να χτυπηθειτε και για εμενα.

Ειμαστε πολλοι τελικα :p…Ηταν να ανεβω αλλα εγινε μλκια κ δεν θα μπορεσω να παω…Χτυπησου κ για μενα…:metal: