Greatest Lyricists

Ειναι η νεογεννητη κορη του Τelisvas και αν υπολογιζω καλα ειναι 35-38 ημερων , τα λεω καλα ρε μαναβη ???
Ναι ειναι γεγονος ο Τελης εγινε πατερας … που παει ο κοσμος ρε φοσυτη μου …!!!

Και???

Εμείς δε σε βρίσαμε :-k 8)

Morrison
ή
Zappa
οσο ποιο αντικειμενικα μπορω…ειδαλλως Cobain.

ανιγουει πάντως θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να γράψει κάποιος ένα θέμα για τους νιρβάνα,έτσι για αλλαγή…

Ναι, ναι.{Εδω η καλη πορωμενη} :stuck_out_tongue:

Το μωράκι της εικόνας είναι η κόρη μου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το μωράκι της εικόνας είναι η κόρη μου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

να σου ζήσει!!!

JOE STRUMMER ti na leme twra…

1)Maynard James Keenan
2)John Lennon
3)Neil Peart
4)Tom Yorke
5)Bob Dylan

[quote=“dyingfreedom”]

χαχα, απ’το στόμα μου το πήρες ρε σύ.

Από παλιούς Waters/Gilmour οπωσδήποτε.[/quote] Kalooo! Me too!!!

[quote=“eleni”]

δεν το πιστεύω αναφέρθηκε το όνομα τους σ’αυτ’ο το site!!! ευτυχώς γιατί είχα αρχίσει να πιστεύω ότι όλη την τεραστια ιστορία τους ,τα μοναδικά τραγούδια τους ,την επιροή τους ,που μάθανε στον κοσμό να ακούει ροκ (τουλάχιστον σε μένα και κάτι εκατομμύρια άλλους) τα 'χα δει στον ύπνο μου!!![/quote]

gia iremise, sta alithia nomizeis oti ola afta ta kataferan oi Nirvana?

δεν το πιστεύω αναφέρθηκε το όνομα τους σ’αυτ’ο το site!!! ευτυχώς γιατί είχα αρχίσει να πιστεύω ότι όλη την τεραστια ιστορία τους ,τα μοναδικά τραγούδια τους ,την επιροή τους ,που μάθανε στον κοσμό να ακούει ροκ (τουλάχιστον σε μένα και κάτι εκατομμύρια άλλους) τα 'χα δει στον ύπνο μου!!![/quote]

gia iremise, sta alithia nomizeis oti ola afta ta kataferan oi Nirvana?[/quote] Re filtate,poios nomizeis oti epirease vathitata tous Deep Purple, Led Zeppelin, Scorpions, Black Sabbath, Metallica, Judas Priest kai tosous allous adaeis wste kai aytoi me tin seira tous na kanoun mia kargieroula 20-30 etwn??? LOL. Tha karafliasoume!

LOL

Δε θα σχολιάσω τα παραπάνω (έλεος!!!)
Από την υποκειμενική λίστα θα έλεγα Bob Dylan.
Για μένα φυσικά James Hetfield !
Όπως και να έχει, καλούς στίχους έχουν γράψει αρκετοί κατά καιρούς (και σε εκείνη τη λίστα με 100 ονόματα που ανέφερε κάποιος… να υπάρχει ο ατάλαντος Mustaine και να μην υπάρχει ο Hetfield ??? =D> )

Atalantos o Mustaine??? Exeis dikio. Gia ayto xrhsimopoiousan syntheseis tou oi Metallica mexri to Master of Puppets! (5 AFOU EFYGE)

Αυτά τα λένε μόνο εσύ και ο Mustaine. Δεν πειράζει. Είδαμε που έφταααν οι μεν και οι δε :lol:
Αλλά ας μην το πιάσουμε αυτό το θέμα εδώ και ξεφύγουμε από την ψηφοφορία.
(Για στιχουργούς μιλάμε άλλωστε τώρα)

sade…
alicia keys…

Φλωρινιώτης !!!
χμμμ εκτός αν τον βάλουμε στην κατηγορία των ΘΕΩΝ !!! :lol:

NAI,NAI,NAI…stin katigoria ton theon efthis amesos…kai an kanete pote dimopsifisma pote gia kalyteri skiniki parousia,parakalo na ton symperilavete…einai THEOS…

Jim Matheos φυσικά :!: :!: :!:

Ronald Belford Scott ΦΥΣΙΚΑ

Well I’ve been up to my neck in whiskey
I’ve been up to my neck in wine
I’ve been up to my neck in wishing
That this neck wasn’t mine