Καλύτερος greeklish rock δίσκος των 00'ς

[SIZE=5]Tιείναυτάρε.
[/SIZE]

χίλιες φορές παπαρίζου!!!

[SIZE=“5”]Σκονη σου λεω![/SIZE]

Πληροφοριακά είσαι ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ εκτός θέματος.

Ε οχι κ δραματικα…ειναι τραγουδι που περιεχεται σε greeklish rock δισκο των 00’s… :stuck_out_tongue:

Εδω ειναι σοβαρο τοπικ δεν ξερω αν το χεις καταλαβει

Α τοτε δεν ειναι για εμενα…

manager nick, κάνε έναν κόπο να ακούσεις κάτι από αυτά που υπάρχουν στο πολλ, ή από αυτά που προτείνανε τα παιδιά και αμα θες πες μας τί ακριβώς δεν έχεις καταλάβει στον ευρύτερο ορισμό του ροκ, ωστε να θεωρείς τα ποπ υβρίδια σαν και αυτά που ποσταρεις ως ροκ. (δεν έχω κατί με την ποπ ε, αλλά αυτό το κομμάτι κάνει ακόμα και τους One ποιοτικούς)

Κώστα, εσύ ψήφισες Deus??? στο επόμενο live θα σε ανεβάσω στην σκηνή να κάνεις διαγωνισμό με τον Σταύρο για το μακρύτερο stage dive :lol::lol::lol:

Ρε σεις γαμωτο…FFS! Νομιζετε οτι εβαλα αυτο το πραγμα για να πιαστει για σοβαρο τραγουδι; Ειπαμε μπορει να ειμαι λιγο χαζος γενικα αλλα αν εκανα ενα τετοιο ποστ κ το θεωρουσα σοβαρο θα επρεπε να με ειχαν σταυρωσει σε κανενα κεντρικο σημειο της πολης μου για παραδειγματισμο! Σοβαρα τωρα…νομιζατε κατι τετοιο; Α…κ δεν ακουω ποπ! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μαλλον εχω κ με εσας το ιδιο προβλημα…δεν καταλαβαινετε ποτε μπορει να κανω πλακα κ ποτε οχι…θα μαθετε… :stuck_out_tongue:

ρε γμτ ειναι δισκος του '98 αλλα πρεπει να πω 2 λογια για τον [B]καλυτερο ελληνικο ροκ δισκο της τελευταιας 15ετιας

[SIZE=“4”]closer - in the market.[/B][/SIZE] 8O8O8O

http://www.last.fm/music/Closer/In+the+Market

ουτε στο εξωτερικο δε βλεπεις συχνα τετοιους δισκους-δυναμιτες.

γαμω τα δισκια…11 χρονια μετα ακομα παιρνει ακροασεις στο discman μου

το Closer εννοείται ότι θα είχε συμπεριληφθεί στο πολλ, αν είχε βγει λίγο αργότερα! Και στο αρχικό ποστ μου τους ανέφερα, αλλα προτίμησα να βάλω κάποιους άλλους στην θέση τους. Από τα άλμπουμς που βγάλανε μεσα στην δεακετία αυτή πάντως προτιμώ το Suddenly Comes. Και live που τους είχα δει προπέρσυ ήταν πολύ καλοί.

Φίλε Παναγιώτη θέλει και ερώτημα

Last Drive- Heavy Liquid

The Best Greek Garage Ever

φιλε πουστροκερ ποια εχεις ακουσει απ’ τα του πολλ;