Green Day vs Kings of Leon vs Shinedown

Kapoios Green Day soldier mou esteile probokatoriko message:

http://www.greendayauthority.com/ind...64406&archive=

“Swords are to be drawn…”

Den fobomaste kyrie opoios ki an eiste…

As psifisoume emeis edo kai as bgaloume ton nikiti monoi mas. Ain’t democracy great? :lol:

Kings of Leon.

…blood shall be shed

Ευτο ερχεται μετα το Μεταλλικα vs Maiden vs Vassilis Karras thread.

Δεν βγηκε απο το μυαλο βεβαια. Ειναι κανονικο πολλ…

Οπως και ναχει.

Green Day δαγκωτο, επειδη ειμαι ουμπερ φανμποης.

Kings of Leon ποτέ, γιατι ενα τετοιο τσουτσεκι δεν αντεχει τοσο brainwash

Shinedown παιζουν μπαλαρα. Αλλα δεν μπορω :frowning:

Βεβαια το καλυτερο θαταν να κρινω μετα απο λαηβ τους. Αλλά…

oh wait! :stuck_out_tongue:

Eντάξει οι γκρηντέηδες έχουν περισσότερους δίσκους και από τους 2 μαζί, υπάρχουν τουλάχιστον μια δεκαετία παραπάνω απ’ τους άλλους, έχουν καμια 100αριά συγκροτήματα στην άλλη όχθη να τους κοπιάρουν, πανκίζουν, έχουν φράντζες… And the list goes on.

Καταλαβαίνω ότι το θρεντ αφορά φανμπόυδες, αλλά από όποια άποψη και να το κοιτάξει κανείς και ασχέτως προτιμήσεων, η ψήφος πάει στους Green Day.

Α και οι Kings Of Leon ποτέ δε μου άρεσαν.

φτιάξε ένα πολλ shinedown βιες nickelback βιες alter bridge να πούμε πως οι τελευταίοι είναι οι θεοί μας.

Gia na katalabei o kosmos oti den trelathikame einai poll ton American Music Awards 2009 stin katigoria “Alternative Rock Artist” :stuck_out_tongue:

Kings of Leon einai aytoi pou prepei na to paroun to sygkekrimeno alla fysika edo psifisa tous partners in crime Shinedown 8)

Kings Of Leon γιατι το only by the night ειναι δισκαρα!οι shinedown απο τα λιγα που εχω ακουσει ειναι αρκετα καλοι,και οι Green Day ηταν και θα ειναι χαλια για μενα!8)

Ε πες το μας ντε! Αν πρόκειται για τους τελευταίους τους δίσκους, τότε Shinedown με συνοπτικές

Oi Kings of Leon einai kati aksio prosoxis. Epeidi fantazomai edo tha ginei Green Day versus Kings, skefteite ti mousiki paizei o kathenas kai afiste tous fanboysmous. Oi men GD einai kourasmenoi, oi de dipsane akoma :!:

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ!?

The guys with the breakdown :stuck_out_tongue:

Gia na doume akoma krataei i mpogia sas?

η μπογια μας κραταει ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ

Just for arguing sake, πανω σε τι τους κρινουμε?

Shinedown γιατί αγαπάμε φρέσκα, καινούρια πράματα!8)

Kings of Leon και εγώ. Το Youth and Young Manhood είναι δισκάρα. Και τους Green Day
ποτέ δεν τους συμπάθησα για κάποιο λόγο…

Freedom bale kai mia psifo na isofarisoume kai kleidose to na exoume apotelesma :lol:

@Mr.

Krino me basi ta eksis: Dynatotita na perpatane me aneta bimatakia anamesa se diafora eidi / polymorfikotita, Bathytates Amerikanikes rizes alla global music thinking, ikanotita na grapsoun kati piasariko alla aproblepto.

Fysika paizoun xilioi dyo paragontes apla basistika se aytous krinontas edo.

A, panta bebaia gia ta teleytaia albums. Etsi einai to poll den ftaio.

Λέω να μη ψηφίσω ακόμα γιατί Kings of Leon δεν έχω ακούσει νότα, και από Shinedown έχω ακούσει μόνο το “The Sound of Madness”. By the way, πόσο κομματάρα είναι το “Sin With A Grin”?? :smiley:

Αγαπάμε GD, όχι ότι έχω ρίξει κάνα λιώσιμο στη δισκογραφία τους, αλλά μερικά τραγούδια μας συνόδευαν κάθε πρωί στο σχολείο τις εποχές που ο μικρός φρίδομ ήταν 15-16 ετών!

ΔΑΓΚΩΤΟ Shinedown.

GreenDay πέρα από το American Idiot όλα τα υπόλοιπα album δεν με έχουν ενθουσιάσει,δεν ξέρω δεν μου αρέσει ο ήχος, πραγματικά δεν ξέρω…

από την άλλη όλα των Shinedown είναι διαμάντια.Όταν είχα ακούσει πριν κάτι μήνες απλά πωρώθηκα με αυτή την μπάντα.Ειδικά ο τελευταίος δίσκος είναι από τους αγαπημένους μου γενικά.Πολύ ψηλά στην λίστα.Θέλω να τους δω από κοντά όπως όλοι φαντάζομαι.

Τώρα για τους άλλους δεν έχω ακούσει νότα, οπότε δεν έχω άποψη.


Now playing: Dirty Granny Tales - What Is That Think?
via FoxyTunes

ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕ!

απαιτω εμπλοκη στην επιλογη Kings Of Leon.

Παντως δεν βλεπω την κουραση στους δικους μου. Πολυμορφικοτητα το τελευταιο ειχε με το κουταλι (viva la gloria, peacemaker), το πιασαρικο φαινεται απο τις πωλησεις του 21 Guns που χτυπησε 500.000 (να μπει στο ροκ πουλαει θρεντ :p), και γενικα πιστευω πως ειναι ανετα η μεγαλυτερη ροκ μπαντα στον πλανητη αυτη τη στιγμη

my 2 cents

Για Green Day ο λόγος??

Ίσως είσαι λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο υπερβολικός:p

Το τελευταίο δε το 'χω ακούσει, αλλά μέχρι το American Idiot βαρούσαν καλά.

Exo liosei re mlk :lol: Foberi foto :lol:

Piasariko alla OXI aproblepto. Eipame polymorfikotita, eisai kai reviewer, akouse tous KOL (:lol:) kai tha katalabeis ti ennoo.

H diafora mas einai oti den “blepo” kourasi alla tin akouo. Elpizo na egina katanoitos.

Your 2 cents

ροκ φιλος.

δεν θιγω κανενος τα μαιταλζ.

και για μενα οι U2 εχουν ξεπεραστει, κι ας κανουνε το τουρακι του.

αλλο ονομα που να κοντραρει στα ισα δεν μπορω να σκεφτω. αντε μιουζ. αλλα παιρει και αλλα κοινα η μπαλα

εδιτ: το ΚΩΛ το επιασα, και μαρεσε. αλλα οταν ηρθε ο καιρος να το αφησω. Δεν μαφηναν οι αλλοι. Το ραδιο, οι τιβι, η μανα μου :expressionless:

Οποτε βγηκε ενα μισος