Green Day

Κι εμένα μ’αρέσουν οι Greenday… Τι πειράζει που είναι εμπορικοί?? Εχουν βγάλει κάποια πολύ καλά τραγούδια. Και οι 3 Doors Down καλοί είναι. Το τελευταίο τους album έχει 3-4 πολύ καλά κομμάτια.

kata ti gnwmi mou oi GD einai mia antigrafi apo offspring sto poio emporiko vevaia…mlkies diladi…mousiki gia katanalwsi…kai se kamia periptwsi punk…

Με καλύπτεις πλήρως![/quote]
Κι εμενα! Αλλωστε οι 3 Doors Down ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες!

δεν μπορω να καταλαβω την λογικη αυτη που εχουν μερικα ατομα .[α ειναι εμπορικοι και δεν μαρεσουν,η εγιναν εμπορικοι και δεν μπορω να τους ακουσω].δηλαδη καθιστε ρε παιδια για την ψυχη της μανας τους παιζουν.δεν νομιζω οτι αλλαξαν υφος punk επαιζαν και punk συνεχιζουν να παιζουν…

Συμφωνώ απόλυτα… :slight_smile:

Καλά αν αυτό το πράμα που παίζουν οι Green Day το λέτε punk τότε μάλλον κάτι δεν έχετε καταλάβει καλά. Πες τους pop με κιθάρες ή κάτι τέτοιο. Εγώ προσωπικά τους έχω στο ίδιο επίπεδο με την Britnay Spears.

Οι green day ακούγονται μόνο στις παλιές καλές τους εποχές.Τα τωρινά τραγούδια τους είναι συμπαθητικά αλλά έχω σιχαθεί να τ’ακούω διπλά σε τραγούδια του στυλ χαζοχαρούμενο pop.Επίσης έχουν υπερποζερέψει!

[quote=’‘WYLDE’’]δεν μπορω να καταλαβω την λογικη αυτη που εχουν μερικα ατομα .[α ειναι εμπορικοι και δεν μαρεσουν,η εγιναν εμπορικοι και δεν μπορω να τους ακουσω].δηλαδη καθιστε ρε παιδια για την ψυχη της μανας τους παιζουν.δεν νομιζω οτι αλλαξαν υφος punk επαιζαν και punk συνεχιζουν να παιζουν…

πολύ δίκιο και οι δύο!! negativeCreep με συγκινείς… αυξάνονται και πληθύνονται οι fans των νιρβάνα εδώ μέσα…

We can plant a house,we can built a tree,I don’t even care,we can have all three!

[quote=“NegativeCreep”]

We can plant a house,we can built a tree,I don’t even care,we can have all three![/quote]

She said she said…

We can plant a house,we can built a tree,I don’t even care,we can have all three![/quote]

She said she said…[/quote]

Κι εσύ δικός μας!!!Πολύ χαίρομαι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: 8)

We can plant a house,we can built a tree,I don’t even care,we can have all three![/quote]

She said she said…[/quote]

Κι εσύ δικός μας!!!Πολύ χαίρομαι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: 8)[/quote]

KURT ROCKS… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

We can plant a house,we can built a tree,I don’t even care,we can have all three![/quote]

She said she said…[/quote]

Κι εσύ δικός μας!!!Πολύ χαίρομαι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: 8)[/quote]

KURT ROCKS… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΈΤΣΙ ΈΤΣΙ!!!

giati den anoigete ena topic me titlo: Nirvana kai na pate oloi oi fans na dosete anafora?

Για να τη σπάμε σε μερικούς μερικούς…!

Για να τη σπάμε σε μερικούς μερικούς…![/quote]Mallon… Kalh idea sdtc,ayto to topic tha einai kati san idryma aniatwn… :lol:

Για να τη σπάμε σε μερικούς μερικούς…![/quote]

βασικά υπάρχει έντονη πιθανότητα να το κλειδώσουν… :evil: :evil:

Για να τη σπάμε σε μερικούς μερικούς…![/quote]Mallon… Kalh idea sdtc,ayto to topic tha einai kati san idryma aniatwn… :lol:[/quote]

:lol:

Για να τη σπάμε σε μερικούς μερικούς…![/quote]

βασικά υπάρχει έντονη πιθανότητα να το κλειδώσουν… :evil: :evil:[/quote]

Λες? :-k
Μπα, μάλλον χάρη θα τους κάνουμε…

κανεις λαθος ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
http://www.rocking.gr/forumt-57.php