Grotesque

Μου σηκωθηκε η τριχα… η 4η του ποστ #16 μολις εγγυηθηκε 3ημερο αυπνιας.:-s
Μπραβο WBRB ωραιο τοπικ!:slight_smile:

Όντως, έχει αναγάγει την γκροτέσκα αισθητική σε επιστήμη (αν και μουσικά δεν την/τον/γουατεβα αντέχω με τίποτα!), όμως το γκροτέσκο μπορεί να είναι και ανεπιτήδευτο.
Για του λόγου το αληθές δείτε αυτό το βίντεο (βράδυ κατά προτίμηση… :twisted:)

Aυτη με τα εμβρυα ειναι πολυ κριμα ρε…:frowning:
Πραγματικα …Ασχημια

Νταβιντιαν ΟΧΙ αυτην. Χτυπημα κατω απ’την μεση ηταν αυτο.8O

Δείτε εδώ ένα παράδειγμα ζωντανού grotesque:

http://www.youtube.com/watch?v=-yiyzzSwnGM

[SPOILER]8O 8O

Kάλλιστα θα μπορούσε να είναι το μωρό από το Eraserhead του Lynch:!:[/SPOILER]

8O8O8O

Αυτή όταν την είχα πρωτο-δει, δεν μπορούσα να ξεκολλήσω για κάνα 5-λεπτο!!!

Αν και είναι με spoiler και είναι safe for work κλπ, καλό είναι να μην βάζουμε τέτοιες ζωντανές φρίκες :stuck_out_tongue_winking_eye:

Πρόσεχε γιατι εχει ακουστει πως οσοι την κοιταζαν πολλή ωρα,ειχαν παραισθήσεις μετά…:lol::stuck_out_tongue:

τρελά σουρεαλιστικό βιντεάκι

γενικά, τσεκάρετε τον Jan Svankmajer, είναι καλό πρεζάκι.

Ρε, τις γούσταρα τρελά όλες τις εικόνες! Να αρχίσω να ανησυχώ; :stuck_out_tongue: Ιδίως αυτή με το παιδί που ήταν ξαπλωμένο στην ασπρόμαυρη foto. Γαμάτες όλες, post- άρετε κι άλλες.





Η τελευταία είναι συγκλονιστική… gives me the creeps…

Kι εκεί που κάθομαι αμέριμνος σήμερα και ψαχουλεύω στο deviantart, πέφτω πάνω σ’αυτό, και κλάνω μέντες! Είναι να μην ξεθάψω το θρεντ μετά?

Ε άει στο διάολο, είμαι στο σπίτι μόνη μου και χέστηκα πάνω μου με όλα αυτά τα σκοτεινά και διαολίστικα.

Αμαν. Ανατριχίλα!

Και η καφρίλα της ημέρας:

πως να μην έχει θυμώσει το κοριτσάκι αφού βγαίνει μέσα απο μια τουαλέτα! σίγουρα το να 'σαι μέσα στα σκ@τα δεν είναι και η πιο υπέροχη εμπειρία! :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O 8O Μαμάαααααα!!! Η Σαμάρα βγαίνει απ’ την τουαλέτα!!! 8O 8O 8O 8O

Παναγιώτη, αν ποστάρεις κι άλλες τέτοιες ακραίες φωτογραφίες θα αναγκαστούμε να παρέμβουμε όπως καταλαβαίνεις. Υπάρχουν και όρια. ~