Ποιο group θέλετε να δούμε live;

Λοιπόν εν τάχει AC/DC,DEF LEPPARD,BON JOVI,AUDIOSLAVE,DISTURBED,EVERGREY,MINISTRY,LINKIN PARK και επιτέλους ας ξαναέρθουν οι ΜΕTALLICA!Kαλημέρα.Υ.Γ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΓΑΜ…ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!!ΘΑ ΥΠΟΚΛΕΙΘΕΙ ΟΛΗ Η ΥΦΗΛΙΟς ΣΗΜΕΡΑ!

χμμχχχχμπφφφχιχιχχιχιχιχιχι… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

METALLICA, MAIDEN, ICED EARTH

Εγώ θέλω να μην έρθει κανένας και όσοι είναι να έρθουν να αναβάλλονται να σκιζόμαστε στα ποστ και στο πόσο Μπανανία είμαστε. :!:

σύντομος, ξεκάθαρος. Σωστόοοος! :smiley:

SOAD
Guns n’ Roses (over and over and over again!!!)
Def Leppard
Bon Jovi
Sebastian Bach (όλο γύρω από την Ελλάδα, μέχρι Τουρκία έφτασε!)
Motley Crue, Poison, Cinderella, Europe, Hardline
Aerosmith
ACDC
The Cult
RHCP

High Hopes (δύσκολο, κατά τη γνώμη μου, αλλά ποτέ δε ξέρεις)
Van Halen (plzzzzzzzz!!!)
Pink Floyd

Δε βάζω (με εξαίρεση τους Guns) συγκροτήματα που έχουν έρθει ελλάδα στο παρελθόν.

Αντε, να εισακουστεί κάτι απ’όλα αυτά.

:smiley: :stuck_out_tongue:

Aerosmith
Red Hot Chilli Peppers
Bon Jovi
Soungarden
GNR (always…)

Pearl Jam (η μέρα πλησιάζει :twisted: )

Soundgarden λίγο χλωμό δυστυχώς(αν και ποτέ μην λες ποτέ.Τόσα έχουν δει τα μάτια μας.)

[size=7]RUSH[/size]

ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ 8)

Πλακα πλακα ενα progressive festival θα ηταν γαματο. Rush, Yes (απο ροκ), Queensryche, Dream Theater (απο μεταλ). Στην Ελλαδα κιολας. Γιουπι… :frowning:

Πλακα πλακα ενα progressive festival θα ηταν γαματο. Rush, Yes (απο ροκ), Queensryche, Dream Theater (απο μεταλ). Στην Ελλαδα κιολας. Γιουπι… :([/quote]

Όνειρα γλυκα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πλακα πλακα ενα progressive festival θα ηταν γαματο. Rush, Yes (απο ροκ), Queensryche, Dream Theater (απο μεταλ). Στην Ελλαδα κιολας. Γιουπι… :([/quote]

Μακάρι…Αλλά που τέτοι α τύχη.Επίσης θέλω να δω και Tull γιατί την τελευταία φορά Ο μα@!#$ς δεν κατάφερα να πάω.

ΑC/DC,Def leppard,Bon jovi,Motley crue.Γίνεται?Ελα ντε! :twisted:

Ολα αυτα ειναι ονειρα θερινης νυκτος, οσο αισιοδοξος θελω να ειμαι.
Καθε χρονο βλεπουμε τα ιδια σχηματα(WASP, TWISTED SISTER, SCORPIONS), σε αθλιους συναυλιακους χωρους(βλεπε κατι τρυπες τυπου gagarin) και με πολυ κακο ηχο(γηπεδο sporting). Που θα ερθουν να παιξουν εδω οι ACDC, οι MOTLEY και οποιοι αλλοι?

Το ιδιο ελεγα και εγω μεχρι που σκασαν μυτη οι SABBATH!!!
Oσο ζω ελπιζω. Ασε που νομιζω οτι εχω δει live σχεδον ολες τις αγαπημενες μου μπαντες και ειδικα τις παλιες.

Αυτο που λες εχει βαση… Αφου εχει ερθει ο Ozzy μπορει να ερθει και οποιοσδηποτε αλλος… :slight_smile: . Οι 3 μπαντες που δεν εχω δει και θελω να δω ειναι maiden, metallica, iced earth, και συγκεκριμενα να δω απο κοντα τους dickinson, harris, hetfield και schaffer. Ax… :smiley:

Διαφωνώ στο ότι επειδή ήρθαν οι Sabbath μπορεί να έρθει ο οποιοσδήποτε. Οι Sabbath δεν έχουν ούτε το 1/3 του budget που χρειάζεται για τνα φέρεις τους KISS, AC/DC κτλ. Ανάλογες συναυλίες Ελλάδα δεν έχουν γίνει αν εξαιρέσεις Rolling Stones (και αυτοί μόλις μία φορά) Pink Floyd κτλ. Σκέψου ότι Sabbath είχε το εισητήριο 60. Πόσο να έχει αν έρθουν τελικά οι AC/DC? Και δεν θα είναι ρίσκο για τον διοργανωτή; Αλλά και το management του γκρουπ θα το σκεφτεί. Γιατί να μην κάνουν μια συναυλία παραπάνω στη Γερμανία π.χ. όπου γίνεται πανικός για AC/DC (σε αντίθεση με την Ελλάδα που από ότι βλέπω είναι πιο χαλαρά τα πράγματα) και θα είναι σίγουροι και να την κάνουν στην Ελλάδα;

Για να ανοιχτουν κι αλλο στην ελληνικη αγορα. Θα μου πεις, τωρα στα γεραματα? Ε, πρεπει να στηριζουμε καπου τις ελπιδες μας…

Α και Sabbath ειχε 60 γιατι ηταν 4 γκρουπ μαζι.