Ποιο group θέλετε να δούμε live;

Για προσεχε τα λογια σου σε παρακαλω πολυ. :x

:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

(Παντως στο πρωτο σκελος συμφωνω.)

Ρεαλιστικο ξερεαλιστικο θελω πολυ να ερθουν Machine head, In flames, As i lay dying:D

ε,καλα.δεν ειπα οτι μπορει να γινει,αλλα θα ηθελα να γινει(και για ντραμερ παιρνουν αλλο) :wink:

  • Mεθυσμενα Ξωτικα.Ελατε Πατρα ρε γμτ.

Αρης,μεταξυ μας τωρα για Σκορπιονς αλλα…

Fields of the Nefelim,Cure,Sonic Youth,Siouxsie and the bansees,Sisters of mercy(τους εχασα ο βλακας) και διαφορους αλλους…αλλα μπαααα…

Με τόσα που έχουν έρθει φέτος κι άλλα τόσα που είναι να έρθουν ακόμα, και με Σκοτ Κέλλυ να παραμονεύει του χρόνου, δε με νοιάζει καν να πω έναν συγκεκριμένα.

Κατι τετοιο θα ηταν κατα τη γνωμη μου μεγαλη ξενερα οποτε αστο καλυτερα,μια και ν’αξιζει.

Οντοπικ…

[SIZE=“5”]FAITH NO MORE!!:papas::papas:[/SIZE]

Πάααααλι; :twisted:

[SIZE=“3”]Radiohead
Sigur Ros
Rage Against the Machine
Riverside
Red Hot Chilli Peppers
[/SIZE]

Oi Scorps ειναι θεουλες και πηδανε.Τ-Ε-Λ-Ο-Σ.-

Ακομα εκτος απο RUSH…

Neil Young
Pearl Jam
Guns ‘N’ Roses (με Slash)
Accept

Πείτε τα για Σκόρπιονς γιατί είδαμε και κάτι μπαντούλες σύγχρονες που ζήτημα να παίζουν μια ώρα στα λάιβ.

beatles
rolling stones
kinks
pantera
soad

  • απειρες αλλες μπαντες που δεν εχω ή εχω δει live :stuck_out_tongue:

i just can’t get enough που λεμε

Pink Floyd

Motorhead

Accept

Dokken

White Lion

Therion ( τους παλιους )

παντως διαβαζω τα πρωτα ποστς αυτου του τοπικ τυπου ‘‘μπλακ σαμπαθ με οζζυ-και μετα ξυπνησα’’ και σκεφτομαι τελικα ολα ειναι εφικτα…

για αυτο και θα ηθελα…(απο μπαντες που δεν εχουν ερ8ει και θα ηθελα να δω καποτε εδω)
aerosmith
bon jovi
cinderella
zz top

βεβεια υπαρχουν και αλλες πολλες οι οποιες εχουν ερθει και δεν εχω δει αλλα δεν εχει νοημα να επεκταθω

Απο αυτες που έχουν έρθεi:Motorhead,Metallica,ACDC pali:p,Maiden,Sabbath me Ozzy pada kai ton Vai(lol)!!
Τώρα απο αυτες που δεν έχουν έρθει:Led Zeppelin(dld Plant me Page),System of a Down:D,Ozzy me Wylde!!! kai ade bale kai Pantera!! kai ligo dream theater!!! :stuck_out_tongue:

Όμορφη κουβέντα αυτή. Δίνει ελπίδες για πολλά.

Εδώ που τα λέμε, πολλά απο τα γκρουπ που είδα τα τελευταία χρόνια (ή θα δω φέτος πχ) δε περίμενα πως θα βλεπα ποτέ, επομένως για αρκετά συγκροτήματα μπορούμε να προσδοκούμε κάτι μελλοντικά ίσως…

Μην εισαι χαζος ρε.

Μην εχουμε εσωτερικες διαρροες μεταξυ μας εμεις οι maidenheads. :stuck_out_tongue:

Kατα τα αλλα οι Σκορπς χτυπανε 2ωρακια πλας στο χαλαρο και δειχνουν πως γινεται η δουλεια.

Tι παλι?δε καταλαβα.

Μημπως εχεις κατι και μας το κρυβεις?:-k

Καλά διαβάζω εδώ μέσα πράγματα και δεν πιστεύω στα μάτια μου.

Beatles! Kinks! Pantera! Rainbow! #-o 8O

Την παλεύετε μωρέ;

Μόνο Jimi Hendrix Experience δε ζητήσατε ακόμα τρομάρα σας.

Κάποιος ελάχιστος ρεαλισμός ίσως; Συγκροτήματα που είναι ενεργά και περιοδεύουν ακόμα;

Όπως Rush (το μόνο που μου μένει να δω από τους ήρωές μου κι ας πεθάνω).

Ή όπως Mars Volta (από καινούρια ονόματα).

Κοινώς, σοβαρευτείτε.

E μην πεθανεις,μλκια,ξερωγω:|
Οντως,RUSH μετρανε απειρα,θα ταν τρομερη εμπειρια και κ@υλα!!
Gilmour θελω γω,τον ειδαμε τον εναν,αντε για τον ετερο τωρα…κανει που κανει περιοδειες,ιταλια εβγαλε και το λαιβ περισυ,αντε να περασει και απο εδω ρε γμτ…