Ποιο group θέλετε να δούμε live;

Ναι μωρέ, αυτό το χω πεί τουλάχιστον 4-5 φορές. Πριν τους Priest, πριν τους Sabbath, πριν τους Tool, πριν τους ΑC/DC… έχω πεθάνει επανειλλημένως τα τελευταία 5 χρόνια. :stuck_out_tongue:

Πες τα ρε Γρακχε αμα ειναι ετσι να ζητησω κι εγω Johnny Cash,Roy Orbison,Elvis presley.Οχι παιζουμε.

Αλλα οχι και τσοσ βαρια κουβεντα ρε μαστορα.Ενα live των Rush ειναι απο τις εμπειριες που σε κανουν να θες να ζησεις οσο το δυνατον περισσοτερο ωστε να τις διηγεισαι στις επομενες γενιες.:slight_smile:

Ναι ρε Γιώργο το παμε αυτό λες και γίνονται ποτέ στα σοβαρά τέτοιες “δηλώσεις”. :stuck_out_tongue:

Κατά τ’ άλλα, λέω τελικά να συντονιστώ κι εγώ με την παράνοια του φόρουμ. Λοιπόν, Άγιε Βασίλη, για την επόμενη συναυλιακή σεζόν θέλω να μου φέρεις στο Μέγαρο Μουσικής τους Λούντβιχ Βαν Μπ., Βόλφγκανγκ Αμαντέους Μ., Γιόχαν Σεμπάστιαν Μπ. και Φραντς Λιστ να ερμηνεύσουν αυτοπροσώπως τα έργα τους για πιάνο, τσέμπαλο, βιολί κτλ.

θα τα διασκευάσουν και σε εκτέλεση με Industrial λούπες?

Όχι, αλλά μπορούμε να το κανονίσουμε…

[SIZE=“5”]Guns N’ Roses[/SIZE] (AXL ROSE (:yahoo:) + Slash (ευχη ολων :papas::bow2: + Duff(70-80%:-k) + Izzy(100% σιγουρο:thumbup:) + Steven(χλωμο[-X) ή Matt (παλι χλωμο:?) )

[SIZE=“4”]Aerosmith[/SIZE]

[SIZE=“4”]Metallica[/SIZE]

[SIZE=“4”]Led Zeppelin (Plant & Page)[/SIZE]

[SIZE=“4”]U2[/SIZE]

Ποσοι απο σας ονειρευεστε τα 3ωρα σετς των Rush;;; :frowning:

[SIZE=“4”]AYTO!![/SIZE]8)8)

Πολλοι τα ονειρευονται και ακομα περισσοτεροι θα τα βλεπουν στον υπνο τους
απαξ και τους δουμε !

Χε χε χε…

System of a down εχουν έρθει… Pantera φαντάζομαι δεν το λες σοβαρα…:-k Εκτός κι αν υπάρξει νεκρανάσταση…

Ναι ρε τοξικέ σπάσε μας τ’ @@ πάλι που τους έχεις δει. :frowning:

γιατί όχι???Pantera με αυθεντικό line-up…:lol::lol:

ρε δεν πάμε καθόλου καλά…σοβαρευτείτε…

[ul]
[li]Red Hot Chili Peppers
[/li][li]Bon Jovi
[/li][li]Muse
[/li][li]Kings Of Leon
[/li][li]Kaiser Chiefs
[/li][li]Police
[/li][li]Bush
[/li][li]Rage Against The Machine
[/li][/ul]

:smiley:

καλα δεν νομιζω να χαλαει κανεναν σας να ερθουν η πρασινη μερα και οι coheed and cambria που δεν μας εχουν κανει ακομα την τιμη:( και οι mcr δεν θα με χαλαγαν καθολου ουτε οι rise against ουτε οι fightstar

Bon Jovi
Journey
Aerosmith

Disturbed

Βαρβάτο απωθημένο: Dio-Blackmore, Zeppelin.:frowning:

Σιγουρα καποια group που δεν εχουν ερθει ακομα στην ελλαδα. Πχ Bon Jovi,Rammstein,υπαρχουν επιλογες για τους διοργανωτες να φερουν.

Metallica γαμώ τον στρατό μου…
Και Prodigy φέρτε ρε…

Ε αι στο διαολο.

Εμεις φταιμε που οταν ηταν να μην ερθεις AC/DC, δε σου πατουσαμε τον καλο.

:x :x :x :x :x :x :x :x

Με καθε εκτιμηση…:smiley: