Guns And Roses VS Scorpions

apofasisa na valo afti ti kodra os psifoforia, giati exume diafonies me enan filo mou kai thelo na do ti gnomi tu koinu, emena pados h gnomh mou einai oti oi Gn’R einai arketa kaliteroi.

Ρε παιδιά λίγο σεβασμό στους παλαιότερους… Το poll για μένα είναι κάπως άκυρο, γιατί οι gnr υπήρξαν μόνο για λίγα χρόνια, ενώ οι scorps έχουν ιστορία τριών δεκαετιών. Όσο καλοί και να είναι οι gnr δεν κατάφεραν να κριθούν από τον χρόνο, και σε τελική ανάλυση έβγαλαν μόνο 2 κορυφαία album, ενώ οι scorpions άντεξαν και δημιούργησαν πολλά και καλά. Scorpions λοιπόν…

Αγαπώ και τους δυό εξίσου…

Συγνώμη ρε παιδιά ( λέω εγώ τώρα) μήπως είναι λίγο άσχετη η σύγκριση???

Μετά την απόλυτη ακυρίλα Cure vs HIM, έρχεται αυτό.
Στα τρία καιγόμαστε, ε!

Εμένα με έτρωγε η παλάμη μου για Europe vs Bon Jovi, αλλά όπως έγραψε και το site στην κριτική του Have a nice day πλέον οι Bon Jovi στέκονται δίπλα σε group όπως Avril Lavigne και οι Nickelback…
Οπότε ψήνομαι για Bon Jovi vs Avril Lavigne
XAXAXXAXAXAXA

Scorpions!!! :twisted: :twisted: :!: :!:

Ααααααα…Που ναι ο Ανδρεας να σε αναλαβει γιατι τωρα τα πηρα!

[size=2]Και μην πει κανεις εγω ψηφιζω Αβριλ.[/size]

Λοιπον ψιλοακυρο το poll αλλα νομιζω το avatar μου μιλαει απο μονο του.

Αντε κατουρα ορθιος ρε !!!

Όρθιος κατουράω πάντα… Εσένα σου έτυχε κανένα ατύχημα και κατουράς καθιστός… Κάτι μου έλεγε ο Finlandos που κοιμηθήκατε παρέα Θεσσαλονίκη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Στο δημοψήφισμα Bon Jovi vs Avril Lavigne θα ψηφίσω τη δεύτερη γιατί κατουράει καθιστή…
On topic ψήφισα Scorpions λόγω διάρκειας… Αν και το αγαπημένο μου τραγούδι είναι Guns…

Να ρωτήσω εγώ τη γνώμη σας σε ένα δίλλημα που οι δύο επιλογές είναι πιο σχετικές μεταξύ τους από ότι ScorpionsVGuns n’Roses( 8O );

Τελικά μπλέ ή 5;

Εγώ λέω 5, γιατί το 5 μπορεί να είναι μπλε, αλλά το μπλε δεν μπορεί να είναι 5

(ΒΛ.κριτική King’s X)

Συμφωνώ και εγώ ότι δε θα έπρεπε να τίθεται θέμα σύγκρισης. 33 χρόνια συνεχούς δισκογραφικής παρουσίας (παρόλα το σκαμπανεβάσματα) είναι αρκετά για να το αποδείξουν…

Ε GnR ψηφισα…

Το τόπικ είναι απο τα πιο άκυρα εύγε!!!

Για αυτό και εγώ ψηφίζω VS!!αχαχαχαχ

Απλα ΑΚΥΡΟ!!!
Ελεος … 8O 8O 8O 8O

karvou απορώ που ψηφίζεις 5, γιατί απ’ότι σε βλέπω στην φώτο, μάλλον μπλε είσαι…

Το τοπικ είναι ΠΟΛΥ άκυρο. Άντε βρε… Την επόμενη φορά να συγκρίνουμε τα σουτζουκάκια με τα φραγκοστάφυλα…

by the way… Sto Cure vs Him κέρδισε κάποιος, ή ήρθε Χ και πέρασαν και οι δύο… ???

Νομιζω πρεπει να πηγε στην παραταση αυτο…

giati diladi einai akiro re m@—es? eixa mia diafonia me enan filo kai ithela na do tin apopsi tis pliopsifias, toso kako einai diladi? kai sto kato kato ama nomizeteoti einai akiro min psifizete kai min apadate, afta einai pou kanun afto to site oligon m@-@-ia :!: :!:

Ρε Σωκράτη απαντάμε, για να γίνετε κουβέντα !!! :slight_smile:
Γι’αυτό δεν είναι τα forum ; Αν θεωρείς την δημόσια συζήτηση μλκία, τότε γιατί δεν την συνεχίζεις απλά με τον φίλο σου και θες την γνώμη μας ;; 8O

ΥΓ : να ρωτήσω κάτι προσωπικό ; Πόσων ετών είσαι ;; Πληροφοριακά ρωτάω…

aaa maresei poy sto telos exoume nikh twn gnr :x

scorpions 4hfisa…