Guns And Roses VS Scorpions

Δικιο εχει ο δηλητηριασμενος.
Τι φταιει αυτος, που οτι μ@λ@κια του κατεβει με το καθε φιλαρακι του την γραφει εδω.

Εμεις φταιμε που καθομαστε και απανταμε κιολας.Μιλαμε για την απολυτη μουροχαβλιαση, ε;

aaa maresei poy sto telos exoume nikh twn gnr

scorpions 4hfisa…

](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](*,)

ti epa8es re? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mazoxas eisai? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Scorpions FISIKA :!:

ego den eipa oti einai mlka h dimosia sizitish, alla afto pou kanete mono sizitish den einai, pate kai lete oti einai akiro kai tetoia, ama den gustarete min apadate, kai na mu pei kapoios parakalo giati na einai akiro to thema.

Μπάρμπα (όχι εσένα Δημήτρη) κουλάρισε καταρχήν και άσε να κάνουμε τη συζήτηση όπως θεωρούμε εμείς πως πρέπει να γίνεται. Και τώρα μπορείς άνετα να δημιουργήσεις νέο topic “ζαμπονοκασερόπιτα VS μπουγάτσα” (ok, πλάκα κάνουμε).

Το γιατί είναι άκυρο κάτσε σκέψου το εσύ, μη μας βάζεις δύσκολα.

Ψηφίζω χαλαρά ζαμπονοκασερόπιτα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπουγάτσα άααααααανεεεεεταααααα…

Ζαμπονοκασεροπιτα και καπακι μπουγατσα :roll:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δικος μου εισαι εσυ.Με προλαβες. :smiley:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δικος μου εισαι εσυ.Με προλαβες. :D[/quote]
Αν θες οπωσδηποτε να γραψεις κατι υπαρχει μπουγατσα με ζαμπον και κασερι :wink:

Μπουγατσα με ζαμπον και κασέρι;;;;; :?

Υπαρχει κι η μπουγατσα με κιμα.

βασικά, εξαρτάται με ποιό line up είναι η μπουγάτσα? αν είναι με κρέμα ή τυρί (το κιμά δε τον υπολογίζω, γιατί η απόδοσή του είναι πάντα ψόφια…)

kala m@l-ak-s kathiste kai miliste gia bugatses paliop@p!res

Είστε όλοι off topic με πρώτο και καλύτερο τον kourou… Το θέμα είναι οι Scorpions vs Guns n’ Roses… Όπως προανέφερα ψήφισα Scorpions γιατί η Γερμανία έχει καλύτερα ζαμπόνια και τυριά από την Αμερική, άρα φτιάχνει καλύτερες ζαμπονοκασερόπιτες…

Η μπουγάτσα είναι εν μέρει σουηδικό προϊόν γιατί το αλεύρι που χρησιμοποιήθηκε για την παρασκευή της σφολιάτας για την πρώτη μπουγάτσα (ενημερωτικά, ήταν με τυρί) είχε μεταφερθεί στα ελληνικά εδάφη από τότε κατοίκους της Στοκχόλμης.

Ελα ρε? :!: Δεν το ξερα αυτο! ευχαριστω! Παντως θα ψηφιζα μπουγατσα!!!

Για δες φίλε τι πλοκή υπάρχει στην ιστορία μιας μπουγάτσας… Αφού τυγχάνει σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του kourou να υπάρχει Σουηδική ανάμιξη στην κατασκευή της πρώτης μπουγάτσας, πείστηκα και αλλάζω την ψήφο μου… Μπουγάτσα και πάλι μπουγάτσα λοιπόν… Δεν μπορώ ν’ αλλάξω πάντως την ψήφο μου στο δημοψήφισμα… Αν και οι Guns μαζί με τους Cinderella είναι οι αγαπημένες μου Αμερικάνικες μπάντες της εποχής εκείνης…

Και εγώ στηρίζω Σουηδία (λόγω In Flames). Μπουγάτσα !!! Για την ακρίβεια, μπουγάτσα με κρέμα το πρωϊ και μπουγάτσα με τυρί το μεσημέρι στο ΕΜΠ…

Και μπουγάτσα Gilli Diet μετά από 2 μήνες.

Νομιζω οτι το τοπικ αναβαθμιστηκε :lol: