Guns And Roses VS Scorpions

Μα φυσικα. Αφου προσφερει μεχρι και ιστορικες πληροφοριες γυρω απο την προελευση της μπουγατσας.
Εγω ειμαι χειροτερη απο τον montecristo. Μπουγατσα με κρεμα το πρωι, κασεροπιτα το μεσημερι στο ΤΕΙ και τ’ απογευμα κανα πεϊνιρλι.(Και τις επομενες 3 μερες τα ιδια τουμπαλιν).

Xμ… μεγαλη ζητηση βλεπω η μπουγατσα εδω μεσα … λεω να ανοιξω μπουγατσατζιδικο και θα το ονομασω … “Το Rockin’” η πιο rock μπουγατσα και deliverry boy θα παρω τον Telisvas , και αντιπροσωπο βορειου και νοτιου Ελλαδας θα κανω τον Κourou .
:smiley: :stuck_out_tongue:

pados, den mu apadise akomi kaneis giati einai akiro to topic…

είναι άκυρο, γιατί εδώ συγκρίνουμε την μπουγάτσα με την κασερόπιτα, είναι προφανές…

Τώρα ίσως βγω off topic, αλλά πού έχει ΚΑΛΗ μπουγάτσα στην Αθήνα;(θεωρώ προφανές, ότι οτιδήποτε λιγότερο του 95% υπέρ της μπουγάτσας είναι απαράδεκτο…)

Περυσι εφερνε κατι ωραιες μπουγατσες η καντινα του σχολειου μου πω τι τελειες!! Φετος δεν εχει φερει ακομα!! Δεν θυμαμαι να σου απαντησω συγκεκριμενα!!!

Δεν εχω βρει πουθενα :cry:

Στην Θεσσαλονικη. :smiley:

Σοβαρα Αθηνα δεν εχω βρει καλη μπουγατσα. Τις καλυτερες στο Κιλκις τις εχω φαει παντως…(αν δεν παινεψεις το σπιτι σου… :stuck_out_tongue: )

που είναι η καντίνα του σχολείου σου, δεν θυμάσαι; :roll:

Λοιπόν, αν ξέρεις από Ηλιούπολη μεριά, στον δρόμο που έρχεται από τα Κανάρια και πάει για Βουλιαγμένης, πριν φτάσεις στην πλατεία Ειρήνης (αν όντως τη λένε έτσι :roll: ) στο αριστερό σου χέρι έχει ένα πολύ μικρό μπουγατσάδικο “ο Γιώργος”!!!
Απλά…ΓΑΜΑΕΙ!! 8-[
Ο τύπος είναι από τη Νιγρίτα Σερρών και φτιάχνει απίστευτη μπουγάτσα!! =P~

tha mu pei kaneis giati einai akiro to topic?

Γιατί συγκρίνεις την μπουγάτσα με την κασερόπιτα,
τ’αχλάδια με τα μήλα (που λέγαμε στο σχολείο)
την π#%τσα με την βούρτσα (που λέμε τώρα πιά που μεγαλώσαμε και γίναμε 21! :oops: )
Κατάλαβες??? :lol:

που είναι η καντίνα του σχολείου σου, δεν θυμάσαι; :roll:[/quote]
Οχι ρε δεν θυμαμαι που εχει συγκεκριμενα καλη μπουγατσα στην Αθηνα για να απαντησω στον karvou…

Mono kai mono ayta pou vgalane oi Scorpions me Roth arkoune gia na kanoune to topic na fainetai mia vlakeia kai mish.

Λοιπόν, αν ξέρεις από Ηλιούπολη μεριά, στον δρόμο που έρχεται από τα Κανάρια και πάει για Βουλιαγμένης, πριν φτάσεις στην πλατεία Ειρήνης (αν όντως τη λένε έτσι :roll: ) στο αριστερό σου χέρι έχει ένα πολύ μικρό μπουγατσάδικο “ο Γιώργος”!!!
Απλά…ΓΑΜΑΕΙ!! 8-[
Ο τύπος είναι από τη Νιγρίτα Σερρών και φτιάχνει απίστευτη μπουγάτσα!! =P~[/quote]

Σε ευχαριστώ πολύ, με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω review…

Τι άκουσα.Σουηδία?
Μέχρι και αυτό μας έχουν προσφέρει οι Σουηδοί εκτός από τους Opeth(προσκυνάμε)
Για να είμαι on-topic ψήφισα Guns.
Ασύγκριτοι.
Εντάξει,οι Scorps διαχρονικοί,ωραία,αλλά είναι πολύ φιλικοί στο αυτί,πως να το κάνουμε.
Ενώ οι Gunz,άλλο φρούτο…

Τι άκουσα.Σουηδία?
Μέχρι και αυτό μας έχουν προσφέρει οι Σουηδοί εκτός από τους Opeth(προσκυνάμε)
Για να είμαι on-topic ψήφισα Guns.
Ασύγκριτοι.
Εντάξει,οι Scorps διαχρονικοί,ωραία,αλλά είναι πολύ φιλικοί στο αυτί,πως να το κάνουμε.
Ενώ οι Gunz,άλλο φρούτο…[/quote]
Ετσι!!! :twisted: =D> =D>

Bon Jovi ή Deicide θα ήταν καλό Poll!

Ρε παιδιά τι δημοψηφίσματα είναι αυτά;

Ψηφίζουμε όλοι Deicide…

Εγώ προτείνω το Καλομοίρα vs Godspeed You! Black emperor…

Καλά το δημοψήφισμα είναι πάλι ΕΠΟΣ !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8O :cry:

Καλομοίρα rulesssss