GUNS N' ROSES Jul 22, 2023 Olympic Stadium

early entry για τον Axl???

ένα σχεδιάγραμμα δε μπορούν να βάλουν στο gnrforum να μας το ποστάρεις εδώ;

1 Like

Βαριέμαι τώρα να κάνω λογαριασμό για να ρωτήσω συγκεκριμένα.

Πάντως, από τα συμφραζόμενα κατάλαβα ότι “συμφέρει” το 225€ για early entry.

Εγώ με τη χαρά θα μείνω μάλλον…

Πιθανότατα γιατί αυτοί θα έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν τα εισητήρια

πάντως στην Φρανκφούρτη που τρέχει η προπώληση, υπάρχουν 3 διαχωρισμοί στην αρένα. (123€, 152€ και 164€)

https://www.ticketmaster.de/event/guns-n-roses-tickets/492221?language=en-us

Μαδρίτη 190 μπροστά 120 πίσω
https://www.ticketmaster.es/event/34371?brand=base_mb_es&camefrom=GLSGuns_N_Roses_Fan_Club_Bundles_Madrid&did=11538&language=en-us&subchannel_id=11538&track=DiscoveryAPI

Συνήθως το πίσω είναι πιο ακριβό

7 Likes

FIXXXED

6 Likes

Αυτό εννοούσα ρε :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

3 Likes

Παλιά το early entry ήταν να εισαι εξω απτο οακα στις 12 με μια μπαγκετα και μισο μπουκαλακι νερο και τρεχεις να καβατζωνεις το καγκελο σαν να μην υπαρχει πιο σημαντικο πραγμα στη ζωη σου εκεινη τη στιγμη.

Τωρα εχουμε κλήρωση πλουσιων δωρων βραχιολακια first in barrier και υπερδιπλάσια τιμη εισιτηριων για να μπεις απλα νωριτερα,να θες να πας τουαλετα καποια στιγμη και να χασεις και τη θεση σου. Γελαει ο κοσμος.

Ειχα σκεφτει οτι τα μπροστα θα εχουν 100-120 και τα πισω 70-80. Για να δουμε

2 Likes

Αισιοδοξο σε βρισκω με αυτα που βλεπω

1 Like

Είμαι σε μια κάποια σύγχυση. Τους έχω δει πριν από χρόνια στην (μάλλον πλέον όντως) προνομιακή τιμή των 120 ευρώ (φυσικά όχι μπροστά), ήταν χάλια αλλά νομίζω είμαι πολύ έτοιμη να τα ξαναδώσω γιατί, ε, GUNS. ;p

4 Likes

Κάτι για 100άρια άκουσα. Τι περιμένατε ακριβώς? Το release στέλνει φιλάκια (ρουφηκτά). Καλό μεσημέρι.

1 Like

Και τον Cozy Powel στα ντραμς ετσι;

2 Likes

To '07 ήταν κι ο Buckethead μαζί τους;

ΚΟΖΑΡΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!
Υπέροχοι ήταν !

1 Like

πάντως για να βλέπω στο viagogo κάτι 97€ general admission, μάλλον δεν πάμε σε πολύ κακό σενάριο

Δίνω δάνεια για να πάτε στη συναυλία.
Επιτόκιο χαμηλό.
Μακρά περίοδος αποπληρωμής.

3 Likes

Βαλτε τιμουλες να γελασουμε λιγο ρε παιδια!
Θα …πουλησω το ενα παιδι μου και θα ειμαι κομπλε… :rofl: :rofl: :rofl:

Το 2007 δεν ηταν κανεις :stuck_out_tongue:. Το 2006 ηρθαν με Fortus, Finck και Bumblefoot.

7 Likes

Θυμάμαι πως και το '93 μας είχαν φανεί πανάκριβα τα εισιτήρια, 7000 δραχμές για αρένα και 8000 για κερκίδα! :rofl:

3 Likes