Guns Ν' Roses

Ρε συ αφου λες οτι ησουν…απο αυτα που θυμασαι μετα απο τοσα χρονια πιστευεις οτι ειχε μονο 25κ?
Ακομα και η μεταγενεστερη ανταποκριση του ροκινκ αναφερει για γεματη αρενα κ γεματο κατω διαζωμα.
Εσυ εστειλες ενα λινκ απο τον Καραολιδη που προσωπικα δεν μου λεει κατι…και αυτο γιατι το 93 στους guns ολα τα μιντια φαγανε φαπα απο το μανατζμεντ του συγκροτηματος : προσκλησεις μετρημενες στα δαχτυλα και φωτο-κάλυψη γιοκ. Στο λινκ που σου εστειλα εγω λεει για 55κ. Κανεις δεν γνωριζει πραγματικα ποσο κοσμο ειχε - στα δικα μου ματια ηταν σιγουρα πανω απο 45κ μεσα. Και χωρις να θελω να το παινευτω εχω δει απειρα λαιβ - μικρα κ μεγαλα - τα τελευταια 30 χρονια
Πιστεψε με δεν μου χαλας καμια καρδια. Κουβεντουλα κανουμε - αλλοτε συμφωνουμε κ αλλοτε οχι. Αλλωστε στην Ελλαδα ειναι συνηθες πολλα ματια να βλεπουν το ιδιο πραγμα και μετα ο καθενας να το αποτυπωνει στο μυαλο του διαφορετικα :slightly_smiling_face:

Στα πανηγυρια του χωριου μου πηγαινα για να φαω κανενα σουβλακι απο το καφενειο η να αγορασω κανενα παιχνιδακι απο καντινα,πλανοδιους πωλητες και τετοια,στο ιτια ιτια εκλεινα τα αυτια μου. :laughing: :sweat_smile:

Στο reunion live της μπαντας στο troubadour…

A number of celebrities turned up to witness GUNS N’ ROSES’ surprise reunion performance Friday night (April 1). Kate Hudson, Bradley Cooper, Emily Ratajkowksi, Lenny Kravitz, Michelle Rodriguez, Chris Brown, Jim Carrey and Nicolas Cage are among the A-list stars who joined a crowd at The Troubadour in Los Angeles.

Aυτοι πηγαν για τη μουρη,οχι γιατι ειναι φανατικοι οπαδοι των Gn’R,με μια εξαιρεση τον Kravitz ο οποιος ενταξει ειναι ροκ εν ρολ τραγουδιστης.Στα υπολοιπα live ουτε τους ξαναειδαμε.

Θα ερθουν οι Gn’R στο οακα και θα δεις τον Σιανιδη και τον Κωστοπουλο,με t-shirt appetite for destruction στα vip και θα περιμενουν 2-3 κομματια,το sweet child o mine,το november rain και το paradise city,γιατι δεν ξερουν το my michele πχ.

1 Like

Ε και να τους δεις τι έγινε;

Πήγα και εγώ Iron maiden πέρσι γιατί βρήκα πρόσκληση, ενώ δεν τους ακούω, δε μου αρέσουν, δε θα τους ξανανδω, και ήξερα 5 τραγούδια από όλο το σετλιστ. Μήπως έπρεπε να φάω πόρτα;

Πρέπει να είναι όλοι φανατικοί σε ένα λάηβ;

1 Like

Να κανουν την συναυλια στο αν

Το ιτια ιτια γαμαει

Α οκ θα ειναι στην σκηνη ο τεράστιος Axl που εχει σημαδεψει την ζωη μας κ εμας θα μας ενδιαφέρει αν ειναι ο ρουβας στις κερκιδες.

Ρε τι συζητατε τοσες μερες;

Το ιδιο λεμε

1 Like

θα πήγαινα να την δω και σταρχίδια μου οι GNR :stuck_out_tongue:

4 Likes

Θελω κοκλωνη

2 Likes

Εν τω μεταξύ η Kate Hudson ήταν παντρεμένη με έναν απ’ τους μεγαλύτερους σύγχρονους rock stars

Η Κέητ ( :heart: ) έχει παίξει στο Almost Famous, δε χρειάζεται κάτι άλλο.

2 Likes

Μαράθηκε η λουλουδιασμένη ιτιά.

Άρα δεν γαμάει πια.

1 Like

Τροπος του λεγειν- ουτε λουλουδιασμενη γαμαγε

Δεν ειναι και πολυ συγχρονος πια. Παραμενει βεβαια ενας απο τους μεγαλυτερους τραγουδιστες.

Αι ρε

Ε οταν τον παντρεύτηκε ήταν σύγχρονος
αλλά έτσι κι αλλιώς εστιάζαμε στο ροκ μια δυο γενιές μετά τους gnr

Στο gossip δε φαινεστε πολυ δυνατοι :sunglasses:

1 Like

Οκ σόρρυ λολ, εχεις δικιο
Διορθώνω το παντρεύτηκε σε αρραβωνιάστηκε.
Δεν ήξερα για black crowes που φυσικά μόνο ενισχύει αυτό που λέμε αλλά ναι συμφωνώ με clairvoyant και mixalis_purple στο συγκεκριμένο θέμα

42 ετων και καθε χρονια που περναει ειναι ακομα πιο ελκυστικη γυναικα.
Ομολογω οτι οταν ηταν 20 δε μου γεμιζε το ματι, σε αντιθεση με τωρα.

2 Likes

κατω τα χέρια απο τις τρανζισιονινγκ ιτιές απο λελουδιασμένες σε μαραμένες. μην είστε τρανσ-ιτιο-φοβικοί.

Για πείτε για την Καιτουλα γιατί δεν είχα γνώση :stuck_out_tongue: