Guns Ν' Roses

Εχει ενα παιδι με τον Matt Bellamy των Muse και τα παιδια εδω νομιζανε οτι ηταν και παντρεμενοι, αλλα δεν ειχαν παντρευτει. Πριν απο τον Bellamy η Καιτουλα ηταν παντρεμενη με τον τεραστιο Chris Robinson, με τον οποιο επισης εχει ενα παιδι.

3 Likes

Μπορει αυτον να εννοουσαν ως εναν απο τους μεγαλυτερους συγχρονους ροκ σταρ, ασχετα που στο ευρυ κοινο ζητημα να τον ξερει 1 στους 10 (!) και δεν ειναι ουτε τεραστιος, ουτε ροκ σταρ, ουτε συγχρονος. Τωρα αν εννοουσες οτι ο Bellamy δεν ειναι συγχρονος… δοκιμασε ξανα.

Ξαναδιαβασε τον διαλογο. Δε σου εθιξα τον ροκ σταρ, ηρεμησε.

Δεν μου ανηκει κανενας ροκ σταρ, και δεν χρειαζεται να ξαναδιαβασω τον διαλογο, ημουν πολυ ξεκαθαρος, αλλα μαλλον εγω εθιξα τον δικο σου ροκ σταρ :stuck_out_tongue:

Σιγα τον μαλακα :sunglasses:

1 Like

Το μονο site που ειχε αναφερθει σε φημες,χωρις να αποκαλυπτει οποιαδηποτε λεπτομερια,ειναι το rockinathens,πριν 2 μηνες περιπου.

Φήμες λένε ότι οι Guns N’ Roses έρχονται στην Ελλάδα

https://rockinathens.gr/guns-n-roses-ellada-fhmes/

1 Like

Ο μπασίστας των Guns N’ Roses, Duff McKagan, επιβεβαίωσε ότι θα έρθουν στην Ευρώπη το καλοκαίρι του 2023.

Μιλώντας για λογαριασμό του Sirius Xm, ο Duff εκτός από τη συναυλία στο Hyde Park, υποσχέθηκε στους ακροατές ότι το επόμενο Glastonbury θα είναι επικό, όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, γνωστοποιώντας στην ουσία την εμφάνιση των Guns N’ Roses στο φημισμένο φεστιβάλ.

Αυτό που συμπεραίνουμε λοιπόν είναι ότι η εμφάνιση στο Hyde Park δεν θα είναι μοναδική το ερχόμενο καλοκαίρι και ότι σύντομα θα ανακοινώσουν και άλλους ευρωπαϊκούς προορισμούς.Ευχή όλων μας να περάσουν και από τα μέρη μας.

1 Like
4 Likes


Χρόνια Πολλά στον Axl Rose :heart:

10 Likes

Έβλεπα χθες με τις κόρες μου ένα επεισόδιο στο “Scooby doo and guess who ?” που ήταν ο Axl . Τυχαίο δε νομίζω…

New GUNS N’ ROSES Single ‘Perhaps’ To Be Released Next Friday

GUNS N’ ROSES is expected to officially release the shelved “Chinese Democracy”-era song “Perhaps” on Friday, August 11.

A link to pre-save the track on Spotify and Apple Music was shared via the Universal Music web site, although there has been no official announcement from the band yet regarding the song’s imminent arrival.

Last month, GUNS N’ ROSES’ longtime production manager Tom Mayhue confirmed that a new single from the band was coming soon.

Αντε,με το σταγονομετρο. :rofl:

1 Like

Ο τιτλου του αρθρου θα ηταν πολυ καλυτερος αν ελεγε απλα “New GNR single perhaps to be released next Friday”, χωρις να διευκρινιζει οτι ειναι ο τιτλος του τραγουδιου.

4 Likes

Οι Guns ‘N Roses κυκλοφόρησαν επιτέλους το νέο τους single :grinning:

Μετά από πολλές καθυστερήσεις και διαρροές, το νέο single των Guns ‘N Roses κυκλοφόρησε επιτέλους και επίσημα. Είναι το Perhaps και μπορεί το δελτίο Τύπου που το συνοδεύει, να τονίζει πώς αποτελεί την πρώτη σύνθεση που υπογράφουν από κοινού οι Axl, Slash και Duff μετά από τριάντα χρόνια, όμως η πραγματικότητα είναι αρκετά διαφορετική.

Το τραγούδι υπάρχει από τα τέλη της δεκαετίας του ’90 και ήταν από αυτά που δούλεψε ο Axl Rose για το Chinese Democracy, όμως δεν κυκλοφόρησε ποτέ. Σίγουρα οι Slash και Duff θα έχουν βάλει τα μέρη του μέσα, αλλά ορίτζιναλ σύνθεση δεν τη λες σε καμία περίπτωση.

1 Like

χμ, δευτεράτζα.

Βγήκε και το Official Music Video πριν 1 ώρα αλλά γενικά το κομμάτι είναι αρκετά μέτριο.

1 Like

Προσωπικά μου άρεσε πολύ, όπως άλλωστε και το Chinese Democracy. Θεωρώ ότι ο Duff και ο Slash με το να ηχογραφούν και να κυκλοφορούν τα leftovers του Chinese Democracy, αλλά και να “καταδέχονται” να παίζουν ζωντανά το μεγαλύτερο μέρος του δίσκου, αποδεικνύουν ότι τελικά δεν επρόκειτο απλώς για μία τρέλα ή κόλλημα του Αξλ ως προσωπικό του project, αλλά αναπόσπαστο μέρος της ιστορίας του συγκροτήματος…

Λιγο καλυτερο απο hard skool,absurd αλλα δεν ειναι για να γινει και hit,νομιζω θα ξεχαστει σχετικα συντομα.Ενα leftover προ 20ετιας απο το CD,με λιγες πινελιες απο slash και duff.Οπως και να εχει,ειναι γεγονος οτι κυκλοφορησαν επισημα νεο κομματι.

Φαίνεται ότι είναι εποχής Chinese Democracy. Δυστυχώς ψιλομάπα ακούγεται.

Εμένα το Hard Skool μου αρέσει πολύ. Είναι ακυκλοφόρητο από τα '80s άλλωστε που είχαν τρομερή έμπνευση.

Absurd και Perhaps αδιάφορα.

1 Like

hard skool ωραίο είναι, το absurd, βσκ αλλού, αλλα έχει κάτι τις…

1 Like