H Loreena McKennitt στην Ελλαδα!

Και ναι!!!
Αυτο ειναι το συναυλιακο γεγονος του καλοκαιριου για 3 συναυλιες 9,10 και 11 Ιουνιου!!!
Συμφωνα λοιπον με το newsletter που μου εστειλαν απο το επισημο site της πριν απο λιγο:

[I]Loreena McKennitt
Περιοδεία στη Μεσόγειο 2009

Η Quinlan Road με χαρά σας ανακοινώνει ότι η Loreena McKennitt ετοιμάζει νέα περιοδεία γι’ αυτό το καλοκαίρι με μία σειρά από συναυλίες που δεν πρέπει να χάσετε. Από τις 6 έως τις 24 Ιουνίου, η Loreena θα εμφανιστεί τόσο σε υπαίθριους χώρους όσο και σε κλειστές αίθουσες συναυλιών στο Μαρόκο, την Ελλάδα, την Τουρκία, το Ισραήλ, το Λίβανο, την Ουγγαρία και την Ιταλία.

Η Loreena θα ταξιδέψει συνοδεία μίας εκπληκτικής ομάδας μουσικών, μεταξύ των οποίων οι Clive Deamer, Simon Edwards, Ben Grossman, Brian Hughes, Caroline Lavelle, Hugh Marsh και Στρατής Ψαραδέλης.

Η πώληση των εισιτηρίων θα ξεκινήσει σύντομα, καθώς η Quinlan Road έχει ήδη κλείσει τους χώρους όπου θα πραγματοποιηθούν οι συναυλίες. Όπως πάντα, τα μέλη της Κοινότητας Φίλων της Quinlan Road θα έχουν μοναδικές ευκαιρίες να προαγοράσουν εισιτήρια για τις συναυλίες.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις ημερομηνίες των συναυλιών και τις προσφορές προπώλησης, ακολουθήστε το παρακάτω link. Δυστυχώς, παρόλο που η παρούσα ανακοίνωση είναι διαθέσιμη σε πολλές γλώσσες, οι πληροφορίες σχετικά με την προπώληση των εισιτηρίων διατίθενται μόνο στα αγγλικά. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους χώρους των συναυλιών, τις τιμές των εισιτηρίων και άλλες λεπτομέρειες, παρακαλούμε επικοινωνήστε είτε με τους υπεύθυνους των χώρων είτε με τους υπεύθυνους των σημείων πώλησης.

Πληροφορίες προπώλησης εισιτηρίων αποκλειστικά για τα Μέλη της Κοινότητας Φίλων της Quinlan Road

Εάν μένετε σε κάποια από τις περιοχές όπου θα εμφανιστεί η Loreena, θα λάβετε ειδοποίηση μόλις ξεκινήσει η προπώληση των εισιτηρίων για τις συναυλίες που θα πραγματοποιηθούν στην περιοχή σας. Εάν πάλι είστε μέλος της Κοινότητας Φίλων της Quinlan Road αλλά δεν μένετε σε κάποια από τις περιοχές όπου θα εμφανιστεί η Loreena, θα πρέπει να ελέγχετε τακτικά τη σελίδα με τις πληροφορίες προπώλησης για τυχόν ενημερώσεις.

Για γενικές πληροφορίες σχετικά με την περιοδεία και την αγορά εισιτηρίων, επισκεφθείτε την επίσημη ιστοσελίδα της Quinlan Road, στον τομέα Συναυλίες.

Η δυνατότητα προαγοράς εισιτηρίων καθώς και η δυνατότητα να μαθαίνετε πρώτοι κάθε τι νεότερο σχετικά με τις συναυλίες της Loreena είναι μόλις δύο από τα πλεονεκτήματα που έχετε ως μέλη της Κοινότητας Φίλων της Quinlan Road. Εάν έχετε φίλους ή συγγενείς που ενδιαφέρονται για τη μουσική και τις συναυλίες της Loreena, ενθαρρύνετέ τους να επισκεφθούν την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση www.quinlanroad.com και να γίνουν κι αυτοί μέλη, μεταβαίνοντας απλώς στη σελίδα Κοινότητα Φίλων της Quinlan Road.

Σημείωση: Η Quinlan Road, σε στενή συνεργασία με τους υπεύθυνους προώθησης, τους διανομείς εισιτηρίων και τις ομάδες που τους πλαισιώνουν, έχει κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια για να διασφαλίσει την ακρίβεια των πληροφοριών που παρέχονται μέσω της παρούσας ανακοίνωσης στα μέλη της Κοινότητας Φίλων της Quinlan Road σχετικά με την αυστηρώς περιορισμένη χρονικά ευκαιρία για αγορά εισιτηρίων πριν από το ευρύ κοινό. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι οι τιμές των εισιτηρίων, οι πολιτικές διάθεσης αυτών, οι χρεώσεις των διαφόρων υπηρεσιών, οι διαδικασίες παραγγελίας μέσω διαδικτύου, οι μέθοδοι πληρωμής και οι όροι που σχετίζονται με επιστροφές διαφέρουν από χώρο σε χώρο, όπως άλλωστε και άλλες λεπτομέρειες όπως η πρόσβαση ατόμων με ειδικές ανάγκες, οι ηλικιακοί περιορισμοί, η διάταξη των καθισμάτων, οι δυνατότητες παρκαρίσματος κλπ. Φροντίστε λοιπόν να διαβάσετε προσεκτικά όλες τις πληροφορίες σχετικά με το χώρο. Ένα έχετε ερωτήσεις ή ανησυχίες για την αγορά εισιτηρίων ή για οποιοδήποτε άλλο θέμα σχετίζεται με την εμφάνιση της Loreena σε κάποιο συγκεκριμένο χώρο, η Quinlan Road σας συνιστά να επικοινωνήσετε απευθείας με τους υπεύθυνους του χώρου αυτού και/ή με τους υπεύθυνους διάθεσης των εισιτηρίων.[/I]

http://www.quinlanroad.com/welcome/updates.asp

Αναμενουμε λοιπον τις λεπτομερειες!!!

:bounce::bounce::bounce::dizzy::dizzy::thumbup::thumbup::bow2::bow2:

Aμα το ποσταριζες αύριο δεν θα το πίστευα!!!

Και τώρα δηλαδή…

Αυτά είναι!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!8O8O8O

Μπραβο ρε Τολκη, μας εφτιαξες πολυ ασχημα!:drunk:

Εύγε!Επιτέλους!

Πωω απλά απίστευτο!!!

:smiley: Ομορφα

Ξυπνάω το πρωί, βλέπω στα mail μου newsletter από McKennit να γράφει “Συναυλίες στη Μεσόγειο”. Ε αν δεν ήταν και σε αυτές μέσα…

Και όντως…

9, 10, 11 Ιουνίου στην Ελλάδα :smiley:

http://www.rocking.gr/article5637.php

Το αστείο είναι ότι προχθές μόλις παρήγγειλα κάποια cd από το site της :lol:

Συμφωνώ ως προς το “οι συναυλίες του Καλοκαιριού”. Αν τα καταφέρω θα ήθελα να τη δω και στις τρεις. Μακάρι να τη βάλουν στο Ηρώδειο, θα είναι μαγεία!

ΠΩ-ΠΩ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ.

Ω ΡΕ ΦΙΛΕ. 8O

Πρέπει να πάω, τα λεφτά δε θα υπάρχουν κατά πάσα πιθανότητα (θέλω να φύγω εξωτερικό τον Ιούνιο γαμωω), αλλά πρέπει να πάω κάπως. Loreena McKennitt, τι λέμε τώρα!

Αυτή τη στιγμή έχω πάει και έχω έρθει!!! Επισήμως δεν ζητώ τίποτα άλλο!!! Να δω το ξωτικό και ας πεθάνω!!! Μεγάλωσα με τη φωνή της και την λατρεύω απόλυτα:cry::cry::cry: Είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα!!! Θα μαι εκεί και τις 3 μέρες με μάτια τούμπανο από το κλάμα, μακάρι να υπάρχει VIP να τη θαυμάσω από όσο πιο κοντά γίνεται!!!

Thorgal είσαι απίστευτα γουρλής!!!

Οσο και να 'χει το εισητηριο θα παμε, αυτα τα live δε χανονται!!!

Ηρώδειο θα είναι ότι καλύτερο.
Μυσταγωγία…

Nταξει δεν ελπιζω οτι θα την φερουν εδω στην επαρχια Ψωμιαδη,αλλα πραγματικα το ευχομαι ολοψυχα,γιατι ειναι παιδκο σχεδον απωθημενο να την ακουσω ζωντανα.Μακαρι να την φερουν και κατα δω,εκτος Ελλαδος,λοιπον.

Ε σίγουρα Ηρώδειο θα τη φέρουν… μπορεί και Επίδαυρο. Πάντα ιστορικά μέρη διαλέγει για να υπάρχει ατμόσφαιρα… Δεν θα ναι ότι και ότι…

Τι, δε θα τη φέρουν στο An?

(γελάσαμε πάλι :P)

Καταπληκτικα νεα ! Θαναι μια πολυ ομορφη συναυλια !

Παιζει να ημουν 6 χρονων οταν ακουσα πρωτη φορα το book of secrets με τον μπαμπα μου να λεει ‘‘ακου μια φωναρα τωρα’’.
Η φωνη της μου θυμιζει τα παιδικα μου χρονια και καθε τραγουδι της με συγκινει απιστευτα.

ΑΛΛΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΜΕΣΑ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΩΝ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?
ΞΑΗΣκξηακσιθαυηιεψη. :frowning:

Αν γραφω τιποτα θρησκευτικοαγγλικα αυτες τις μερες ειμαι ηδη εκει…

Εγω θυμαμαι ειχα δει Misfits μεσα στις πανελληνιες :stuck_out_tongue: Οποτε προετοιμαζε απο νωρις τους γονεις ^^