H Loreena McKennitt στην Ελλαδα!

θα μαι εκει!
ονειρο!

9 Iουνιου Πατρα - Αchaen Odeon
10 Ιουνιου Αθηνα - ΤΒΑ
11 Ιουνιου Θεσσαλονικη - Μονη Λαζαριστων
16 Ιουνιου Κυπρος - Salamis Antique Open Air Theatre

ωραια

Ξέρει κανείς που είναι το Αchaen Odeon στην Πάτρα και αν έχει συγκοινωνία να πας και να γυρίσεις αυθημερόν Αθήνα-Πάτρα???

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ!!!:D:D:D:D:D:D:D

:bounce: :vibrate: Ας ελπισουμε σε λογικο εισητηριο.

To αρχαιο ωδειο ειναι στο κεντρο της Πατρας.Αυθημερον εχει απειρα λεωφορεια Πατρα-Αθηνα αλλα δεν
θυμαμαι το τελευταιο απο Πατρα για Αθηνα τι ωρα ειναι.Νομιζω 2.30 το βραδυ.

Ειναι official.
Στην Αθήνα θα εμφανιστεί στο θέατρο βράχων με 45 ευρώ εισητήριο και στη Θεσσαλινίκη θα έχει 40.
Εμένα με βλέπω για Πάτρα πάντως…

Ελπίζω Πάτρα να το έχουν πιο φθηνό το εισιτήριο! Μιας και πάει ανάλογα με τον πληθυσμό! Εισιτήρια πότε και που βγαίνουν για Πάτρα;

Στην Αθήνα θα εμφανιστεί στο Λυκαβηττό σύμφωνα με τη σελίδα της αλλά ορισμένα ελληνικά δημοσιεύματα γράφουν κάτι για θέατρο βράχων, οπότε θα δείξει… 4 Μαίου ξεκινάει η προπώληση και στην Πάτρα η συναυλία θα είναι μέρος του φεστιβάλ της Πάτρας οπότε αν κάποιος γνωρίζει τι ακριβώς παίζει και πως θα μπορέσουμε να προμηθευτούμε εισιτήρια ας μας ενημερώσει… λογικά εκεί θα είναι φθηνότερα.

Το οτι ειναι στα πλαισια του φεστιβαλ Πατρας μονο αρνητικο ειναι.
Και ακριβο θα ειναι και θα υπαρχουν και λιγα εισητηρια μιας και θα υπαρξουν
αρκετα λαμογια που θα θελουν προσκλησεις…

Φτου!!! Άκυρη η Πάτρα:cry::cry::cry: Ευτυχώς που το είπες να ξέρουμε τι θα κάνουμε. Θα αρκεστώ στις 2 φορές:(

Καλα μην το δενεις και κομπο :stuck_out_tongue:
Εγω απλως ειπα το συνηθες φαινομενο.

Επιτελους!Aν και το καινουριο της δεν μου αρεσει τοσο οσο το Book of Secrets και το The Visit…Λογικα ομως θα πει και απο κει.

Μηπως ξερει κανεις τελικα ποτε βγαινουν τα εισιτηρια? Πηρα σημερα ticket house να ρωτησω αλλα δεν ειχαν ιδεα…

:vibrate::vibrate::vibrate:

εννοειται δεν χανεται αυτο

Ε καλα καιρος ηταν…Η “Αρχιέρεια” των παγανιστων…(δεν ξερω για πιο λογο)…τεσπα, θα παμε εννοείται!!

Σιγα μην ειναι και η Βασιλισσα της Νυχτας ως διαδοχος της Ζωζως Σαπουντζακη…

Θα είμαστε και εκεί!!!

κι ομως το εχω ακουσει απειρες φορες!:roll:

Έπεσες έξω τρεις μέρες :stuck_out_tongue: Σήμερα ξεκινούσε η προπώληση. Βέβαια δεν τους έχουν φέρει ακόμα εισητήρια στα metropolis αλλά λέμε τώρα.