H Loreena McKennitt στην Ελλαδα!

To ειδα το ποστ σου το πρωι και πηγα με το που σχολασα και βουτηξα μια 3αδα απο ticket house!:slight_smile:

Many Cheers!!!:drunk:

Παιδες, τιμές?

edit. ok, απ’ ότι είδα είναι 45 ευρώ στην Αθήνα.

Loreena McKennitt has been forced to postpone her upcoming Greek tour dates.

She was scheduled to have performed June 9 in Patra, June 10 in Athens and June 11 in Thessaloniki, but a serious medical emergency involving her mother?s health has caused Ms. McKennitt to postpone the dates until further notice.

?I want my audience in Greece to understand how important these concerts are to me and I am extremely sorry for any inconvenience it is causing. However I have no other option but to stay by my mother?s side at this time and once her medical condition is stabilized, I hope to reschedule these dates. This may be as soon as the end of June or sometime in the future.?

Sometime in the future, να 'χουμε ξεμπερδέψει και με πρακτικές και να την δούμε κι εμείς, ίσως.

OΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Μάλλον έχει πέσει Black Plague φέτος στην Ελλάδα, δεν εξηγείται αλλιώς. :? :? :?

Kριμα, προχθες πηρα εισιτηριο και ψηνομουν και για Πατρα

Πιστευω οτι θα τηρησει την υποσχεση της και θα ερθει συντομα παντως

παιδιά είμαι στα πρόθυρα τ εγκεφαλικού!!!

όχι απλα γτ ήθελα πολύ να τη δω αλλά γιατ έχω αρχίσει σοβαρά να πιστεύω πως σε όποια συναυλία είναι να πάω αναβάλλεται!!! πρώτα οι depeche τώρα η loreena έλεος??? τόσο γκαντέμης πια???

εν το μεταξύ η επόμενη συναυλία που θα παω ειναι στο εξωτερικό…δν υπάρχει έτσι και ακυρωθεί και αυτή αυτοκτονώ!!

πάντως ελπίζω να αναπληρωσει, αλλά όχι μεταξύ 27 ιουνίου και 5 ιουλιου…θελω να τη δω πλ γμτ!!!

:frowning:

κρίμα και ήταν live που θα πλήρωνε και τα εισητήρια ο μπαμπάκας χωρις κουβέντα γιατί θα πηγαίναμε και μαζί…ελπιζω να γίνει οταν δεν θα μαι σε τπτ διακοπές…

Μόλις με πήραν τηλέφωνο και μου το είπαν!!! Ε όχι ρε ΠΟΥΣΤΗ!!! Τι γκαντεμοσκυλίαση!!! ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ!!! Πάει το όνειρο!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Πραγματικά μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα. Το περίμενα όσο τίποτε άλλο αυτό το live. Ας ευχηθούμε τουλάχιστον να γίνει καλά η μητέρα της και να μην είναι κάτι πολύ σοβαρό και χαλάλι οι συναυλίες, θα κάνουμε λίγη υπομονή και μετά τις 15 του μηνός θα ανακοινωθούν νέες ημερομηνίες.

Αχ, αισθάνομαι τόσο χάλια αυτή τη στιγμή… :frowning: :frowning: :frowning:

Λόγω στρατού θα την έχανα, αλλά τώρα έχω και πάλι ελπίδες. Sorry guys, αλλά εμένα η αναβολή με βολεύει υπερβολικά!

πολύ κρίμα!!!
ήθελα πολύ να τη δω και μόλις το οργάνωσα,
πρώτα στην Loreena και κατευθείαν στη Sinead…[-X
αχ γιατί!!!:frowning: ελπίζω να πάνε όλα καλά και θα κατηφορίσουμε αργότερα.

Πάνω που ετοιμαζόμουν να πάρω εισιτήριο ρε γαμώτο!:frowning:

Σκατα ! Θα ηταν κιε γαμω τα λαηβ !
Θα περιμενουμε ανακοινωσεις…

Πειτε μου οτι η didi την εφερνε και αυτη!

Sorry κι απο μενα γκαηζ, αλλα δεν θα μπορουσα να ειχα καλυτερο δωρο απο την αναβολη(μεσα στις ενδοσχολικες ποιος τρεχει Αθηνα…)
Αναμενουμε νεες ημερομηνιες, ανυπομονω να δω απο κοντα το αιωνιο απωθημενο μου. (αν δεν αρρωστησει κανεις αλλος, αρχιζω και σκιαζομαι λιγο με ολες αυτες τις αναβολες.)

Δε νομιζω… On Stage EΠΕ γραφει πανω το εισιτηριο.

Ας ελπισουμε ολα να πανε καλα (αφου αυτο ειναι το πιο σημαντικο) και να τη δουμε γρηγορα. ΟΚ, καποιους σας βολεψε καλυτερα, σε καποιους αλλους παλι χαλασε λιγακι το προγραμμα…:expressionless:
Anyway, εννοειται δειχνουμε κατανοηση για το λογο της αναβολης και περιμενουμε συντομα ευχαριστα νεα.[-o<[-o<[-o<

Kι εμένα με βόλεψε. Ήθελα να τη δω, αλλά φέτος έχω ματώσει με τις συναυλίες. Πάντως θα έρθει, και μες στη χρονιά πιστέυω.

Και μένα με βόλεψε αυτή η αναβολή. Θα πήγαινα μεν, αλλά ήταν δύσκολη περίοδος έτσι κι αλλιώς αυτή.

Θα έρθει κάποια άλλη στιγμή, σίγουρα.

Κρίμα!!!
Χθες το βράδυ το συζήταγα και σήμερα μαθαίνω το άκυρο.
Κατι συμβαίνει φέτος όμως ε?