H Tarja στην Αθηνα

http://www.rocking.gr/article3902.php

15/12, στο Fuzz με 33 γιουρος…

Καλη τιμη, περιεργεια εχω να δω ποσοι θα πανε καθως και σετλιστ… Αλλα κυριως ποσοι θα πανε…:roll:

Nα αρχισω να μαζευω τα αυγα απο τωρα?Εχω κατι προηγουμενα με την κυρια Καμπουλη

ελεος!!!
παρακαλαμε να φερουνε τοσα ονοματα και φερνουνε αυτην???
θα παιξει καμια διασκευη smell like teen spirit και να δω ποιος τη σωζει μετα???

ασε που το κοβω τρελη αρπαχτη!!33 ευρω για να κανει τι??να παιξει κομματια απο το νεο της αλμπουμ (?)
και μερικα Nightwish (τα οποια δεν ξερουμε ποια,αν θα ναι τα πιο heavy ή τα πιο μπαλαντε,και σε τι εκτελεση!!)

Αν τα κομματια που θα παιξει απο Nightwish με καλυπτουν, ισως να παω…

Γενικα δεν το κοβω πανω απο μιαμιση ωρα το λαιβ…

8O
Ποιός θα πάει με 33 γιουροζ χωρίς Νάιτγουις; :?
Ούτε να ακούσω τα κομμάτια της δεν κάνω κέφι. Άμα είναι πάλι Χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια και τέτοια .,.α ωιθν4ο8νβ7υ3ον85ΥΕΓΒ*Ο:&#Υ

Αμα μου δωσουνε 33 ευρω παω.

εκείνη την ημέρα είναι οι epica έτσι δεν θα πάω…άσε που μετά έρχεται και το march metal day…
ξέρει κανείς / καμία τι μουσική παίζει solo η tarja?

Έρχονται οι Nightwish, δε σας κάνουν…
Έρχεται η Tarja, δε σας κάνει…

Τι στο διάολο θέλετε πια; :lol:

Ηaggard :-s :-s :-s

Έλεος… 33? για να δεις τί;;;

Btw, κανονικά δεν μπορεί να πει κομμάτια Nightwish, εφόσον τα γράφει ο άλλος…

Mπορει γιατι ειναι ερμηνευτρια των τραγουδιων του αλλου

Τι στο διαολο…Δυο θεομουνα την ιδια μερα…Simone & Tarja…Kαι επισης 2 τρομερες φωνες…Ειναι αυτο που λεμε…Απο φωνη μουνι και απο μουνι φωναρα…Που να παω…???

Δεν τίθεται καν θέμα εμφάνισης! [-X

Η μία είναι θεά και η άλλη :-# …

Εννοείται ότι θα πάμε Epica! 8)

[SIZE=“1”]Που να το ήξερα πριν 8 μήνες ότι θα δώ 3 φορές Epica μέσα στο 2007… :smiley: [/SIZE]

Διαφωτιστικη η φωτογραφια…

Χαχα! Έχω και άλλες! 8)

Καλύτερες… :–

Όταν θα κολλάνε σε κάποιο thread θα τις ποστάρω! :wink:

Nightwish ΚΑΙ Tarja μαζί.

Δημητρη δεν παιζει συγκριση… Με τη καμια ομως… Θα την τιμησουμε και φετος τη Simone απ’οτι φαινεται!! 8)

Wraia pragmata, oi WASP px. me 25 euro kai h xamoura me 33 euro. Akrivinan ta ayga alliws tha tis erixna 33 gia na tis pesei h myth, tin patsavoura.

P.S.: Pragmatika apokalyptikh h foto…Simmone eixe kryo ekeinh tin mera koritsi mou???:stuck_out_tongue:

Παντως το Fuzz εκεινη τη μερα δεν θα εχει πανω απο 200-300 ατομα… Σε κανα Underworld ανετα επαιζε…

33 ευρώ…Μάλιστα…Kοστίζει πολύ το lifting της κυρίας Τarja από ότι φαίνεται…(Με τέτοια μούτρα κιόλας…):lol: