H Tarja στην Αθηνα

αντε μωρε ποιος θα παει να δει την αφωνη…πραγματικα ομως ποτε δν μ αρεσε η φωνη της…πολυ αδυναμη ρε παιδι μ…σε περνει ο υπνος στην καλυτερη…καλα τωρα δν τιθεται θεμα το που θα παμε…οι epica θα ρθουν εδω να μας χτυπησουνε τον κωλο κατω ενω η αλλη θαρθει να πει τα φλωρο-χριστουγεννο-τραγουδια της…γιαυτο ερχεται και Δεκεμβρη…:lol: :lol: ελεος! οχι αλλη Karja…#-o

εμ…όχι και άφωνη ρε συ!μην το παρακάνουμε!έχει πολύ καλύτερη φωνή από τη Simmone, αλλά δεν είναι εκεί το θέμα μας!όπως είπε και η σοφία νομίζω αν μου δώσουν 33 ευρώ πάω!δεν την είχα δει με τους nightwish και θα ήθελα να τη δω!

xaxa μπα σε καλο σ με εκανες κ γελασα…παραλιγο να μ φυγει το σκατο…:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Βασικα αυτο ειναι το θεμα μας…:stuck_out_tongue:

Τωρα Νεφελη τα ισοπεδωσαμε ολα…[-X [-X

Τι να σας πω…προφανώς μετράτε και την εξωτερική εμφάνιση, κάτι που εμένα δε με απασχολεί!:wink:
εγώ πάντως ως προς τη φωνή υποστηρίζω χαλαρά tarja!

καμια σχεση πιστεψε με…η simone εχει βελουδινη φωνη πως να το κανουμε…την ακους κ ταξιδευεις…:lol:
η φωνη της tarjas δν ειναι κατι το ιδιαιτερο…ακομα κ γω μπορω να τη βγαλω με ψευτικες…LOL

Ταργια ε?

Να μαζευτούμε να πάτε

Κανεις δεν ειπε για εξωτερικη εμφανιση, για φωνη μιλαμε, αλλο το ενα αλλο το αλλο…:wink:

Αυτο που ειπε ο απο πανω μου:p , η φωνη της Simone ειναι πολυ απαλη, νταξει στα οπερετικα υπερτερει η Καργια, αλλα σκασιλα μας…8)

Εμενα παλι δεν μ’αρεσει ουτε της Simone ουτε της Καργιας η φωνη…Γενικα δεν μ’αρεσουν τετοιου ειδους φωνητικα…Με νυσταζουν.

Να υπολογισουμε και οτι η Σιμον ειναι ακομα πιτσιρικα και η φωνη της εξελισεται ε?

βασικα δν εννοουσα απαλη…εννοω πολυ γλυκια κ πολυ αισθησιακη:lol:
απαλη ειναι της καργιας κ αυτο γιατι εχει πολυ αδυναμη φωνη…
κ επισης διαφωνω…στα οπερατικα για μενα ειναι πολυ πιο σωστη η σιμον…:stuck_out_tongue:

ναι ξεχασα εσυ θες απο Axel κ πανω…:roll:

Και το καλυτερο: Η Simone δεν ειναι πανρεμενη…:stuck_out_tongue:

Καποιος απο μας μπορει να ειναι τυχερος…:lol:

Episis. Kai sto Londino pou tha paiksei ton Noemvri sta 30 euro einai to eisitirio. Opote boreite na kraksete afova aytin(kai ton Marcelo tis) kai oxi tin diwrganotria etairia!:stuck_out_tongue:

Edit:Swstooooooosss of freedom!

ασε φιλε μ σε προλαβε ο mark…:lol:

Δεν χωρισαν τελικα?:-s :-k

Nαι ρε.Τωρα της τον ακουμπαει ο πληκτρας των καμελοτ

Μην ειστε τοσο ον τοπικ ομως…Παλιοληγουρια, μεσημεριαναδικο το κανατε.

ελα??8O ειχε ακουστει κατι τετοιο??ρε αυτοι ειναι αχωριστοι…εδω περσυ στο live δν ηρθαν την ιδια ωρα με τα υπολοιπα παιδια της μπαντας…ηρθαν μονοι τους πολυ αργοτερα…πολυ πιτσι πιτσι θα χε πεσει…

αυτο ποσο εγκυρο ειναι?? ρωταω για να ξερω αν ειναι να χωθω…:lol: