H Tarja στην Αθηνα

Εγω θα ελπιζω για ενα δευτερο τετ α τετ με τη Simone καθως και μια επαναληψη εκεινης της αγκαλιας στο MMD…

Αχ…

:roll:

Toσο που ποσταρει φοτο τους στο myspace της :smiley:

ελεος τα χει με αυτον τον μπαμπουινο-μπουλντοκ-αρκουδιαρη??
ποσο αγουστη μπορει να ναι…καλα κ πως κ δν εφυγε απ’τους epica? πως γινεται να βλεπει τον Μαρκ χωρις να τρεχει τπτ…εγω στη θεση του θα χα πεσει σε καταθλιψη…:lol:

Την Tarja την είδα με τους Nightwish πρόπερσι στον Λυκαβητό, και μετά απ’ αυτό ειδικά δε βρίσκω κάποιο νόημα να τη δω ξανά, μόνη της. Το ίδιο θα έλεγα και για τους ίδιους τους Nightwish όμως… Τους προτιμούσα παλιότερα.

Το προβλημα παντως δεν ειναι οτι θα ερθει η Ταργια μονη της. Μπορει και να ειναι ωραια συναυλια. Το εξωφρενικο ειναι η τιμη τη στιγμη που εχουμε δει πολυ προσφατα (η θα δουμε) Tool, Muse, Preachers, WASP, Helloween με τα ιδια η και λιγοτερα…

+1

Σκεφτείτε τι μπαντάρες έχουν έρθει με λιγότερα ή ελάχιστα περισσότερα χρήματα… Και πως με 33 ευρώ πριν λίγα χρόνια πήγαινες Rockwave… Γιατί η Tarja είναι αξιολογότατη τραγουδίστρια κατα τ’ άλλα. Αν δεν είχα δει ποτέ Nightwish, και αν ήταν λιγότερα τα χρήματα, θα πήγαινα.

δεν θα παω ,προτιμω τους epica ! η τιμη του εισητηριου παντως ειναι απαραδεκτη… ειδαμε candlemass με 25¤ κ θα δουμε tarja μονη της με 33?? πανε καλα???ελεος… [-X

Νταξει εγώ δεν θα πάω σε καμία από τις 2 κυρίες γιατι δεν μου αρέσουν καθόλου όμως το θέμα δεν είναι μόνο η τιμή των εισιτηρίων αλλά και ο τρόπος σκέψης των διοργανωτών. Με ποια λογική βάζουν 2 συναυλίες την ιδια μέρα? Είμαστε Λονδίνο ή Βερολίνο ή Νεα Υορκη και δεν το ξέραμε?
Προσπαθούν να ζημιώσουν τον ανταγωνιστή τους ή απλά δεν σκέφτονται το γεγονός ότι πρέπει να χωρίσουν στα δύο το έτσι και αλλιώς όχι ιδιάιτερα πολυάριθμο κοινό της χώρας μας. Αλλα και αφού δεν θέλουν να συνεργάζονται μεταξύ τους και να βάζουν και τα 2 ονόματα την ίδια μέρα, θα μπορούσαν να αλλάξουν τουλάχιστον τη σειρά τω πόλεων και να εφανιστούν ξερω γω πρώτα στην Αθήνα και μετά στη Θεσσαλονίκη αλλά…
Το ίδιο έγινε πέρυσι το καλοκαίρι που την ίδια μέρα είχε Ιggy, Rockwave, Toto και Roxy Music, το ίδιο και φέτος με Evanecence και Dolores, ο ίδιο πήγε να γίνει και με το Terravibe Festival (Pumpkins, Manics και Kasabian) όπου είχάν έρθει σε συμφωνία με τους Killers για συναυλία την ίδια μέρα. Δεν πανε καλά μου φαίνεται…

:thumbup: Kala ayto idiws pou eixe ginei me Toto, RW, Iggy kai Roxy Music tha prepei na einai aksioshmiwto paradeigma stin istoria tis anthrwpinhs ilithiotitas.

Από τη συγκεκριμένη φωτογραφία βγάζεις το συμπέρασμα ότι η Simone είναι θεά???Μα σ’αυτήν η Tarja είναι κλάσεις ανώτερη!!!

Οscar Σαβουρογαμιας 2007-2008.Ευγε!!! :smiley: :smiley:

Plaka mas kaneis! Se aytin tin foto h Simmone einai apla wraia enw h Tarja kwlobazo! San mia miksh zombie me Telletubbies.

Δεν ξέρω ρε συ ίσως να φταίει ο φωτισμός,ίσως το μακιγιάζ,μα μου φαίνεται λίγο χαζοχαρούμενη η Simone.Φυσικά αναφέρομαι στη συγκεκριμένη φωτογραφία και όχι γενικά…

Ρε γιατί επιμένετε να ασχολείστε με τα δύο άφωνα παλιόμπαζα?

O απο πανω τον παιρνει

O από πάνω είναι πρεζάκιας και γκαβός.

κλασεις ανωτερη?? σιγα μην κλασεις…ελεος δηλαδη…φιλε μ τα γουστα σ μπορουν να με στειλουν στον ταφο…:roll:

Ο αμεσως μετα τον απο πανω (ο τελευταιος της προηγουμενης σελιδας δηλαδη)θα προτιμουσε στο κρεβτι τον Κβοχστ απο την Σιμον.Γκει!

Εμ έτσι όπως είναι η Σιμόν. Δεν ψωνίζω από οικοδομές… :stuck_out_tongue:

Δεν ειναι κακο να εισαι γκει.Εμεις σε αγαπαμε οπως και να εισαι.:oops: