H Tarja στην Αθηνα

ρωτάω τον από πάνω και όχι τον ερωτευμένο με τους Dodheimsgard παραπάνω τύπο.

Ο δίσκος της Tarja ρε ακούγεται ή όχι?

Οχι.Δεν εχει κατι το ιδιατερο.Πιροσκι πατατας

Η ταρτζα στο videoclip ειναι σαν ξωτικο… και μετα σαν πουτ… με πορτοκαλλι μαλλι :lol2:
Αντιγραφη τερμα απο within temptation το στυλ στην αρχη του βιντεο :-k

Eida Candlemass με 25 και θα δω Lost με 32 και θα σκασω 33 στη Tarja?

xcaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Για 1 ευρώ κάνεις έτσι ρε τσιφούτη?:lol: :stuck_out_tongue:

Ειμαι off topic αλλα καπου αναφερθηκαν οι haggard.Ρε παιδια δεν ηταν να κυκλοφορησουν cd τωρα?Τι εγινε?Αντε γιατι ποση υπομονη να εχουμε πια μετε το θεικο eppur…?

Επι του θεματος.Σιγα μη δωσω τοσα λεφτα για να δω χριστουγεννιατικα και walk alone…Βεβαια κατι παλια nightwish(beaty and the beast…) με δελεαζουν αλλα σιγα…Και ειναι κ οι epica στη μεση με ωραιοτατο δισκακι.

Θα κυκλοφορησει στις αρχες του 2008 λογω καποιον κολληματων που δηλωσε ο Asis.
Ειχα ακουσει καποια σαμπλς που με οδηγουσαν στο συμπερασμα οτι θα ειναι πολυ καλυτερο (:!:slight_smile: απο το Epur Si muove :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πανεμορφα!Can’t wait.:slight_smile:

aaaax…oxi sugkrinetai auth me to 33Euro pontiki?

αχ μανάρι μου,θες να πιούμε ένα τσάι παρέα?

Tsai… :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

με λεμονι??:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

στο μπαλκόνι;

καπου υπαρχει η διασκευη στο poison του alice cooper απο το νεο της αλμπουμ!!

god show mercy upon her!!!

Μου ήρθε να σπάσω την οθόνη μόλις το άκουσα! :evil:

Φιμώστε την ΤΩΡΑ!!! :thumbdown:

http://www.musicload.de/prelisten?bid=8141806&prelistenlink=mms%3A%2F%2Ftwotf-78.wmod.llnwd.net%2Fa551%2Fd1%2F11A%2FBOXCP2J2MV8HU7U6T59NAPCOBPCOT3EF4.wma%3Fc%3DFKH&title=Poison&artists=Tarja&ad=1

αχαχαχαχ δεν παει πιο κατω

Οταν λεω εγω οτι ηταν καλα στους nightwish δε με ακουτε.Τοτε δεν εκανε τετοιες παπαριες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Xthes prin na to akousw fantazomoun poso xali tha borouse na ginotan to Poison tragoudismeno apo aytin kai telika einai poly pio xalia!:lol:

Λιγο ντροπη και αυτογνωσια μωρη καρακαηδονα δε βλαπτει…τι εμετος ηταν αυτος μεσημεριατικα??[-X

Παιδια η γνωμη μου ειναι πως οι Nightwish εκαναν ενα γερο μπαμ και ο χρονος θα δειξει για ποσο θα βρισκονται στο επικεντρο συζητησεων ακομα.
Οταν τους ακουσα για πρωτη φορα πραγματικα μου αρεσαν,απλα απο ενα σημειο και μετα…αρχισα να “βαριεμαι” λιγο το στυλ τους.Οταν λεω “στυλ” δεν εννοω το ειδος μουσικης απλα το “μοτιβο”.Δεν εχω ασχοληθει και παρα πολυ με τους Nightwish απλα οπως ειπα και στην αρχη:Γνωμη μου ειναι πως καποια στιγμη θα αρχισει να ξεφουσκωνει…