HAGGARD 10.05.2011 Thessaloniki - 11.05.2011 Athens

HAGGARD “THE DARK SYMPHONY TOUR 2011” (+ Support)

10.05.2011 (GR) Thessaloniki - Eightball Club

και δεν μας χάλασε καθόλου!!!

http://www.haggard.de/

:’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’)

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Αθηνα δεν?

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! :yahoo::yahoo::yahoo::vibrate::vibrate::vibrate:
Και αναρωτιόμουν τι θα γίνει με αυτή την ανακοίνωση! Ευτυχώς το κάνανε Μάιο!!! Πάμε για την τρίτη φορά!!!
Αν είναι να μπει ημερομηνία στην Αθήνα ας μπει 11 Μαίου να τους δω 2 φορές αφού θα είμαι ήδη κάτω για Κατατόνια!!! Πρώτη φορά στα χρονικά προσεύχομαι για Αθήνα!:lol:
Στις 11, στις 11, στις 11, στις 11[-o<[-o<[-o<

[B]ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ!![/B] :smiley: Μέσα σε λίγες μέρες θα έχουμε στην Ελλάδα [B]Guardian [/B]και μετά [B]Haggard[/B]!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!(δε φαντάζομαι να ΜΗΝ παίξουν Αθήνα! Wtf?! :-k Θέλω να πιστεύω ότι απλώς δεν έχουν επιβεβαιώσει ακόμα ημερομηνία/μέρος… Αλλοιώς… #-o)

Σε κάθε περίπτωση, και να τύχει να τους χάσω εδώ :frowning: ψήνομαι άσχημα και για [B][U]Burgfolk[/U] [/B] φέτος το Καλοκαίρι… οπότε… 8)

KAI ΑΘΗΝΑ ΦΥΣΙΚΑ!! αλλαξτε και τον τιτλο…

11/5 στο fuzz

http://www.facebook.com/event.php?eid=148200605236407

YEAAAAAAAH!!!:D:thumbup::yahoo: Πάμε και Αθήνα λοιπόν για την τέταρτη φορά! Αυτά είναι!!!:drunk:

σου εκατσε μια χαρα δλδ :smiley:

ΝΑΙ!!!:D:D:D Είδες!!!

Βρε καλώς τους και πάλι! 3η φορά θα τους δώ:D Και αυτή τη φορά να τους δούμε όλους μαζί όπως τους αξίζει. Ειμαι περίεργος να μάθω ποιό θα είναι το support αλλά και τη τιμή του εισητηρίου:-k

Έτσι!! Όχι όπως πέρυσι (ας όψεται το …ηφαίστειο!)
Και πάλι καλά τα πήγαν… :wink:

    1. Παλι Camelot!! :smiley:

Περσι τους είχα χασει από μαλακια… αν εχει νορμαλ τιμη το εισιτήριο και δεν παίξει καμια τρελή γκαντεμια, δεν τους χάνω

Επιβεβαιώθηκε και για Θεσ/νίκη

Οι Haggard, ο Assis Nasseri και οι μουσικοί του, με αφορμή την επέτειο των 20 χρόνων τους επί σκηνής έρχονται να συνταράξουν το Ελληνικό κοινό την Τρίτη 10 Μαΐου 2011 στο Eightball στην Θεσσαλονίκη.

Πληροφορίες εισιτηρίων θα ανακοινωθούν σύντομα!

Μου φαίνεται απίστευτο ότι -καταπώς φαίνεται- ήμουν αυτός που πήρε τα τρία πρώτα εισιτήρια για Αθήνα 8) :stuck_out_tongue: :roll:

25 έχει??? u huh, πέρυσι είχα δώσει 30:p

Και ήταν και οι μισοί.

Εντάξει το θεωρώ λίγο κάψιμο τρίτη χρονιά στην σειρά haggard αλλά οι τύποι κάνουν φοβερά fun συναυλίες όποτε θα (ξανά) τιμήσουμε?

Πολύ καλοδεχούμενο και το 25αρι!

άσε που τα live των haggard είναι καλή εύκαιρία για να φέρεις γκομενάκι (που δεν ακούει metal) μαζί (εγγύηση:p)

Σύμφωνα με ανακοίνωση της μπάντας:
The topic of the forthcoming Haggard CD will be the fairytales of the brothers Grimm.

8O8O8O Έχω μεγάλη περιέργεια να το ακούσω!!! Μακάρι να πάιξουν κανα καινούριο…

εγγύηση όπως πάντα mererfin :wink: